IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • настана време за покупки(или поне за откриване на позиция тук)
    http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr&ty=c&ta=1&p=d

    Коментар


    • петрола пада а петролните компании от Дау нагоре. Свободен пазар,

      Коментар


      • пускаш щото паднало и щото дигнало . то веднъж ще изгориш и толкоз. намерили от някъде пари да хабат и хабат

        Коментар


        • кой изгорял . чакай че наско пада и твойте събрята изфалирваха . а ти просто имаше един късмет случката с питроля и злото го доказаха така или инак тепърва почвам да пускам даксове вече сме на 7500. мухааааааааааааа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            ако знаеше що стигна петрола до 64 жорка нямаше да изгориш ама не знаеш ей в това е проблема
            И ти ако знаеше защо ДАКС-а стана 10 000 и ти нямаше да изгориш
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • йеееееессс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                в мене е свещения граал аааааааалилуя
                Holy grail
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • курекция къси за 7500


                  ей такива статии са знакови като след референдума в швейка и злото


                  2015-та – годината на американския долар и на акциите
                  Last edited by the architect; 02.12.2014, 17:12.

                  Коментар


                  • в мене е свещения граал аааааааалилуя

                    Коментар


                    • къси даксове за 8500 момчета . почвам го и него . 2015 е моя и ше трепа . ако знаеше що стигна петрола до 64 жорка нямаше да изгориш ама не знаеш ей в това е проблема

                      Коментар


                      • 8500 според мен е невъзможно. Както беше споменал някой по-долу, 10 000 е ключово ниво и ще се полута бая време докато намери посока. Но въпреки всичко продължавам да твърдя че късите но който и да е индекс не са на дневен ред.
                        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                        Коментар


                        • Съжалявам пич. Не очаквах дакса да стане 10 000, когато ги говореше при нива от 9100 ама я стана. Иначе за страха това е поредното доказателство за глупавите съвети на брокерите, че видиш ли първо поиграй на демо да видиш как работи пазара и после реално. Защото на демото няма емоции и се вземат едни решения но като видиш парите ти как се изпаряват на реалното и се вземат съвсем други решения. Затова демото за мен е пълна заблуда. Нищо не се научава от него. И сега кажи дакса на 11000 ли да го чакаме или на 8500?

                          Коментар


                          • Пет цифрен ДАКС
                            Говорих ви тука, че ще видим такива нива, ама вие си знаете само късо, късо..... В този ред на мисли имах един бас....

                            И понеже не съм от тези дето винаги купуват на дъното и продават на върха, ще споделя, че претърпях крушение. При петрола и златото. Петрола ми го затовриха служебно, а при златото направих грандиозната простотия да го зятворя в неделя срещу понеделник след референдума.....паника ме обвзе.....обаче видяхме какво стана вчера. Напрво ми идва да си изям....
                            Загубите не са фатални, на фона на това което изкарах от индекси през годината, но са неприятни и можеха да бъдат избегнати. Трябва да помисля, какво ще правя за напред - дали да си търгувам изпитаните и доказно печеливши за мен индекси, или да опитам и с други инструменти. С две бутилки ракия и три кутии цигари тази вечер ще се усамотя и ще мисля
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ама нали има причина производство безработица , все нещо трябва да има мамка му
                              1. За 100-200 точки на ДАКС-а никаква причина не трябва
                              2. Причини колкото искаш за ДАКС-а
                              2.1. Ниски цени на петрола
                              2.2. ЕЦБ се очаква да стимулира
                              2.3. Китай се очаква да стимулира
                              2.4. Коледно рали
                              2.5. Снощи азиатските борси излетяха
                              2.6. Войната в Украйна позатихна

                              Коментар


                              • ето я причината хахоооооооооо хахо


                                S&P sees French growth at 0.7% in 2015

                                Market estimates are for 0.9%

                                Коментар

                                Working...
                                X