IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Успех.
    Преди малко разкарах 1/3 на 18$
    А дали няма да ни се усмихне и на 13-14 ?

    ПС Наблюдаваш ли какво става и при Енско, Трансошън и НАДЛ ...
    Гледам ги всичките. Ако има не добре обезпечени дълги позиции може много да задълбае Сийдрила. Аз мисля да купувам към 16-16,50 при такава печалба мисля, че се получава П/Е 10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Аз вчера не взех, днес съм сложил оферта на 16.
      Успех.
      Преди малко разкарах 1/3 на 18$
      А дали няма да ни се усмихне и на 13-14 ?

      ПС Наблюдаваш ли какво става и при Енско, Трансошън и НАДЛ ...
      Last edited by pipbel; 26.11.2014, 16:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Резнаха дивидента нацяло
        Определено съм изненадан, не очаквах толкова рано, а и най песимистичния ми сценарий бе за 3/4 намаляване, по скоро очаквах 50%.
        От друга страна си е топ булиш за хартията и дълга и, това са 2млрд спесетени на година.
        Ще се леят реки от кръв, а идава и такс лос селинг.
        Смятам да разкарам с отварянето 15-20% от позицията, а по нататък по близо до 16$ да увелича с 1/3 за да мога да усредня някъде около 22$.

        Оставам си на позицията че това е трипъл плей до края на десетиелетието, може и по рано.
        За тези които влизат сега - още по добре - ще си умножат парите Х 4.
        Аз вчера не взех, днес съм сложил оферта на 16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Да, още ми е хартия номер 2 и 1/6 от портфейла.

          Хич не го мисли, има голяма вероятност да сложиш 4-5$ дивита в джобчето до края на другата година...дори и да падне до 16-17 - няма да си на минус.
          Лонгтерм ( до края на декадата) ще сме поне 150% на плюс. Шуър !
          Резнаха дивидента нацяло
          Определено съм изненадан, не очаквах толкова рано, а и най песимистичния ми сценарий бе за 3/4 намаляване, по скоро очаквах 50%.
          От друга страна си е топ булиш за хартията и дълга и, това са 2млрд спесетени на година.
          Ще се леят реки от кръв, а идава и такс лос селинг.
          Смятам да разкарам с отварянето 15-20% от позицията, а по нататък по близо до 16$ да увелича с 1/3 за да мога да усредня някъде около 22$.

          Оставам си на позицията че това е трипъл плей до края на десетиелетието, може и по рано.
          За тези които влизат сега - още по добре - ще си умножат парите Х 4.

          Коментар


          • 17820 ми беше цел сега отскок

            Коментар


            • общо взето при всички хиндекси индикаторът ми за върхове направи най големите си екстремуми на минетка и 5 минетки . до месец два започва изсулването

              Коментар


              • почвам да пълня пуйки . сипа до 4 месеца 1800 .няма майтап това 1800 ще го дръпне като мамата си жаса

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  тука съм габардук . от мене няма спасение . аз така ги моря хиндексите . най накрая за да млъкна падат и аз млъквам . сега честно , чакам 3200 поне на наско , дау 14700 нейде . ами то с минети освен дългосрочно къ по друг начин да се играе .предните къси ги чаках 4 месеца сега и тия ще почакам толкоз и ще станат . поздрави
                  стига с тоя наско и дау.дай за сипа нещо
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • тука съм габардук . от мене няма спасение . аз така ги моря хиндексите . най накрая за да млъкна падат и аз млъквам . сега честно , чакам 3200 поне на наско , дау 14700 нейде . ами то с минети освен дългосрочно къ по друг начин да се играе .предните къси ги чаках 4 месеца сега и тия ще почакам толкоз и ще станат . поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Дакса не го мисля 2015 8153.важното е накрая да има скимтене
                      индексите ще последват питроля неизбежно , първо е енергията после е тъй нареченото производство разбираш ли
                      аз пък винаги съм си мислил че петрола като е надолу индексите нагоре и обратно. как е Архи отдавна не съм писал тук.скъса ли ги тия индекси. не знам кое ще последва.само дано дакс не последва дау и да вземе да направи и той някой рекорд

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Дау дау пантеро дау и наско там е мехуря.има да де тестват долу неща а сега тези напъни за мен означават сополи .една две минути и играта приключва.та заложил съм къси от 18000 до двадесет хиляди през 100 .все ще стане .иначе така да му треперя за 50- 100 седмично няма смисъл я качи я не качи .а влъхвите долу правят заклинания.
                        брат важно е да сме в играта.

                        Коментар


                        • Че празници имало че пуйки че коледни ралита .пука ми .те ще си платят пуйките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            архитекте бравос още една къса на дакса ти като позиция се откри
                            Дау дау пантеро дау и наско там е мехуря.има да де тестват долу неща а сега тези напъни за мен означават сополи .една две минути и играта приключва.та заложил съм къси от 18000 до двадесет хиляди през 100 .все ще стане .иначе така да му треперя за 50- 100 седмично няма смисъл я качи я не качи .а влъхвите долу правят заклинания.

                            Коментар


                            • сега разбирам защо казват че обикновено цялата печалба за годината от акции се случва за 1-2 седмици и ако ги изпуснеш тях лапаш мухите

                              Коментар


                              • архитекте бравос още една къса на дакса ти като позиция се откри

                                Коментар

                                Working...
                                X