IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    ама нали има причина производство безработица , все нещо трябва да има мамка му
    1. За 100-200 точки на ДАКС-а никаква причина не трябва
    2. Причини колкото искаш за ДАКС-а
    2.1. Ниски цени на петрола
    2.2. ЕЦБ се очаква да стимулира
    2.3. Китай се очаква да стимулира
    2.4. Коледно рали
    2.5. Снощи азиатските борси излетяха
    2.6. Войната в Украйна позатихна

    Коментар


    • ето я причината хахоооооооооо хахо


      S&P sees French growth at 0.7% in 2015

      Market estimates are for 0.9%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        ама нали има причина производство безработица , все нещо трябва да има мамка му
        Няма причина, пазарите се движат от слухове, не от новини. Това дето се точи по медиите с месеци няма никакво значение за цените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Ми нормално нали ти казах че над 10 000 го шортят.
          10 000 е много ключово ниво.
          ама нали има причина производство безработица , все нещо трябва да има мамка му

          Коментар


          • Бобовите зърна ми подсказват, че тепърва ще гледаме резки движения надоле-нагоре на пазарите
            Иначе, аз фашагата не го играя от една година и почти съм си неутрализирал загубите от него деба
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Начи чусно да ти кажа мошак таман се отказах и дакса падна.е можи ли да съм толкова злощастен на този свят.мъкаааааааааа.олеле майко мъкааааааа
              Ми нормално нали ти казах че над 10 000 го шортят.
              10 000 е много ключово ниво.

              Коментар


              • каква е причината за този смад мушак дай фундамент и обясни . странно ми е

                Коментар


                • Начи чусно да ти кажа мошак таман се отказах и дакса падна.е можи ли да съм толкова злощастен на този свят.мъкаааааааааа.олеле майко мъкааааааа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    избиха ми стоповете фалирах , спирам да се занимавам с това . не е за мен .
                    Е отвори нов демо акаунт и почвай пак с късите, този път над 10 000 ще излязат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      избиха ми стоповете фалирах , спирам да се занимавам с това . не е за мен .
                      Сори, човек докато не фалира поне веднъж не му се опича акъла.

                      Коментар


                      • избиха ми стоповете фалирах , спирам да се занимавам с това . не е за мен .

                        Коментар


                        • ДАКС скъса синджира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Ако достигнат тези цени кое би купил Енско или Сийдрил?
                            Като му дойде реда - ще го мислим.
                            Струва ли ти се че бих избрал тая с наглия мажо след лъжите му ...дори и да изглежда малко по сгодна в даден момент спрямо другата ?
                            Между другото - вече нямам там от Петък, само малко в дъщерната NADL...дори допълних днес. Също и TGA - доста обещаваща ми изглежда.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Сидрил 10$, РИГ 15, Енско 20
                              Ако достигнат тези цени кое би купил Енско или Сийдрил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Младежи, какво ще правиме с дрилърите, голямо падане направиха?
                                Сидрил 10$, РИГ 15, Енско 20

                                Коментар

                                Working...
                                X