IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз продължавам да се чудя защо пада дакса нали има оптимизъм

    Коментар


    • и кат направят че голям праз , ами гапеца на фашагата кой ще го пълни

      Коментар


      • имам чувство че сега като отворят американците дау ще направи нови рекорди

        Коментар


        • ибряяяяяяяяяяя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            ей това се казва статия

            http://www.blitz.bg/news/article/291085
            леле майко зарад тая залагам и аз 10 къси фашаги с тенденцията да станат дълги и твърди .....
            да не се изложим ше му вържа един колец от домати да не пада и я шортвам или лонгвам зависи в къв тренд е ....

            Коментар


            • ей това се казва статия

              http://www.blitz.bg/news/article/291085

              Коментар


              • иначе майкъле гнидите си оставиха още една атомка на 9944 . днеска може би ще го видим от там надолу другата седмица за моето 8888 ама по ми харесва 8853,1

                и да ти кажа вчера ме преследва една кола с номер 0358 и глей същия ден 17358 . знаци майкъле знаци а аз ще трепя

                Коментар


                • абе майкъле минита бе човек кви батковци сега помпам балона по някакъв изродски начин . после така хубавичко да се получи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Тъй ама вика къс съм.сега на сорос понеже чете ще му кажа от 16400 до сега имам мошак 10 къси даучета 10 къси фашагчета читирси къси насковчета понеже съм то почнал пж отрано.помпай сорос.може още много.системата е пирфектна
                    абе не толко много бе архитектос, чек поне на края на деня кат са всички пияни и тек тогава. Ако са падладеят мое да фалираш за 5 мин да ги еба. Иначе на фашагата 870 е таргет за месеца и почват екстремумите през 135 ...
                    Аз се оттеглям от CFD чейнча фонда реши че опциите са по ок ....

                    Коментар


                    • Е то не че сорос не ми вижда поръчките ама все пак дърт е човека може да е окьоравял да му кажа.пък може и да е оглушал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Сорос е лонг шорт. Да му беше погледнал целия портфейл на Сорос, а не са пут опциите. Късите му позиции са далеч по-малки от дългите му позиции
                        Тъй ама вика къс съм.сега на сорос понеже чете ще му кажа от 16400 до сега имам мошак 10 къси даучета 10 къси фашагчета читирси къси насковчета понеже съм то почнал пж отрано.помпай сорос.може още много.системата е пирфектна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Сорос е лонг шорт. Да му беше погледнал целия портфейл на Сорос, а не са пут опциите. Късите му позиции са далеч по-малки от дългите му позиции
                          ти па ако мислиш, че всичко каквото има го е постнал там и всяка негова стъпка се знае .... То ако беше така всички контра ше му играят да му вземат кинтите ...
                          Една сметка за рибите в интернета и още 50 сметки за квот прай там и си е наел мишоци да управляват позициите .... Така бих направил аз например
                          И дедо ти Бъфет е long ама не у акции а hard assets той да не е гламоч да си държи всичко и долари кат ги гледа кво печатат и праат кат потъне артията и гладен да стои
                          Last edited by michaelis; 19.09.2014, 10:17.

                          Коментар


                          • да видим дали сте има Yahoo!!!! или раzмаzване

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              Обаче шумахере забелязваш ли само положителни новини.това е добре за нас срифльофците.обаче тоя сорос позна има сриф.обичайте еврейте те само доброто ви мислят
                              Сорос е лонг шорт. Да му беше погледнал целия портфейл на Сорос, а не са пут опциите. Късите му позиции са далеч по-малки от дългите му позиции

                              Коментар


                              • Е трябва малко да побъбряме не може само да мълчим кът пукали

                                Коментар

                                Working...
                                X