IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
    ако си шорт хубаво,аз мислех, че си дълга то и аз съм шорт ама моя шорт е различен от твоя .... Идеален шорт за тоя Бау е на 18444 се е паднало последния таргет, ама де да го знам. Ако стигне до там като по учебник, къде ти е стопа на шорта ве ??
    нямам стопове.аз стопове не използвам.играя със фалит до 400-500 пипа и това е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      не мога бе брат краста ми е.там най ми върви да правя акаунта х10.засега съм къса ще видим какво ще става до утре 12.00 часа.а че фалирам от време на време то кой не е
      ако си шорт хубаво,аз мислех, че си дълга то и аз съм шорт ама моя шорт е различен от твоя .... Идеален шорт за тоя Бау е на 18444 се е паднало последния таргет, ама де да го знам. Ако стигне до там като по учебник, къде ти е стопа на шорта ве ??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Mишоков, туканка май навреме забелязахме преди месец надгробното кръстче и че надали ще успее да пробие мултигодишния резистънс на 50$
        Я кажи що ще рече твоя ТА, нъл си по дупките - ще си запълни ли гапа до 32$ ?
        Както почнаха да гърмят китайските соларбалони.....


        http://finviz.com/quote.ashx?t=TAN
        ммм май ньет глей го тва внимателно на 41.50 - 40$ там са SMA100 и SMA200 Daily и на мене ми се стори яко винаги с такива дупки мноо ме кефят защото Кастро рано или късно биват запълвани .....

        Коментар


        • Mишоков, туканка май навреме забелязахме преди месец надгробното кръстче и че надали ще успее да пробие мултигодишния резистънс на 50$
          Я кажи що ще рече твоя ТА, нъл си по дупките - ще си запълни ли гапа до 32$ ?
          Както почнаха да гърмят китайските соларбалони.....


          http://finviz.com/quote.ashx?t=TAN

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            може пък да е 113, 581 или 813
            може може наско да ми направи за пет минути един сопол до 3581 няма да се оплаквам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Това беше гениално казано - Равновесие.

              Като метеоролога дето казал " Днес времето беше слънчево........какво ще бъде времето утре - ще разберем вдругиден. "
              Нали те гениалните неща са прости.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                сега едно дзадзикинце с мастичка и чакам някое 358 да ги затрие завинаги
                може пък да е 113, 581 или 813

                Коментар


                • Това беше

                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Трендът продължава до като не се обърне. Може да се обърне и днес, но може и след 5 години.
                  Това беше гениално казано - Равновесие.

                  Като метеоролога дето казал " Днес времето беше слънчево........какво ще бъде времето утре - ще разберем вдругиден. "

                  Коментар


                  • сега едно дзадзикинце с мастичка и чакам някое 358 да ги затрие завинаги

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                      пантеро май е време да го напускаш тоя Бау .... да не ти се случи случка кат миналия път ....
                      не мога бе брат краста ми е.там най ми върви да правя акаунта х10.засега съм къса ще видим какво ще става до утре 12.00 часа.а че фалирам от време на време то кой не е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        нещо инфо за новината от 21.00 часа
                        ич не ги и гледам пантеро . нещо хубаво ще е . чи кък американци ще потопят индексите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                          нещо инфо за новината от 21.00 часа
                          пантеро май е време да го напускаш тоя Бау .... да не ти се случи случка кат миналия път ....

                          Коментар


                          • зехтин рейнж между 53,58 и 58,53
                            интересно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              нещо инфо за новината от 21.00 часа
                              "Many participants, however, thought it unlikely that the data available in June would provide sufficient confirmation that the conditions for raising (interest rates) had been satisfied ...," the minutes said.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                требе си някакъкв голям минит от фомк че така дау повече да подскочи
                                нещо инфо за новината от 21.00 часа

                                Коментар

                                Working...
                                X