IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
    ако имаш опции, защо не продаваш колове - така ще може да си намалиш
    още малко средната, ако продължат да падат corn и weat?
    Това с тея продажби е супер, още малко да ги разгадая тея опции и минавам само на тях, синтетик стокс, продажби на кол/пут и излиза по евтино от самите акции и ич нема да ми треат повече тез акциии......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      обаче много интересно индексите закъсняват точно месец след злото . така беше и на върхот кога дъртия беше на 10380 . ама точно месец райраш ли


      а хамериканския народ купува райраш ли не си играе . ще прави печалби
      Ше праат печалби веее, ей са оше малко и влизат у най-големата печалба .....

      Коментар


      • http://finance.yahoo.com/tumblr/blog...150617883.html
        .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          обаче много интересно индексите закъсняват точно месец след злото . така беше и на върхот кога дъртия беше на 10380 . ама точно месец райраш ли


          а хамериканския народ купува райраш ли не си играе . ще прави печалби
          Нормално ман. Драги тогава каза, че иска инфлация на всяка цена.
          А златарите са отворили уши за тази думичка от години и искат постоянно да я чуват.
          А ония викат това не е аргумент.
          След това Йелън казва, че грижата и е заетостта и прескачене на 2%-та инфлация и, че не може да се съобразява с чувството за самосъхранение на стокхолдърите.
          И те пак викат не ми говори. Докато те слушам не купувам и губя доходност.

          Коментар


          • обаче много интересно индексите закъсняват точно месец след злото . така беше и на върхот кога дъртия беше на 10380 . ама точно месец райраш ли


            а хамериканския народ купува райраш ли не си играе . ще прави печалби

            Коментар


            • Aйде момента дойде, откога чакам да вляза в ZSL под 70$, открих позиция 1:1 със SLVO като хедж двойка. Последното ще ми киха 10% като GGN-a, a капиталовата надявам се да ми дойде от zsl-a,с мятам поне едно 30% скоро да реализирам с таргет около 90$.
              Ако още рипне среброто - може и повече да станат като си допълня zsl.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                голямото трепане иска търпение явно поне хванах дипа show must go on
                пък де да знам може да има и друг срив скоро време въпреки че досега все са били отделени от 5-10 годинки поне
                Някои го хванахте а на други ни се задействаха стоповете!

                Коментар


                • Хубаво е да видиш усмихнати физиономийки.
                  Заразно е

                  Коментар


                  • голямото трепане иска търпение явно поне хванах дипа show must go on
                    пък де да знам може да има и друг срив скоро време въпреки че досега все са били отделени от 5-10 годинки поне

                    Коментар


                    • Поезия...
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Брях нови дъна

                        Коментар


                        • Ухаа....злато нагоре...петрола долу.. Джуниърс колко ще изкопат днеска ..сигурно петица още първото полувреме
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • един поздрав за професионалистите

                            http://www.youtube.com/watch?v=M90v8ethesc

                            Коментар


                            • ама хубаво трепем а шумахер а на 4 юли какво оптимистично беше и бичетата подскачаха от радост . всичко е ментак

                              Коментар


                              • 9643 за дакса от там може и да има отскок

                                Коментар

                                Working...
                                X