IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    То това да не ти е Кремиковци бре, или някоя банка или нефтеняк..
    И аз съм му фен на малкото р/в, ала научи се да да го гледаш за индикатор.
    Още по малко пък може да го кажеш за компания де командва пазар за трилион гущера..

    Проти, да не изтървахме питомното при Браса бе....
    Ако да и ще има бразил рали - поне се успокоявам че съм як на Валето....
    Мразя да тичам подир артия, не е за мене.
    При PBR както скача по 7-8% нагоре-надолу след понеделник ще е 20-30%, но накъде.
    Това е чист хазарт и за добро или лошо в момента не съм заделиш кеш да хвърлям ези-тура. Моето усещане е , че Дилма ще спечели и ще видим нива около 10.
    Ще минат няколко месеца докато разбере, че PBR не може вече да кара само на заеми (за разлика от държавата ) и ще трябва да вдигне вътрешните цени на горивата. Тогава смятам да се включа.
    Ако и петрола отиде към 100 цената на хартията ще гони 25-30.
    Изглежда много лесно
    Last edited by Protokol; 24.10.2014, 19:55.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
      всичките ако ги харижеш после ще си доволен пък те нека си чакат печалбите при това p/b
      То това да не ти е Кремиковци бре, или някоя банка или нефтеняк..
      И аз съм му фен на малкото р/в, ала научи се да да го гледаш за индикатор.
      Още по малко пък може да го кажеш за компания де командва пазар за трилион гущера..

      Проти, да не изтървахме питомното при Браса бе....
      Ако да и ще има бразил рали - поне се успокоявам че съм як на Валето....
      Мразя да тичам подир артия, не е за мене.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        аз не мога да разбера що тия бичаци от форумо живеят в българия време е да отидат в хамерика следващите 10-20 години ще са страхотни за живот там .
        Още пестин точки кат ги направи чичко Наско, директно заминавам за Америката и ич нема да ми пука за вас
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • аз не мога да разбера що тия бичаци от форумо живеят в българия време е да отидат в хамерика следващите 10-20 години ще са страхотни за живот там .

          Коментар


          • инак добре се пънат бичаците другата седмица 3851 3777 3581. заредил съм къси до края на годината за 3200. тя графиката е странно нещо гледаш го катери катери пък после падне . никой не ти обяснява що

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Aйдеее, дойде време да продаваме жилетки.
              Първата порция 6% ми я купиха ха 111$.
              Все още ми е около 42% от портфейла, ала през 5$ възнамерявам да кихам до около 140$ по 8-10% докато ми останат не повече от 16-18% на средна около 50-55$

              За освободения кеш няма да се къхаря отсега, за разлика от смешното бфб възможности има безброй.
              всичките ако ги харижеш после ще си доволен пък те нека си чакат печалбите при това p/b

              Коментар


              • кажи кажи фиботата къде те водя пипи нъл си професионалист

                Коментар


                • Aйдеее, дойде време да продаваме жилетки.
                  Първата порция 6% ми я купиха ха 111$.
                  Все още ми е около 42% от портфейла, ала през 5$ възнамерявам да кихам до около 140$ по 8-10% докато ми останат не повече от 16-18% на средна около 50-55$

                  За освободения кеш няма да се къхаря отсега, за разлика от смешното бфб възможности има безброй.

                  Коментар


                  • Тригера за къси ще е ФЕД но ще е късно другата седмица затова с Архитекта ги отваряме сега.

                    Пазара се освежи в последно време и теленцата се раздвижиха заради заблудата че ФЕД няма да спрат печатането или ще го спрът но ще оставят програмата отворена за да може да си попечатват когато си поискат. Това НЯМА ДА СТАНЕ и всеки който залага на това ще изгори. Другата седмциа ще има препечено телешко.

                    Коментар


                    • yahoo call options partly ITM. still waiting for the 45 USD

                      Коментар


                      • Нека нека има напрежение.тя тълпата бързо се навива.даваш поръчица на две три телевизийки и глей кво става.да живее конспирацията

                        Коментар


                        • Еболата не може да е причина за късите. Вече има излекувани. трябва друг тригър

                          Коментар


                          • някакъв 33 годишен лекар припаднал с ебола точна на стъпалата на уоул стриииит в Ню Йорк. време е за къси

                            Коментар


                            • незнам за интереси . на дъното на наско и дакса има небит обем . такъв филм при мене няма .
                              а интереси да се печели от къси ако са пуснати от правилните хора има . пък и късите илизат стотина пъти по бързо от дългите

                              Коментар


                              • То хубаво, ама лошото е че никой от големите в момента няма интерес от голям спад. трябва да има някакъв тригър за да се юрнат и да почнат стопове да гърмят и да стане лавина. сега като гледам графиката тази корекция от последните 1-2 седмици (то даже и не стана 10% спад0 май си някакъв дип какъвто имаше Февруари и малко-по-малки Април и Август. А след тези дипове имаше ходене над предишните нива. затова си мисля, че ще ходи над 2000 а не откат на спада както прогнозира. какво мислиш>

                                Коментар

                                Working...
                                X