IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • по сисибиси телевизията казват че причината била ВИРОСА
    е чакай нали имаме отчети силна американска икономика .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
      Psec тръгна добре надолу....а хайде още че тоя кеш трябва да си намери мястото
      Мани ги тия, едни от най нестабилните ще са кога тръгнат нагоре лихвите.
      По добре си вземи BDCL (псека е част от тях), в момента са си на много сгодна промоция на 20$, дават 15-16% дивидент. CEFL - също тоже.
      Сидрила киха в момента 17.4%, ако падне още може и 20 да мине.
      Дори и да го резнат наполовина след около година пак си вземаш едни 9-10% чисто...кой ти ги дава. А може и да не.....

      Днеска малко закъснях и гледам ми се изпълнила заявка на 95$ на жилетките.
      Колкото повече я бият, толкова по алчен ставам, вече имам 2.5 пъти повече от желаното, почти 44%. Идеална и за основна позиция и за спекула поради волатилността си.
      Търгува се на 8-10 форърд РЕ
      За хартия от тоя клас е смешно да е 2-3 пъти по евтина от набедени за такива смехотворни бг "сини" чипове. Де ни била уж много подценена сергията...
      Направо съм за уволнение за това сравнение де, няма място за такова

      Коментар


      • Psec тръгна добре надолу....а хайде още че тоя кеш трябва да си намери мястото

        Коментар


        • само чакам мойте приятели от космоса да дойдат и глей какво ги правя

          Коментар


          • да падат . няма само бегето да пада я най бедни сме били най тъпи . я сееееееееееееечччччч

            Коментар


            • Това може да се окаже само началото на сриването-време е да приготвим кеша за отиграване на ситуацията

              Коментар


              • ииии дакса без малко 8531 . комар му е майката

                Коментар


                • СРИИИИИИИИИИИИИИИИИИФФФФФФ

                  Коментар


                  • еййййй сипа 1853 . сичку коз

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Да видим какво ще стане днес ... че ситуацията почва да излиза извън контрол
                      Големи спадове голямо чудо.
                      ДАКСА и на 8500 може да отиде че и С&П няма спирачки.
                      скива ли са тва писах аз през 2013 ма ей са и аз изядох една пръчка изгоряха ми опциите тея педераси много бързо слизат .... чакам да отворят и тряяя затварям всичкооо ..... и да отварям нови позициии пу гадове не мое ли по полека и полегато да слизат ....

                      Коментар


                      • охоооооооооо умрели гърци. сеееееееееееееееееч

                        Коментар


                        • В Гърция пазара се предаде.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                            Защо нагоре мислиш, чеще ходи от 16091? Според мен ако спада от 1% се задържи 2 часа след отварянето то отиваме на 2-3% спад за деня. Или поне ми се иска
                            де да ги знам . аз работя с атомки . все някакъв отскок ще има

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Да видим какво ще стане днес ... че ситуацията почва да излиза извън контрол
                              Големи спадове голямо чудо.
                              ДАКСА и на 8500 може да отиде че и С&П няма спирачки.
                              Удрииииииииии Еврейноооооооооооо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                долу на 16091 е най големия обем на 5 мин сигурно ще го тестват и нагоре . може и от тука
                                Защо нагоре мислиш, чеще ходи от 16091? Според мен ако спада от 1% се задържи 2 часа след отварянето то отиваме на 2-3% спад за деня. Или поне ми се иска

                                Коментар

                                Working...
                                X