IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    8600 дакса и надолу . айде нека кажем най много 8666 че са вярващи хората
    До 8600 и после на 10500

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Да,трябва да се мисли и за коледното рали
      Аз съм сложил чакаща на Сипа
      са long ли си ферарио ? то и аз съм Long ама оционален, че кат се събудих нещо брокера ми се разкрещял, че ше ме накаже щото нарушавам правилата с кредита и са требе да се внимава .... да не ми покажат червен картон (разпродажба на позиции) ...

      Коментар


      • 8600 дакса и надолу . айде нека кажем най много 8666 че са вярващи хората
        Last edited by the architect; 16.10.2014, 18:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Някой замисля ли се, на тези нива да отвори голяма дълга позиция (със стоп естествено) и да държи до Декември (или до новия връх)
          Не виждам причина пазарите да са толкова ниско, и мисля че е въпрос на време да се въстановят, особенно ДАКС-а.
          Да,трябва да се мисли и за коледното рали
          Аз съм сложил чакаща на Сипа
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • а не бързаите . обема на минетка на дъното дакса кой ще го бие баба ми ли

            Коментар


            • Четвъртък не е лош ден за обръщане на посоката .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Някой замисля ли се, на тези нива да отвори голяма дълга позиция (със стоп естествено) и да държи до Декември (или до новия връх)
                Не виждам причина пазарите да са толкова ниско, и мисля че е въпрос на време да се въстановят, особенно ДАКС-а.
                Аз, всъщност даже днес отворих една такава но на Футси. Там ми се струва че корекцията се изчерпа. Пък и не е толкова волатилен като Дакс. Ще видим дали ще я държа толкова дълго колкото си мисля, но за днес поне така мисля

                Коментар


                • Някой замисля ли се, на тези нива да отвори голяма дълга позиция (със стоп естествено) и да държи до Декември (или до новия връх)
                  Не виждам причина пазарите да са толкова ниско, и мисля че е въпрос на време да се въстановят, особенно ДАКС-а.

                  Коментар


                  • до ема двеста- 77хх има още път
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Абе от Ванкувър до Владивосток навсякаде кърваво червено.

                      Коментар


                      • LyondellBasell long, 25% down yestarday is a bit overdone ?

                        Коментар


                        • огромен обем на дакса на 5 мин 8351 трялала

                          Коментар


                          • удриииииииииииии дакса хохохохо хехехехехехехх хухухухухухухух ша има ли беемвета

                            Коментар


                            • нали ти казах шумахере една игра на 358 е това . а те новини фондаменти гурута . абе ай бегайпредполагам че преди да стигне 8531 ще избият стопчета ама ще стане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Почвам с късите за 8531 на къде е тръгнал фашагата незнам
                                това 8531,за което си се заръбал беше гапа,който беше запълнен снощи,не случайно там си сложих поръчката за затваряне
                                На месечна и седмична имаме път да вървим още надолу
                                На по малките казва,че ще починем малко
                                Мътно си е сега,докато се разбере посоката на тренда-корекция ли бе това,или обръщане на тренда.
                                Търпение
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X