IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    Имам също и малко SQM.
    Между другото много съм разочарован от GILD въпреки, че не участвам там.
    Косвено ми бият ENTA.
    Още не мога да разбера с какъв акъл са споделили ноу хау с индийски производители.
    Това се прави само в страни в които имаш собствени военни бази, егати.
    По добре 1000 долара от нула и по добре 1000 долара за теб отколкото за конкуренцията. Кога мислиш че Индия ще може да си позволи да плаща цени като за развит свят.

    А, и между другото патентната защита не важи за Индия. Тези си имат собствена представа за интелектуална собственост.
    Last edited by ravnovesie; 01.04.2015, 15:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Експрес скрипт които имат ексклузивен договор с Аббви не докладват колко рецепти изпълняват за векира пак. Без техните данни продажбите на векира изглеждат доста по-слаби от очакваното. Около 5-6% пазарен дял, вместо към 10%. Това натиска цената на Ента, а и на Аббви, но в същото време пък и Гилд не расте. Все пак до като не излязат данни за реални приходи и продажби всичко е гледане в тавана, защото сегашното тримесечие е реално първото в което правят продажби.
      Имам също и малко SQM.
      Между другото много съм разочарован от GILD въпреки, че не участвам там.
      Косвено ми бият ENTA.
      Още не мога да разбера с какъв акъл са споделили ноу хау с индийски производители.
      Това се прави само в страни в които имаш собствени военни бази, егати.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Не.
        Имам арестувани активи в ENTA и един боклук FUEL за който се колебая дали да не излизам на загуба.
        В ENTA ще остана поне докато разбера каде бъркам.
        Експрес скрипт които имат ексклузивен договор с Аббви не докладват колко рецепти изпълняват за векира пак. Без техните данни продажбите на векира изглеждат доста по-слаби от очакваното. Около 5-6% пазарен дял, вместо към 10%. Това натиска цената на Ента, а и на Аббви, но в същото време пък и Гилд не расте. Все пак до като не излязат данни за реални приходи и продажби всичко е гледане в тавана, защото сегашното тримесечие е реално първото в което правят продажби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          1-во тримесечие ( за тези де имам над 3 месеца)

          - best - TAN, CVRR, PJP and...RSX
          - losers - ENTA, VALE, PBR, TGA



          Килов, само на кеш ли си...или се чудиш дали те сърби да се почешеш ...
          Не.
          Имам арестувани активи в ENTA и един боклук FUEL за който се колебая дали да не излизам на загуба.
          В ENTA ще остана поне докато разбера каде бъркам.

          Коментар


          • 1-во тримесечие ( за тези де имам над 3 месеца)

            - best - TAN, CVRR, PJP and...RSX
            - losers - ENTA, VALE, PBR, TGA

            Tkilata Късо по всичките американски индекси.
            Килов, само на кеш ли си...или се чудиш дали те сърби да се почешеш ...

            Коментар


            • Късо по всичките американски индекси. Най вече по Насдак.
              По принцип все още ми се налага по една малка текила преди сесия за повече смелост.
              Дали е наоколо NYSERookie та да каже правилно ли процедираме?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение
                Добро тактика от страна на изпълнителния им директор вчера, дадоха ми възможност за къса от по-добро ниво
                Най-добрата тактика на тоя ще е да вземе да не казва и прави нищо. Беше ми симпатичен по-рано, но определено се превърна в доста дразнеща фигура. Компанията и оценката и няма да я коментирам, вие си знаете. Там не къси, ми не знам направо. Обречена работа.

                Коментар


                • TSLA

                  Добро тактика от страна на изпълнителния им директор вчера, дадоха ми възможност за къса от по-добро ниво

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Някой чака ли по-нисък петрол - след приключване на разговорите с Иран ?
                    Май крайния срок за приключването им беше днес
                    Ако са с положителна развръзка или поне насока 100% ДА! Като се успокои положението в Йемен още веднъж ДА.
                    Last edited by andy2000; 31.03.2015, 16:07.

                    Коментар


                    • Някой чака ли по-нисък петрол - след приключване на разговорите с Иран ?
                      Май крайния срок за приключването им беше днес
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • абе днеска си е за сеч да ти кажа
                        сега ако питаме разбирачорите американци имаме по ниски дъна и по ниски върхове . лелинчо им американеца Бау ще каже че сме за надолу

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ей майкъле гнидите не издържат на това 17853 . късо късо
                          абе чакай малко, че то и аз съм и дълго и късо и не го знам кво ше прай, но късо малко греда щото беше късо и сега ше пълзи на горе ама ако полудеят на горе пак ше тряя да праа матрафукции да му се невиди

                          Коментар


                          • ей майкъле гнидите не издържат на това 17853 . късо късо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Сега друго умувам - как да шортя пазара (в акции) без да съм къс на акции .
                              ето така GILD - SELL 100 CALL/ BUY 100 JAN PUT / JAN 2017 0.42$ (Synthetic Combo) и си ти
                              Last edited by michaelis; 29.03.2015, 22:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                Това е най-лесното нещо. Стой на кеш
                                ++++
                                Tочно !

                                Има и друг елементарен начин - фифти/фифти SSO/SDS и нека доброто победи
                                От тебе се иска само сел хай / бай лоу

                                Коментар

                                Working...
                                X