IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Днеска моем ли му ударим нов хай на спайчо...колко му е

    Айде бе, де изчезнаха късаците на жилетката, нъл щеше 50$ да става ?
    Давайте, късете, баба Ленчи с вас....
    Влизай в арпаджика
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Като цяло има сериозна вероятност въпросното спайчи да прескочи 1985, ама нема да се задържи много дълго там и после надоле, и после пак нагоре и те така
      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Днеска моем ли му ударим нов хай на спайчо...колко му е

        Айде бе, де изчезнаха късаците на жилетката, нъл щеше 50$ да става ?
        Давайте, късете, баба Ленчи с вас....
        Мале Пип, да мога да видя когато след години внуците ти те питат:
        -Дядо ти що, когато технологиите са били сладоледа, а ти що си ни инвестирал парите в царевица?

        П.п Що другите теми ги модерират готини модераторки, а тук тоя е егати гадния

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Ooo, мамун бей, скоро си се не вясвал тук, много се вторачи в бфб напоследък
          Споко за спама, не се тревожи, модито не спи, трие наред.
          Жилетка - GILD.
          Знам бре, аз кат не пиша, не значи че не чета.
          Инак, толкова години бях далеч от БФБ, сега какво ме прихвана
          Не че се оплаквам де, макар че имам едни табацииии, мамата си е е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            А кой е спайчо, баба Ленчи??? И какви са тези жилетки? Пиши по темата момче!!!! Стига си спамил.
            Ooo, мамун бей, скоро си се не вясвал тук, много се вторачи в бфб напоследък
            Споко за спама, не се тревожи, модито не спи, трие наред.
            Жилетка - GILD.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Днеска моем ли му ударим нов хай на спайчо...колко му е

              Айде бе, де изчезнаха късаците на жилетката, нъл щеше 50$ да става ?
              Давайте, късете, баба Ленчи с вас....
              А кой е спайчо, баба Ленчи??? И какви са тези жилетки? Пиши по темата момче!!!! Стига си спамил.

              Коментар


              • Днеска моем ли му ударим нов хай на спайчо...колко му е

                Айде бе, де изчезнаха късаците на жилетката, нъл щеше 50$ да става ?
                Давайте, късете, баба Ленчи с вас....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Голямо бърсане днеска ...
                  модовете и те са къси. с тва сривльовци сигур съм засегнал нежните им душички.
                  къв мазохист требе да си от месеци да шортиш възходящ тренд? и кат коригира здравословно 200 поинта да оревеш орталъка
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Голямо бърсане днеска ...
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Ало модератора - пиши си сам тогава
                      Тук си тече нормална ,на моменти емоционална (също нормално) дискусия.
                      И трият.
                      А оттатък в Украйната дето платените писачи ( и неплатените дураци) от двата лагера се попържат като каруцари - не пипат. Как ще пипнат - нали си им плащат ...

                      Коментар


                      • Ало модератора - пиши си сам тогава

                        Коментар


                        • Алооо, моди, тук няма бг банки та да цензурирате наред нормални мнения.
                          Смешковци..

                          Коментар


                          • Професионалистите се обаждат пак като има покачване от три горе долу четири доларя .кат падна фашагата и се покриха. Едни и същи хаховци навсякъде.сеч

                            Коментар


                            • Американците нещо много почнаха да надуват балона. Дори и по дрехите на Джанет Йелен почнаха да се появяват балончета

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                Ок, по принцип съм съгласен, че къси тряба да пускаме по убеждение, а дълги, за да компенсираме загубите.

                                докато не качат лихвите над 2-3% ще си катерят нагоре и това е, въпросът е с колко то верно друг начин да се погасят тия заеми освен да ги изяде инфлацията няма

                                Коментар

                                Working...
                                X