IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дзън дзън таргета нацелен . а като растеше колко страшно беше викам си страшно е не мога издържа ще ми избият стопа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
      FMG is better short than Vale
      thx не ги знам кви са тея FMG, аз за сега съм full с позиции, по натам като разтоваря нещо ше видим какво що

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Tой е свикнал да яде бой, краставичар с краставици ще плашиш
        По чудно ще е ако познае, ма надали...

        ПС А златото си плаче да му увеличи човек късото...
        Кастро баце не знам като гледам жълтото аха и още малко и reversal внимавай на края на месеца там с Швайцерите да не те изгърбят с късите твойте самобръсначки отиват към 88$ те вече са reversal и после полека лека към 75$ да не ви изгърмят печалбите там .....
        Е освен ако FED не ги помолят "тактично" както на немците им отказаха лекичко, да не мине референдума успешно, защото там в Швайц едни 1500 тона тряя да се купуват иначе докато стигнат 20% и тя ше стане еднаа ...
        Last edited by michaelis; 19.11.2014, 18:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          (именно за нашата родина)
          Еми да ама вчера се появи един специалист с ник "юрист" и ми цитираше там някви правни точки, някви алинеи, някви членове ?!?! И разбираш ли щом бил с ник "юрист" това му било работата ?!?
          Аааа ама ше си потърсим правата в UN

          Иначе Vale Vale потана покрай петроля

          И шорт на SPX и още веднъж пускам поздрав с Вале Вале на Тошко Тодоров, че ми писна тая Американска икономика удари гъза в тавана, ебаси бетона ебаси чудото

          ти не знам къде си ама с тея долари нещо американците нема да остаат работата така а той влака е тръгнал .....

          Frankfurt wird Yuan-Zentrum
          http://www.faz.net/aktuell/finanzen/...-12868827.html

          Russia’s biggest bank launches financing in Chinese yuan
          http://rt.com/business/206583-sberba...-chinese-yuan/

          ако си оттатък блатото им кажи да не метат бомби у Франкфурт или у Москва, че ше загазиме тука
          FMG is better short than Vale

          Коментар


          • яко къси даксовчета през 30 за 9458. уникална възможност

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              внимавай да не се прекараш
              Tой е свикнал да яде бой, краставичар с краставици ще плашиш
              По чудно ще е ако познае, ма надали...

              ПС А златото си плаче да му увеличи човек късото...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                златото обърна за 1444 и индексите ще ги ударя
                внимавай да не се прекараш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  световната паплач се е опулила оптимистично и чака спасителя да направи коледното рали
                  че коледното рали си е коледно рали.сега като отиде на 10 000 и се тресне след това до 9000 до 20.12.2014 след това не му пречи едно рали до 9500 примерно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    златото обърна за 1444 и индексите ще ги ударя
                    не се съобразяваш с Американците обаче-не виждаш ли какво правят?
                    Ще ядеш сопата
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                      нещо не ми се вързва късата ти.очаквам 10 000 до следващата сряда
                      златото обърна за 1444 и индексите ще ги ударя

                      Коментар


                      • световната паплач се е опулила оптимистично и чака спасителя да направи коледното рали

                        Коментар


                        • казах ти 9600 макс после 9144 . коледно рали на тръцки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            къс дакс за 9458
                            нещо не ми се вързва късата ти.очаквам 10 000 до следващата сряда

                            Коментар


                            • къс дакс за 9458

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Ама казвам ти градят нов свят за свойте чаавета.със силна исономика с ръстове без безработица с много ляб.тоя дакс тая седмица най много го виждам до 9583 утре после рак 9144.нивото на всички нива.дау пускам за 16161 пак
                                руския ше им "намести" икономиката да видим ние кой кум, кой сват кой на булката брат
                                то не мое печатарката на макс и само по ресторанти

                                Коментар

                                Working...
                                X