IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Капитулация при Руските ADRи. Сега не би ме учудило да видим дни с над 5% ръстове, че е ясно че няма кой да продава. Ако има и непокрити къси (винаги има идиоти) ще хвърчим здраво.

    Коментар


    • Голяма веселба
      Trade-Ideas LLC identified Petroleo Brasileiro SA Petrobras ( PBR) as a "dead cat bounce" (down big yesterday but up big today)
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
        1150 точки до бутилката
        аз съм свидетел на баса . който спичели ще ме почерпи и в двата случай аз пичеля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Аз за края на годината не бих гарантирал (макар че е възможно) ако се оправят санкциите с Русия и ЕЦБ вземе мерки да спре дефлацията.
          Но догодина Юни със сигурност (все пак Април - Юни) се наливат дивидентите в ДАКС-а и само от там ще вдигне едно 300-400 точки.
          еврейно недей ще объркаш момчето . веднъж му викаш ще качва после му викаш ши качва ама след 100 години . ееееееееееееееее чшииииииииииииииии

          Коментар


          • 1150 точки до бутилката
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Четох утрешния вестник - "....индексите заличиха загубите си от началото на седмицата...."
              Каквото излезе на боб и техническия анализ не го хваща
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Мани ги тия, едни от най нестабилните ще са кога тръгнат нагоре лихвите.
                По добре си вземи BDCL (псека е част от тях), в момента са си на много сгодна промоция на 20$, дават 15-16% дивидент. CEFL - също тоже.
                Оракулов, дано си ме послушал онзи ден.
                Особено BDCL-a кърти мивки, вече над 11% за 2 дена ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                  На бутилка марков алкохол, че ще видим до края на годината 10 000 при DAX ?
                  Аз за края на годината не бих гарантирал (макар че е възможно) ако се оправят санкциите с Русия и ЕЦБ вземе мерки да спре дефлацията.
                  Но догодина Юни със сигурност (все пак Април - Юни) се наливат дивидентите в ДАКС-а и само от там ще вдигне едно 300-400 точки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                    На бутилка марков алкохол, че ще видим до края на годината 10 000 при DAX ?
                    Може, всичко може...
                    Ала Европа си е болния човек на света - факт.
                    Бе де сме влезнали-нищо не е оцелявало, също всеизвестен неоспорим факт.
                    Да им е яко дупето га/ако ни вземат и еврозоната, евро - нада

                    Коментар


                    • Ще трепеме теленца на каймица. Аз ставам до Понеделник (другата седмица ще се видим на 8000). Весел Уикенд!

                      Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      кажи им бе жейсъне кажи им че ще бъде красиво . значи вече във форума имаме жейсън и майкъл жексън също майкъле ще трепим ли

                      Коментар


                      • кажи им бе жейсъне кажи им че ще бъде красиво . значи вече във форума имаме жейсън и майкъл жексън също майкъле ще трепим ли

                        Коментар


                        • Добре, Дадено аз казвам че няма!

                          Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                          На бутилка марков алкохол, че ще видим до края на годината 10 000 при DAX ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            До тук беще ръста, 10 000 ще витиш през 2017

                            До тук е по план само тази корекциика нагоре трябваше да стане по-бавно не толкова бързо но... затова пък по-рязко ще обърне надолу.
                            На бутилка марков алкохол, че ще видим до края на годината 10 000 при DAX ?
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • уауууууууууу 8853. да не повярваш късу другата седмица ще има скимтене

                              Коментар


                              • айди помпайте . нали знаете най накрая аз побеждавам . а този път много ще боли

                                Коментар

                                Working...
                                X