IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за фашагата чаках една бомба на 11309 на 5 мин . там съм го обявил отдавна няма стоп моп няма загуби малки фашаги през 100 бях напускал . за дау това 16161 си го спомняш . пак много красива бомба . тия на 5 мин са ми любимите .междувременно си пускам междинни насковци който си затварям така на някое кросче като се оголи . на дау също бях напускал но на 17620 като видях как се закучи работата и затворих . сега наско 4292 5 мин чакам да затворя пак една две три четири междинни постоянните си стоят и добавям . че ги скинам тия мошета



    аби тия технологии с това 4444 не се ли изтъркаха вече . бати дебилите

    ама и 3333 идва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Момци, някой следи ли Алианц?
      Бурята около Pimco не премина ли вече?
      Q1 разочарова, но проблемите изглеждат към края си.
      Най-общо се движат с дакс. Ако искаш лесна експозиция към немския индекс нищо не пречи да си вземеш Алианц.

      но алианц дава доста по-добри дивиденти от етф върху дакс. Една от причините да падне цената в петък бе че бе екс дивидент датата.
      Last edited by ravnovesie; 12.05.2015, 22:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        мерси за отговора
        ето ти една две бомби . има едно форумче там има повече

        архитекте брате все гледам пускаш едни графики на минали събития те каква полза носят въобще на теб или на който и да е.ДАЙ нещо което в момента ти прави впечатление не от преди 5-10 часа защото там работата е изпята и да ги анализираме не виждам смисъл.иначе ти си ми фаворитче тук в тази тема хайде поздравче

        Коментар


        • Момци, някой следи ли Алианц?
          Бурята около Pimco не премина ли вече?
          Q1 разочарова, но проблемите изглеждат към края си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Недей да се натоварваш в момента.
            Ив, ти държиш ли нещо друго освен късите и колко % си в кеш ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              ОК. Това и на мен ми е ясно...)) ама да си бачкаш...бачкаш...и да извикаш във някакъв форум мухааа......ми е малко в повече ))
              Аз понякога като изтрещя и по-лоши неща пиша по форумите, само че не в този
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • сел дъ хайс

                Коментар


                • мерси за отговора
                  ето ти една две бомби . има едно форумче там има повече

                  Коментар


                  • Чети бе...какво пиша

                    Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    lv_max , какво е настроението и какви са нагласите на американците за борсите . имат ли страх от пропадане или са твърдо убедени че нещата ще растат и трябва да се купува . просто ми е интересно
                    и дали въобще са чували за уж проблемите с гърция . май май хал хабер си нямат за такива проблеми понеже ги знам че живеят в собствения си свят
                    Чети бе...какво пиша ...в паузите след като си изразиш цветущите си емоции...

                    Първо...аз съм в позиция на очакване на корекция от месец - два би трябвало да го знаеш. Второ супер несириозно е да се изкажеш че американците нямали хабер от Гърция. И трето...американците както и всички са различни...едни мислят че пазара ще расте други че ще пада пък аз съм последния човек който знае кой как мисли.

                    Коментар


                    • Сега..

                      Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      а най хубавото е че още в хамерика не знаят за бомбите на архитекта . а тогава ще им се стъжни целия свят доста
                      Сега ако и ми кажеш за твоите бомби.....и ако е възможно на човешки език....цена няма да имаш )

                      Коментар


                      • Верно

                        Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        е малко да се посмеем . пак казвам гледай за числата 358
                        Верно...на теб ясно че ти е смешно само дето аз не мога да ти хвана мисълта покрай тези мухиииии..))

                        Коментар


                        • ок

                          Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Виж какво, човекът се забавлява. И мен понякога ме учудва, но в крайна сметка този живот е толкова неприятен, че какво лошо поне един човек нещо да се радва. Да ни е жив и здрав...
                          ОК. Това и на мен ми е ясно...)) ама да си бачкаш...бачкаш...и да извикаш във някакъв форум мухааа......ми е малко в повече ))

                          Коментар


                          • ейййййййййййй машала майсторе

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              lv_max , какво е настроението и какви са нагласите на американците за борсите . имат ли страх от пропадане или са твърдо убедени че нещата ще растат и трябва да се купува . просто ми е интересно
                              и дали въобще са чували за уж проблемите с гърция . май май хал хабер си нямат за такива проблеми понеже ги знам че живеят в собствения си свят
                              Нали съм ти казал, САМО ДЪЛГО

                              И бай дъ дипс

                              Коментар


                              • lv_max , какво е настроението и какви са нагласите на американците за борсите . имат ли страх от пропадане или са твърдо убедени че нещата ще растат и трябва да се купува . просто ми е интересно
                                и дали въобще са чували за уж проблемите с гърция . май май хал хабер си нямат за такива проблеми понеже ги знам че живеят в собствения си свят
                                Last edited by the architect; 12.05.2015, 17:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X