IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    брей равновесов, тоя зеровеца не пише некви убави неща за твойте био далавери

    Biotech Behemoth Gilead In Trouble After Flagship Drug Related Death
    http://www.zerohedge.com/news/2015-0...-patient-death

    да не потъне коработ с тея био чудесии аз не разбирам ама поне пишеш кво имаш тва онова и глеам тука нешо не е както требе ....
    Каква изненада, като се комбинират различни лекарства това може да доведе до преоблеми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Ебаси профита.... това аз ли съм уе? Въъъъъъъъ
      Такъв ливъридж съм опънАл, че с парите над екуитито ми може да се нахрани цяло село с африкански деца


      Нямам препоръка
      Къси дълги? Какви позиции държиш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        То 40% от портфейла ми е биотек и фарма, и всъщност не искам да го увеличавам като процент. Така че колкото повече чакам толкова по-добре.
        брей равновесов, тоя зеровеца не пише некви убави неща за твойте био далавери

        Biotech Behemoth Gilead In Trouble After Flagship Drug Related Death
        http://www.zerohedge.com/news/2015-0...-patient-death

        да не потъне коработ с тея био чудесии аз не разбирам ама поне пишеш кво имаш тва онова и глеам тука нешо не е както требе ....

        Коментар


        • Ебаси профита.... това аз ли съм уе? Въъъъъъъъ
          Такъв ливъридж съм опънАл, че с парите над екуитито ми може да се нахрани цяло село с африкански деца


          Нямам препоръка
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • ей това се казва американска реплика

            Forget the Fundamentals, This Market Is About Just One Thing

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              То 40% от портфейла ми е биотек и фарма, и всъщност не искам да го увеличавам като процент. Така че колкото повече чакам толкова по-добре.
              С тези 40% си капитан на кораба

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Май, май ще позачакаш бая време.
                То 40% от портфейла ми е биотек и фарма, и всъщност не искам да го увеличавам като процент. Така че колкото повече чакам толкова по-добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз купувам при 20-30% спад поне.
                  Май, май ще позачакаш бая време.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                    Още днес ще ти се отвори възможност.
                    Аз купувам при 20-30% спад поне. Тези движения от 1-2% не ме интересуват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Ще накупя още ако паднат
                      Още днес ще ти се отвори възможност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Внимавайте с Биотехнологиите ако се увеличат лихвите в сащ.
                        Ще накупя още ако паднат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          A дали по правилния въпрос не е кои ще пострадат сравнително по малко ...
                          Нещо което да е отчетливо печелившо - аз недовиждам.., освен кеша
                          Според мен TLT, LQD, XLF, XLP.. биха паднали по малко от пазара.
                          Ютилитата са все още бая балонирани, хелфсектора също имат нужда от по хубава корекция, особено биотех частта им (aла гилд си е дифенсив отвсякъде).
                          Балоняци като тесли, месли,фликси, ала баба и сие, а и всичко що е доста левържнато ще хапнат най добре на теслата дръжката. Заслужено.

                          ПС Мисля че и Ив е прав и се очертава силна година за девиза - сел ин мей и беж ауей
                          Ефективната дюрация на TLT е 17,87. Това означава че всеки процент вдигане на лихвите - не тези на фед а на пазарните - води приблизително до 18% загуба. В момента 30 годишните лихви са най-грубо 2% пункта под средното, 10 годишните над 1,5 пункта. това прави съвсем вероятно вдигане от 1,7 или дори 2%. Което би довело до загуби от TLT между 30 и 40% при нормализиране на лихвите. Доста повече от колкото е вероятно да падне пазара следващите 2-3 години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                            Предлагам да заформим една дискусия кои класове активи ще намажат и кои ще загубят от евентуално вдигане на лихвите.

                            REIT за мен са очевидни, тъй като са силно зависими от кредити. Financials би трябвало да дръпнат, consumer discretionary също?
                            A дали по правилния въпрос не е кои ще пострадат сравнително по малко ...
                            Нещо което да е отчетливо печелившо - аз недовиждам.., освен кеша
                            Според мен TLT, LQD, XLF, XLP.. биха паднали по малко от пазара.
                            Ютилитата са все още бая балонирани, хелфсектора също имат нужда от по хубава корекция, особено биотех частта им (aла гилд си е дифенсив отвсякъде).
                            Балоняци като тесли, месли,фликси, ала баба и сие, а и всичко що е доста левържнато ще хапнат най добре на теслата дръжката. Заслужено.

                            ПС Мисля че и Ив е прав и се очертава силна година за девиза - сел ин мей и беж ауей
                            Last edited by pipbel; 22.03.2015, 17:12.

                            Коментар


                            • Преди време

                              Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                              Предлагам да заформим една дискусия кои класове активи ще намажат и кои ще загубят от евентуално вдигане на лихвите.

                              REIT за мен са очевидни, тъй като са силно зависими от кредити. Financials би трябвало да дръпнат, consumer discretionary също?
                              Зададох един въпрос за домашно...който беше същия

                              Като имам време ще кажа моето мнение защото е много дълго.

                              Но накратко short summer and bay december. Ама и това не е много лесно като гледам аз какво мисля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Внимавайте с Биотехнологиите ако се увеличат лихвите в сащ.
                                Предлагам да заформим една дискусия кои класове активи ще намажат и кои ще загубят от евентуално вдигане на лихвите.

                                REIT за мен са очевидни, тъй като са силно зависими от кредити. Financials би трябвало да дръпнат, consumer discretionary също?
                                Last edited by Дебнем на замаушка; 22.03.2015, 11:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X