IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Рашъ ?
    - Гат'ча !
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
      то всеки го вълнува този въпрос,но според мен не е лошо да се понкупи сега после да се осредни малко и така...
      колко ли интересен може да стане мача обърне ли посоката за нагоре
      ти пилците ли искаш да си купуваш ??? леле я върни няколко страници наддзад да видиш мнението на народа за пилците и клюкарника ......
      Или си падладел или не знам ..
      ако пилците и клюкарника станат 2 за левче, тогава ше се замисля дали да жертвам една кутия цигари, за да си взема малко за цвят ....
      Last edited by michaelis; 07.05.2014, 09:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Яко, ей на това се вика падащ нож.
        Малко е притеснително, че вътрещарите продават и то с не особено големи обеми. Ясно е какво ще стане когато изкарат на пазара голямата кошница - от голяма фирма ще остане само един сайт
        Понеже си мисля, че трудно ще го затрият в близко време ме вълнува друг въпрос .... къде е дъното ?
        то всеки го вълнува този въпрос,но според мен не е лошо да се понкупи сега после да се осредни малко и така...
        колко ли интересен може да стане мача обърне ли посоката за нагоре

        Коментар


        • СКУКА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            какво стана с тия американски индекси...какво стана с twitter..?!?
            Яко, ей на това се вика падащ нож.
            Малко е притеснително, че вътрещарите продават и то с не особено големи обеми. Ясно е какво ще стане когато изкарат на пазара голямата кошница - от голяма фирма ще остане само един сайт
            Понеже си мисля, че трудно ще го затрият в близко време ме вълнува друг въпрос .... къде е дъното ?
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • какво стана с тия американски индекси...какво стана с twitter..?!?

              Коментар


              • бич бич после мич , или по скоро ТУЙ ТУЙ . чувам весело трополене на копитца към кланницата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  25 05 2014г,вероятно за това еврото напъва.
                  1 месец ше се клатят 20 точки ли бе аааа май имаше тая седмица interest rate decision очаквам там да има раздвижване и да напускам кораба ...
                  И е ся хвърлих един поглед на еврото, то имало една дупка да затвори там инак няма да ходи кой знае къде, ше се върне, че даже и леко по надолу даже ....
                  Last edited by michaelis; 06.05.2014, 19:56.

                  Коментар


                  • 25 05 2014г,вероятно за това еврото напъва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Ще се размърдат здраво след изборите в Европа.Дотогава всичко ще е тихо,кротко
                      и мирно с ръстове,все пак не трябва да се шокира Европейският гласоподавател,
                      за да може спокойно да даде гласът си за светлото бъдеще.
                      кога тва коги са тез избори ?, айде че неам търпение и са слизат ли кво прааат са или после пак ше ми изпъват, ама ше сменим тактиката на такава където да стои в range, щом не искат друго яче, гадовете ньедни ...
                      Ей са кво им пречи да го пуснат до 1850/40
                      Last edited by chronos; 06.05.2014, 17:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        няма добродетели с опциите там единствената тапня е времето и за мен е важно да подскачат не зависимо в коя посока, защото ми е такава позицията има иначе всякакви вариации, но има време до Юни барем се размърдат ...
                        Ще се размърдат здраво след изборите в Европа.Дотогава всичко ще е тихо,кротко
                        и мирно с ръстове,все пак не трябва да се шокира Европейският гласоподавател,
                        за да може спокойно да даде гласът си за светлото бъдеще.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Търпението е благодетел,но в твоя случай май не.
                          няма добродетели с опциите там единствената тапня е времето и за мен е важно да подскачат не зависимо в коя посока, защото ми е такава позицията има иначе всякакви вариации, но има време до Юни барем се размърдат ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            другари, направете нешо на тая борса да скачат не зависимо на къде, че треа затваряме позициите, не да ми висят кат сополи 1 месец там ....
                            Търпението е благодетел,но в твоя случай май не.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ето и една гнидска мъдрост от моя любим сайт
                              Bull market will "end badly" but still has a long way to go
                              Кефи ме твоята напоритост да смачкаш гнидите,ама с емоция само не става.
                              Ще дойде и твоя златен миг след някой и друг месец ,на този етап е по-добре
                              да пасуваш.

                              Коментар


                              • другари, направете нешо на тая борса да скачат не зависимо на къде, че треа затваряме позициите, не да ми висят кат сополи 1 месец там ....

                                Коментар

                                Working...
                                X