IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Страхотни два дни майкъле.а какви предстоят
    на тоя DAX му разбиха шарнирите, а тва чоглавото SPX нищо му нема кат пусне човек на седмична и все едно нищо, ебаси гадовете ньедни ...

    Коментар


    • Днес пуснах и къс ЛинкедИн като допълнение хубав ден беше!
      Last edited by bate Goiko; 01.08.2014, 22:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Никой ли не ще захар...
        Не и преди да стане горчива, доста сладни още.
        Памука е по добър залог в момента, ала и за него е раничко мисля.
        Аз си действам по зрънчовците

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          Бе захар да искаш...

          Пък гледам най-големия компот Кокакола реват че вече никой не ги ще да ги консумира..трябва жилетката да снесе някое хапче дето чисти захарта и глей ко ста'а
          Колата я знам. Това беше някакъв препарат за почистване на ръжда.
          Дано да има захар в нея, ама надали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            Докато сме в сезона на компотите има фундамент в идеята ти.
            Аз ще и пусна един GTC ордер на $44, просто за да не пропусна някой шип.

            След това дават ли захар срещу тая хартия? Да не я измие Ел Нинъо
            Бе захар да искаш...

            Пък гледам най-големия компот Кокакола реват че вече никой не ги ще да ги консумира..трябва жилетката да снесе някое хапче дето чисти захарта и глей ко ста'а
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
              Никой ли не ще захар...
              Докато сме в сезона на компотите има фундамент в идеята ти.
              Аз ще и пусна един GTC ордер на $44, просто за да не пропусна някой шип.

              След това дават ли захар срещу тая хартия? Да не я измие Ел Нинъо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                Никой ли не ще захар...
                Давай я с мохито найш как я жуля

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  Тея са ебаси кендзефите няма полека, юруушш сега разпродават всичко и после пак газ.....
                  Страхотни два дни майкъле.а какви предстоят

                  Коментар


                  • Никой ли не ще захар...
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • И аз кеширах още 2% от късите SDS-та, 2% останаха само, ала скоро сигурно и тях ще разкарам аче тая корекция не ми се чини да стане много дълбока. Едва ли ще пробием 1900.
                      С кеф се облажих солидно и на 6.02 на TGA. На 5.80 имат бетонно многогодишно дъно проверено безброй пъти. Временен проблем имат с едни помпи ( вина на доставчика), като се реши до 2-3 месеца чакам многостепенна ракета туканка.
                      Мин.таргет - дабъл на 12, ако държа повечко и трипъла на 18 ще дойде.

                      http://finviz.com/quote.ashx?t=TGA&ty=c&ta=0&p=m

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Кефффффф
                        Тея са ебаси кендзефите няма полека, юруушш сега разпродават всичко и после пак газ.....

                        Коментар


                        • Кефффффф

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Хемилио как си?
                            Имаше ли къси на ДАКС-а?
                            Аз отварям само дълги и взех да зареждам дълги за голямото РАЛИ есента?
                            Ако някой е скъсявал ДАКС-а евала.
                            Добре съм , и все по-добре ще ставам

                            Естествено,че имам къси ,дойде време и на моята градинка слънце да изгрее

                            Ти внимавай с дългите,беше казал,че имаш от 9500 , и ще добавяш-умната!!!

                            Време е да спихне сериозно ,и става по-бързо даже от колкото си мислех- 2 дни по 200 пункта -ю бреееее,урожай


                            п.с. Анди де се покри,да му тресна един винкел зад врата,дето говори такива глупости
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Моше скиваш ли дъртия дълбай дълбай.казал съм 16161 .както казва дует ритон.някога но не сегаааааааа.тия жинове с тоници ми размътиха главата
                              Last edited by the architect; 01.08.2014, 12:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Балонът се спука,БУУУМ.
                                абе не е е баш тъй има има идиоти и ше се купува ... ей глей го тва

                                http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$VX...d=p98847463151
                                и тва
                                http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$NY...d=p79092813366

                                сочат ектремуми на дневна база и ше ни изгърбат шортаците, за тва аз го подпирам леко само ... на тея папагали Wallstreeta още не са им спрени помощите и социалите и треа се внимава ..
                                Last edited by michaelis; 01.08.2014, 12:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X