IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ахам трепат стопове еврейчетата преди минутката.няма да боли. това ще е заради обърнатата чутура на фашагата на 1Н. пак ще скъсявам от 10000
    Last edited by the architect; 03.07.2014, 12:27.

    Коментар


    • http://finviz.com/quote.ashx?t=PSEC&ty=c&ta=0&p=w

      И писека си брейква, кеффф с 13.5% дивидент.
      Контрарниците освободили от хартийките треперещите ръчички на панираните янкита - отново възнаградени.

      Коментар


      • ух бондчетата...кой сега е с късака там
        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Някак си сърце не ми дава да купя на ол тайм хай.
          А на теб?
          Чи що ми е да купувам, и без туй ми е 1/5 от портфейла, дори повече ако броя и HQL + HQH. Оттук нататък само чопля семки по позицията и си чакам 40-те% тая година ( 21 вече в джоба ) плюс още 40 другата.
          Еее, ако при някой по як маркет срив коригират до 79-80 - още ще сложа
          Това е огромна кеш машина идните години, заражда се новия апъл ...по нататък допускам че и много щедър дивидент ще видим.

          Коментар


          • наско го чакам на 3875 да избия още се опъва ама валутите тръгнаха - на 1750 s&p австралиеца беше 0.87 вчера до 0.95 се беше забил
            при дакса чак до 9750 пуснаха гювеч тука повече от 10 долара йок
            ама и аз да виждах в компютрите 95% сел на наско и аз щях да раля като американците та не ги виня, сега пари за шантави работи има бол щом разни картини, марки и луксозни имоти се продават за луди пари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Що тъй бре се изниза от форекса ...туй сипи добре прибираш и аз отделям по някоя позиция в него ... Почвам даго дебна по правилата ти ги знаеш... Успех.
              НЕ СЪМ СЕ ИЗНИЗЪЛ,СЛЕДЯ ВИ,НО НЕ ПИША,ИМАМ КЪС КАБЕЛ И ЕВРО,ЧАКАМ СИ ГИ.
              Заръбъл съм се с индексите и сега тук съм по активен.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Що тъй бре се изниза от форекса ...туй сипи добре прибираш и аз отделям по някоя позиция в него ... Почвам даго дебна по правилата ти ги знаеш... Успех.
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  За мене вече е момент за корекция дълбока
                  ашколсун бе котаре една хубава приказка да чуя от тебе
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • За мене вече е момент за корекция дълбока
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Джилетката си брейква решително над 86
                      Още ли има тука слюнчещи се на късата страна ...ще ви изпият кръвчицата да знайте, отказвайте се дорде е време
                      Знаеш ли го вица за вратата здрава, кравата я няма...на такава ми прилича таз работа

                      пък гледам днес играта може да е на другата нива
                      Last edited by IvanG; 02.07.2014, 17:51.
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Джилетката си брейква решително над 86
                        Още ли има тука слюнчещи се на късата страна ...ще ви изпият кръвчицата да знайте, отказвайте се дорде е време
                        Някак си сърце не ми дава да купя на ол тайм хай.
                        А на теб?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Джилетката си брейква решително над 86
                          Още ли има тука слюнчещи се на късата страна ...ще ви изпият кръвчицата да знайте, отказвайте се дорде е време

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Дръж чи пада
                            архитекте,стига си клатил лодката,господата зад локвата трябва необезпокоявани да си празнуват празника 4,07

                            между другото лъснаха им задниците как правят ол тайм хайове-много просто-ниски обеми-само така могат гадовете!!!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Дай дай дааай.....
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Дръж чи пада

                                Коментар

                                Working...
                                X