IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • обаче оня обем на наско на 1час отпуши нещата . евала

    Коментар


    • извинете че се намесвам в разговора - ебола ебола . по сисибиси нещата става трагични кат в турски сериал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        8531
        и не след дълго ...6868

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Я пак....


          Това ясно. Но ти каза, че с едното хеджираш другото?!... Знаеш ли изобщо, какво означава "хедж"?
          Това не е този хедж за който си мислиш. Просто така го наричат без реално да е хедж в чистия смисъл. Просто с него се гони относителна стойност, а не абсолютна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
            Не е същото. При валутите постоянно имаш арбитраж. При облигациите нямаш.
            Я пак....

            Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
            Когато заемаш къса позиция в американски и дълга позиция в английски да кажем - ти залагаш че американската икономика ще расте по-бързо от английската. Няма значение дали расте с 2% или с 4% въпроса е да расте по-бързо от английската.
            Това ясно. Но ти каза, че с едното хеджираш другото?!... Знаеш ли изобщо, какво означава "хедж"?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Ма тва е тъпо бе балансов... Все едно да скъсиш евро/долар с 1:10 лост и да удължиш лев/долар с 1:5 лост и да се хвалиш че си познал посоката с по-големия лост... Тъпо е откъдето и да го погледнеш... Да кипи безсмислен труд...
              Не е същото. При валутите постоянно имаш арбитраж. При облигациите нямаш. Когато заемаш къса позиция в американски и дълга позиция в английски да кажем - ти залагаш че американската икономика ще расте по-бързо от английската. Няма значение дали расте с 2% или с 4% въпроса е да расте по-бързо от английската. А ако заемаш нехеджирана позиция реално залагаш че американската икономика ще расте повече от някакво абсолютно число. Например аз като залагах че ще стане 4% лихвата залагах че растежа през следващите години ще е над 2%. Аз и в момента мисля че този залог е правилен, но шибаните американци са се по...рали от страх и си калкулират растеж от 1%.

              Коментар


              • 8531

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                  Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.
                  Ма тва е тъпо бе балансов... Все едно да скъсиш евро/долар с 1:10 лост и да удължиш лев/долар с 1:5 лост и да се хвалиш че си познал посоката с по-големия лост... Тъпо е откъдето и да го погледнеш... Да кипи безсмислен труд...
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    а ако не си?
                    Значителни загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                      Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.
                      а ако не си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
                        Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
                        Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          А ти какво направи със залога срещу рублата - изкара ли за баничка
                          Аз там не съм влизал отдавна, и преди го играех само на дейтрейдинг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                            реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ.
                            Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
                            Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              балансов, как не ти омръзва да лъжеш? Сигурно си доста нещастно същество?... хаха... Само може да ми завиждаш на това, кога и какво съм купувал!

                              Един приятелски съвет:
                              Беееееееежжжжжж лиске да бееееееегаме от пиндостански и гейропейски кации и облигации! Ама веднага!!! Щото това сега е само началото! Трябва да се изтрият 3-4 трилиона от фондовия им пазар за да се успокои малко от малко.
                              Е кога ги обърна - сещам се че бе преди кризата в Кипър. Т.е. поне преди 2 години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Щом са балон трябва да се хеджира- може да си вземе руски и да продава американски
                                Не е толкова лесно. Аз ги играя през ливъриджнати шорт сфд. реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ. проблема е че не ми предлагат дълги турбо от ЮК. Бях си заложил че може 30 годишните лихви да паднат до 3% и с това нямах пролбеми - т.е. позицията ми в такъв размер че да поеме без проблеми такъв спад. Но днес тъпите американци си докараха лихвите до 2,81% А тези 0,2% ми удрят позицията с екстра 5% на минус. И това почна да ме нерви. Аз очаквах че до сега ще е на 4%, а не на 2,8%.

                                Коментар

                                Working...
                                X