IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
    ...новината днес е повод за техническа корекця нисто повече-ниски обеми на спада
    ....пазара е силен и силно вярвам че 2077-2067.50 сте да бъде кракосрочното дъно
    ....никакви интерес нямам да продавам този пазар

    ...2077-2067.50 дъно

    ...позиця купи 2077,стоп 2060,таке профит....зависи как реагира на 2100 клуч

    ...investor.bg 1-Jays 0 xixixixiix

    ...cheers
    ...мненята ми не са препоръка,но са с uбочителна цел

    ...за сега безплатно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Пич,разбирай го както го разбираш,само не търгувай по чужди убеждения,максимума е да ги ползваш като индикатор.
      споко братле от 100 години сме в бранша и ми е интересно мнения да има но аз си знам моето.този дакс разказа играта на всичко живо индекси.не съм те срещал скоро и не съм ти писал но бива бива ама германеца се осра от дължина

      Коментар


      • Какво предлагаш

        Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Какво да защитя Ив?
        Не го ли виждаш?
        Мисленето на стадото?
        Народа си губи ума бързо и на тълпи,а се усвестя бавно,и по единично
        Какво предлагаш като алтернатива. Да вземем по един пистолет и да се застреляме ли?

        Или да се изтеглим от пазара за 2 години да чакаме срив.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
          значи да разбирам че от тук си дълъг така ли да го разбирам
          Пич,разбирай го както го разбираш,само не търгувай по чужди убеждения,максимума е да ги ползваш като индикатор.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
            ...Dow е първата ми лубов,да си говорим за него за мен сте е удоволствие

            ...въпреки че sega играя S&P500.....застото ааааа waw дълга тема но компаниите в Dow са теjички техниката малко както и да е...

            ...според мен U фигурата е inplay S&P500 затвори над 2077.50

            ...иначе казано Дами и Господа добре дошли на совалката S&P500,която пътува към нов връх,но не забравяите да си проверите парашута<2077-2067> в случаи на аварии

            ....поjелаваме ви прятно пътуване до марс<2200>
            ....from NYSE with love

            ...хихихи cheers
            значи да разбирам че от тук си дълъг така ли да го разбирам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Дай аргументи...кажи какво мислиш...защити си позицията....
              Какво да защитя Ив?
              Не го ли виждаш?
              Мисленето на стадото?
              Народа си губи ума бързо и на тълпи,а се усвестя бавно,и по единично
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                затвори-------дай мнение ако ти говори нещо финала
                ...Dow е първата ми лубов,да си говорим за него за мен сте е удоволствие

                ...въпреки че sega играя S&P500.....застото ааааа waw дълга тема но компаниите в Dow са теjички техниката малко както и да е...

                ...според мен U фигурата е inplay S&P500 затвори над 2077.50

                ...иначе казано Дами и Господа добре дошли на совалката S&P500,която пътува към нов връх,но не забравяите да си проверите парашута<2077-2067> в случаи на аварии

                ....поjелаваме ви прятно пътуване до марс<2200>
                ....from NYSE with love

                ...хихихи cheers

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
                  ....еииии кво яко беше кризата,100 поинта на Dow двиjение веднага след затваряне гледахме
                  ....до WC да отидеш и си пропуснал 50 поинта
                  ...помниш ли като гласуваха първя спасителен план и не го приеха FUCK осте го помня този ден

                  ....абе яко яко

                  ...cheers
                  Помня,как да не помня,и като се мотаха да вдигнат тавана на дебта,и злото като полуде,и марджин кола ми,не може да се забравят такива неща,не те ли опърли пазара,не мой да знаеш как боли,от съвети файда няма,требе да се упари дупето,че да не забравиш цял живот.
                  Какви уроци само-безценни.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
                    ....на 10 мин чарт правим U фигура,която е силмо буллиш
                    ....не бих продавал DOW от тук !!!

                    ...но нека да видим затварянето !!!
                    затвори-------дай мнение ако ти говори нещо финала

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Защо да не добавиш към позицията на компанията на която държиш ако цената е паднала значително и то не по причини фундаментални за компанията?

                      По скоро би трябвало някой да се чуди защо след като си купил някаква компания на някаква цена....и си сметнал че тази цена е ок....когато падне не си купиш пак но много по евтино.
                      За мен тази стратегия е погрешна защото:
                      - усреднявайки цената уж в своя полза (откъде си сигурен ?) увеличаваш непропорционално позицията в портфейла си. И така пренебрегваш другите позиции, които също си купил с не по-малка увереност ....
                      Не отричам, че съм го правил и то с успешен край ....
                      Предпочитам да отварям нова позиция, вместо да подсилвам съществуващите...
                      Как беше приказката : винаги ще има следващ трамвай, както и следващи възможности за вход.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • А защо не?

                        Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Това второто добре като стратегия, ама докато си на пусия може да не ти издържат нервите и пушката да гръмне....
                        Има и трети вариант, който някои прилагат ... да им се чуди човек - допълвайки по надолнището
                        Защо да не добавиш към позицията на компанията на която държиш ако цената е паднала значително и то не по причини фундаментални за компанията?

                        По скоро би трябвало някой да се чуди защо след като си купил някаква компания на някаква цена....и си сметнал че тази цена е ок....когато падне не си купиш пак но много по евтино.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
                          ....на 10 мин чарт правим U фигура,която е силмо буллиш
                          ....не бих продавал DOW от тук !!!

                          ...но нека да видим затварянето !!!
                          от 18 000 съм къса идея
                          търгувам единствено дау и ще ми е интересно да виждам мненията ти.........а относно затварянето трябва да има пропадане малко преди края

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            братле аз сутринта при 17 852 дадох 18 000 като цел------е тя е налице.сега казвам 17650 следваща цел------и понеже се имаш за познавач я кажи посока и цифричка
                            ....на 10 мин чарт правим U фигура,която е силмо буллиш
                            ....не бих продавал DOW от тук !!!

                            ...но нека да видим затварянето !!!

                            Коментар


                            • Дай аргументи

                              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Виждам една тенденция,че колкото повече време минава от последния срив,толкова играчите стават по непредпазливи,по рискови,и все по малко вярват,че сривът е нещо трудно да се случи.
                              А е въпрос само някой да хвърли една пиратка на моравата пред белия дом за да се насерат за секунди борсите
                              Дай аргументи...кажи какво мислиш...защити си позицията....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
                                братле аз сутринта при 17 852 дадох 18 000 като цел------е тя е налице.сега казвам 17650 следваща цел------и понеже се имаш за познавач я кажи посока и цифричка

                                Коментар

                                Working...
                                X