IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • казах ти жорка царството ти ще е краткросрочно базирано на късмет или там как му викат . после като се сурне няма и да гъкнеш . аз върхове и опити за избиване на стопове съм преживял . а ти дори не знаеш още какво е това жорка . според мен си сложи нещо на учите . еврейте ги използват за да те лъжат . сега гледаш графиката и мечтаеш за острови след секунда може да си пред заложвната къща

    аман от калитари дето си мислят че са хванали господ за шлифера

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Днеска ще има чистка на бичи стопове усещам го
      Най-приятелски те съветвам, ако не си си купил памперси, бягай бързо до най-близката апетка. Че след пет часа като отворят американците, ще стане мазало с индексите...а после "мазалото" ще се пренесе в твойте гащи.
      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

      Коментар


      • Днеска ще има чистка на бичи стопове усещам го

        Коментар


        • Хохохо хихихихи .намериха се двете еврейчета приятелчета.атака излизайте да припек да ви имам впредвид.мухо казах ти къси насковци имам от тия нива дигай нагоре да имам после една хубава печалбица а не некви 10000 марки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
            Насдак има ново име - архитектоубиец
            ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              Ти от два седмици все къси пускаш. Как правиш пари не знам
              Или продавш злато и телефони по заложните и само пълниш платформата и се молиш "Господи, нека се срине пазара. Моля те, само тези пари да избия. Обещавам, че ще спра цигарите и ще ходя на църква всяка седмица. Моля те Господи".



              Добро !!!

              Коментар


              • Налови се тези дни цаца за великите ръстове.а аз трепя за секунди няма да има ама чакай сега да затворя ама то такова то онакова

                Коментар


                • Ти кажи с тоз усет как се набута на хим 2 лефа

                  Коментар


                  • Къси насковци и добавям жоркаааа на един късмет нищо не става

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      жорка чаткаш ли зад бюрото робуваш ли радвай се де
                      Чаткам навсякъде, и се радвам навсякъде
                      Как е положението при теб, имаш ли къси
                      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                      Коментар


                      • егаси трейдъра чатка зад бюрото

                        Коментар


                        • жорка чаткаш ли зад бюрото робуваш ли радвай се де

                          Коментар


                          • усещам скоро ще бием обема първенец на 8351 . няма да ви се размине бичаци . мухахаааааааааааа

                            най много втората световна война . там е разковничето- от там тръгва измамата на всички измами

                            Коментар


                            • незнам обаче тия гниди как хубаво се подготвят за надолу ще бъде красиво запомнящо се за няколко десетилетия късо късо си трябва. най готиното е че сега мошаците ъброуд четат и се пукат мамка им

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                жорка брат с това колко пичелиш ни мойш ма уплаши . мажи филията и оди на острова
                                Ако имаш предвид оня остров дето оная дърта кранта кралицата си развява фустата, нема да им стъпим. Много ветровито и има мухъл, ше фана ревматизъм. Аз съм си заплюл Папуа Нова Гвинея. При диваците

                                Сега като гледам графиката ме хваща яд че затворих 100-те СиП-а .....ама кво да праиш - страх
                                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                                Коментар

                                Working...
                                X