IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сипа от юли до сега е дигнал ПИИИИИИИСЕ БРОЙКИ МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ БАСИ РЪСТА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
      Седмицата мина и затова умишлено не пишех по темата, да изчакам да видя какво ще стане.Телешката простотия продължава и миналата, а като гледам и тази седмица.

      Има един, Нуриел Рубини се казва, впрочем е евреин и може да се познават с Архитекта, нали той си е приятелче с ционистите (). Та същия този Рубини излиза и казва "Тази година всичко ще се срине" и така 20 години. Накрая идва 2008-ма всичко се срива и той вика "Видяхте ли, познах". Та и ти с тези седмични прогнози си тръгнал по неговия път.

      В този ред на мисли, затворих всичките си позиции, не защото съм спрял да вярвам, че акциите са изчерпали горивото за нагоре. Просто си купих петрол, злато и сребро, защото мисля че ще растат по-бързо от индексите в следващите месеци.
      жорка нуриелчо и пректър както соросчо и бъфетчо са едни и същи еврейчета дето ги пускат да залъгват балъците . а аз като кажа 16161 и става като кажа сипа до средата на 2015 1800 пак ще стане и ще стане бързо а не да се плюнчим два месеца на 5 долара печалба

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
        Предполагам бе човек , не съм го гледал никъде, нямам кристална топка
        добреаз предполагам 70-75 петроля.топките ми,така ми нашепват
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          тоя петрол,как го видя да расте?
          Предполагам бе човек , не съм го гледал никъде, нямам кристална топка
          Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

          Коментар


          • Мислех, че няма да постъпиш правилно но евала. Само това може да ти кажа правилно си направил.

            Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
            Седмицата мина и затова умишлено не пишех по темата, да изчакам да видя какво ще стане.Телешката простотия продължава и миналата, а като гледам и тази седмица.

            Има един, Нуриел Рубини се казва, впрочем е евреин и може да се познават с Архитекта, нали той си е приятелче с ционистите (). Та същия този Рубини излиза и казва "Тази година всичко ще се срине" и така 20 години. Накрая идва 2008-ма всичко се срива и той вика "Видяхте ли, познах". Та и ти с тези седмични прогнози си тръгнал по неговия път.

            В този ред на мисли, затворих всичките си позиции, не защото съм спрял да вярвам, че акциите са изчерпали горивото за нагоре. Просто си купих петрол, злато и сребро, защото мисля че ще растат по-бързо от индексите в следващите месеци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              Седмицата мина и затова умишлено не пишех по темата, да изчакам да видя какво ще стане.Телешката простотия продължава и миналата, а като гледам и тази седмица.

              Има един, Нуриел Рубини се казва, впрочем е евреин и може да се познават с Архитекта, нали той си е приятелче с ционистите (). Та същия този Рубини излиза и казва "Тази година всичко ще се срине" и така 20 години. Накрая идва 2008-ма всичко се срива и той вика "Видяхте ли, познах". Та и ти с тези седмични прогнози си тръгнал по неговия път.

              В този ред на мисли, затворих всичките си позиции, не защото съм спрял да вярвам, че акциите са изчерпали горивото за нагоре. Просто си купих петрол, злато и сребро, защото мисля че ще растат по-бързо от индексите в следващите месеци.
              тоя петрол,как го видя да расте?
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                Коментар нямам защото това е поредната телешка простотия, но не е нужно да коментирам или да има обяснение, просто ще видиш другара седмица.
                Седмицата мина и затова умишлено не пишех по темата, да изчакам да видя какво ще стане.Телешката простотия продължава и миналата, а като гледам и тази седмица.

                Има един, Нуриел Рубини се казва, впрочем е евреин и може да се познават с Архитекта, нали той си е приятелче с ционистите (). Та същия този Рубини излиза и казва "Тази година всичко ще се срине" и така 20 години. Накрая идва 2008-ма всичко се срива и той вика "Видяхте ли, познах". Та и ти с тези седмични прогнози си тръгнал по неговия път.

                В този ред на мисли, затворих всичките си позиции, не защото съм спрял да вярвам, че акциите са изчерпали горивото за нагоре. Просто си купих петрол, злато и сребро, защото мисля че ще растат по-бързо от индексите в следващите месеци.
                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                Коментар


                • Сега пробвам леко автоматичен избор на акции и ми излизат като резултат тези:

                  http://finance.yahoo.com/q?s=swks&ty...e_web&uhb=uhb2
                  http://finance.yahoo.com/q?s=LCI
                  http://finance.yahoo.com/q?s=AKRX&ql=0
                  http://finance.yahoo.com/q?s=AFSI&ql=0

                  някой да ги следи. Особено първата, която мисля че ме кефи доста на пръв поглед.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Ей, няма ме обиждаш на бг банка...
                    Спелвай по правилно.

                    Не знам, имам заявка на 9, продадох петък на 9.5, играя ги суинг.
                    10 средна ме удовлетворява, ма се не знае.
                    Може се наложи да слагаме заявки и на 8, 7....
                    сори ПИП
                    абе май ще изляза прав за 5.на 5-6 ще дебна аз.дотам няма се нахендрям, повече
                    нооо като си знам лакомията не се знае

                    п.п ПИП добре ли звучи
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      ти и ти все си нанякъде ама не и където е пазара дано да успееш.предните опции бастиса ли ги

                      п.п ПИБ на колко ще го средним валето.не ми се е случвало да го играя досега контрел
                      Ей, няма ме обиждаш на бг банка...
                      Спелвай по правилно.

                      Не знам, имам заявка на 9, продадох петък на 9.5, играя ги суинг.
                      10 средна ме удовлетворява, ма се не знае.
                      Може се наложи да слагаме заявки и на 8, 7....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        аз съм къс опционален, че ще стои под 2075 до декеммври, па да видиме, то коледното рали не започва от ей ся, треа да го смъкнат инак никой нема си купи за Коледата ....
                        ти и ти все си нанякъде ама не и където е пазара дано да успееш.предните опции бастиса ли ги

                        п.п ПИБ на колко ще го средним валето.не ми се е случвало да го играя досега контрел
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение

                          отпуши се пак
                          аз съм къс опционален, че ще стои под 2075 до декеммври, па да видиме, то коледното рали не започва от ей ся, треа да го смъкнат инак никой нема си купи за Коледата ....

                          Коментар



                          • отпуши се пак
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • трепииииииииииииииииииииии

                              Коментар


                              • а забравих .тука сте дългосрочни от 1929 година насам . още държите дългите . ама скопяването започва .съсъсъ

                                Коментар

                                Working...
                                X