IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а ти забелязваш ли че напоследък тази дума конспирация много често почна да се появява в тъй нареченото публично пространство . то няма конспирация ама това защо така се случи , задава си въпроса палачта по телевизията . и що си мислиш че някой не иска да си му роб до гроб и света е дъфки и бобмонки . истината ще лъсне следващите година две и тогава няма да се задават въпроси . а аз пак ще съм тук ич не ми пука кой на къв се прави

    Коментар


    • the architect, още неколко въпроса ме глождят. Възможно ли е да вярваш в конспирации защото не може да обясниш света по друг начин? Имам предвид, че когато хората не разбират механизма на даден процес се опитват да го обяснят със свръх естественото. Конспирацията има още едно предимство, тя не се нуждае от доказателства и снема отговорността от провалилият се човек. Не неговата некадърност е причина за провала а организираната схема на целият свят срещу него. Винаги съм се чудил защо бай Иван от Попово си мисли, че смисъла на живота на Сорос е да го съсипе. Обикновенно конспираторите вярват във заговор срещу тях. Слушам твоите лафове за евреите, гнидите и винаги съм се чудил дали може да ги индентифицираш и да посочиш механизма по който се опитват да те прецакат. Това не е лична нападка а ти давам тема за размисъл.

      Коментар


      • отдавна съм твърдял че преди спускането ще има шип за избиване на стопове . ей гудей случи се

        Коментар


        • ами сложно е да ти кажа . ако беше просто отдавна да съм аут от пазаря глей 2015 и пак ще коментираме .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            много хубав балоняк се получава . този път 2007 ще е детска песен
            Би ли споделил някакви аргументи защо мислиш, че е балон. Спомням си доста хора твърдяха така още при ДАУ 11 000, но предполагам вече не са на пазара.

            Коментар


            • много хубав балоняк се получава . този път 2007 ще е детска песен

              Коментар


              • ейййййй най накрая един човек да вярва в гнидските сценаристи . днеска ще трепя зверски

                Коментар


                • Някое чиновниче в ЦРУ стой и цъка селл контракти на петроля като стане 8.30 ам едт и почва да се потапя .

                  Коментар


                  • Ба мушак .че то февруари мене ми е като утре.аз съм съз забавен метаболизъм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      цъцъцъ почвам пак да люпя семки . чакаме
                      Ти свикна с големия спад от преди месец и сега чакаш ... ама Тц няма.
                      Явно си замезил и ти се е усладило.
                      Вярно добре беше здраво падна, ама такива корекции стават 1 път в годината.
                      Преди това 3 месеца циклихме и сега пак така.
                      Най-рано следващата корекция края на Януари,Февруари,
                      Така че се зареди със семки, има да почакаш.
                      Всички чакаме

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        някой няма ли да фалирва
                        освен ние да фалираме друг не виждам ....
                        стои като статуята на Ленин тва чоглавото SPX а има една гадна дупка там на 1900 или чакат да я затворят за коледното рали ...
                        Last edited by michaelis; 12.11.2014, 17:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          някой няма ли да фалирва
                          Ще , ама по нататък ...

                          Коментар


                          • цъцъцъ почвам пак да люпя семки . чакаме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              някой няма ли да фалирва
                              тц сега погледнах руснаците,даже газпром и лукойл са нагоре
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • някой няма ли да фалирва

                                Коментар

                                Working...
                                X