IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • на бенча е 32,70 дъното USOIL

    рублата близо до 66.6666
    Last edited by the architect; 15.12.2014, 20:12.

    Коментар


    • На платформата гледам на 13 февруари 33.80 , но имам спомен за 32$

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Малко под 40$ - 39 и нещо мисля.
        33.55 току що го погледнах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          хората вече са си заложили и чакат да си приберат печалбите

          Wall Street увеличава залозите, че Русия и Венецуела ще изпаднат във фалит

          може би като фалират руските пендели и тогава ще обърне рублата
          брат слагай дълга на рубла долар поне до петък включително.нищо чудно и да станем свидетели до петък на 100 рубли за долар

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Колко беше дъното през 2009г ?
            Малко под 40$ - 39 и нещо мисля.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
              не сме в правилната тема, ама при 40 за барел се плаша, че ония ще изтрещят по някакъв неприятен начин, от който никой няма да спечели нищо
              прав си за темата приятелю но за да се върна в нея ще кажа че при дау 18 000 затварям сделката с рублите и се насочвам в дау къса.хайде успехи на всички

              Коментар


              • хората вече са си заложили и чакат да си приберат печалбите

                Wall Street увеличава залозите, че Русия и Венецуела ще изпаднат във фалит

                може би като фалират руските пендели и тогава ще обърне рублата

                тогазка МВФ ще спаси Русия с валутен борд . мухахаааааааааааааа

                Коментар


                • 32,32

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    петроля как ми се иска да го цакам със седмак спатия на 35,8$
                    Колко беше дъното през 2009г ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                      решил съм да тествам една стратегия измислена от конспиративния ми мозък да оставя дългата на долар рубла докато нефта падне до поне 40 долара ......да видим дотогава ще има ли акаунт няма ли да има .всеки пипс ми е левче.сега е 65.30.......на 64.29 купих и сега чакаме........
                      не сме в правилната тема, ама при 40 за барел се плаша, че ония ще изтрещят по някакъв неприятен начин, от който никой няма да спечели нищо
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • зехтиня как ми се иска да го цакам със седмак спатия на 35,8$

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Интересно що ли ще кажеш на 5$...а дали ще се спре дотам....
                          В момента РВ 0.26
                          стига пък ти бе Пиб....що дърпаш дявола за опашката
                          ЗА МЕН 7 Е ДОБРА ЦЕНА ЗА ВХОД

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            махни, махни там на дневно ситуацията изглежда чудовищно плашеща
                            решил съм да тествам една стратегия измислена от конспиративния ми мозък да оставя дългата на долар рубла докато нефта падне до поне 40 долара ......да видим дотогава ще има ли акаунт няма ли да има .всеки пипс ми е левче.сега е 65.30.......на 64.29 купих и сега чакаме........

                            Коментар


                            • пусни си сега една месечна кака 200 на рублата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                братя мои пуснах преди час дълга на долар рубла ---направо ги къса----120% на акаунта
                                махни, махни там на дневно ситуацията изглежда чудовищно плашеща
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X