IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
    Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.
    Ма тва е тъпо бе балансов... Все едно да скъсиш евро/долар с 1:10 лост и да удължиш лев/долар с 1:5 лост и да се хвалиш че си познал посоката с по-големия лост... Тъпо е откъдето и да го погледнеш... Да кипи безсмислен труд...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      а ако не си?
      Значителни загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.
        а ако не си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
          Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
          Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            А ти какво направи със залога срещу рублата - изкара ли за баничка
            Аз там не съм влизал отдавна, и преди го играех само на дейтрейдинг.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ.
              Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
              Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                балансов, как не ти омръзва да лъжеш? Сигурно си доста нещастно същество?... хаха... Само може да ми завиждаш на това, кога и какво съм купувал!

                Един приятелски съвет:
                Беееееееежжжжжж лиске да бееееееегаме от пиндостански и гейропейски кации и облигации! Ама веднага!!! Щото това сега е само началото! Трябва да се изтрият 3-4 трилиона от фондовия им пазар за да се успокои малко от малко.
                Е кога ги обърна - сещам се че бе преди кризата в Кипър. Т.е. поне преди 2 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Щом са балон трябва да се хеджира- може да си вземе руски и да продава американски
                  Не е толкова лесно. Аз ги играя през ливъриджнати шорт сфд. реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ. проблема е че не ми предлагат дълги турбо от ЮК. Бях си заложил че може 30 годишните лихви да паднат до 3% и с това нямах пролбеми - т.е. позицията ми в такъв размер че да поеме без проблеми такъв спад. Но днес тъпите американци си докараха лихвите до 2,81% А тези 0,2% ми удрят позицията с екстра 5% на минус. И това почна да ме нерви. Аз очаквах че до сега ще е на 4%, а не на 2,8%.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                    Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                    балансов, как не ти омръзва да лъжеш? Сигурно си доста нещастно същество?... хаха... Само може да ми завиждаш на това, кога и какво съм купувал!

                    Един приятелски съвет:
                    Беееееееежжжжжж лиске да бееееееегаме от пиндостански и гейропейски кации и облигации! Ама веднага!!! Щото това сега е само началото! Трябва да се изтрият 3-4 трилиона от фондовия им пазар за да се успокои малко от малко.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                      Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                      А ти какво направи със залога срещу рублата - изкара ли за баничка
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                        Е това се казва МАЙСТОРЛЪК

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                          Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

                          Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон
                          Щом са балон трябва да се хеджира- може да си вземе руски и да продава американски

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            не го обиждай човека бе равен ей аз от 1 година викам сеч сеч . то не ще . сега пък не мога го запра
                            Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                              Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

                              Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон
                              не го обиждай човека бе равен ей аз от 1 година викам сеч сеч . то не ще . сега пък не мога го запра

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Хаха... Карък викаш, а?... ахаха
                                От кога ти казвам, че санкциите срещу Русия ще им излязат през носа на пиндостанците и то именно през фондовия пазар? Ама не слушаш...
                                Какъв нос - днес 30 годишните американски облигации - бенчмарка за ипотеките в САЩ е на 2,81%. Миналата година бе към 3,8%. При 10 трилиона ипотечни заеми американците са на плюс 100 милиарда

                                Коментар

                                Working...
                                X