IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
    18500 го казах грубо, фибо нивото таргета за месеца се пада на 18444 за на горе според квотите на ОАНДА и там някви +-пунктове. Не знам какво е ТА
    19 200 как ти се струва според фибо нивата ти има ли го или ще го гледаме след предстоящата криза.знам какво те питам въпроса не е случаен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      не съм съгласен с твоята игра.как определи 18 500 примерно.аз играя по ТА и въобще не съм на некакво си ниво примерно.всеки си играе играта.хайде успехи
      18500 го казах грубо, фибо нивото таргета за месеца се пада на 18444 за на горе според квотите на ОАНДА и там някви +-пунктове. Не знам какво е ТА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
        ти джиткаш на некви минутни интервали и мноо сменяш за тва гърмиш .... пусни му там една къса от 18500 и го зарежи за една/две хилки ....
        не съм съгласен с твоята игра.как определи 18 500 примерно.аз играя по ТА и въобще не съм на некакво си ниво примерно.всеки си играе играта.хайде успехи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
          братле важно е да се правят кинти.60 пипа в кошницата от късата вчера днес съм дълга от 18240.засега е добре да видим.основното движение ще приключи на около 19 000 но това не значи че няма да има леко зиг заг
          ти джиткаш на некви минутни интервали и мноо сменяш за тва гърмиш .... пусни му там една къса от 18500 и го зарежи за една/две хилки ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
            ти на какви интервали цъкаш бе да не са нещо 5 минутки ..... завчера дълга, къса, са пак дълга ...
            братле важно е да се правят кинти.60 пипа в кошницата от късата вчера днес съм дълга от 18240.засега е добре да видим.основното движение ще приключи на около 19 000 но това не значи че няма да има леко зиг заг

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              дълго дау предпазливо
              ти на какви интервали цъкаш бе да не са нещо 5 минутки ..... завчера дълга, къса, са пак дълга ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                Тези дупки при ETF с интернационални компании са заради часовата разлика.
                нека нека, това TAN явно са се сетили чак в LA да купуват а в New York са го проспали .... Идеални дупки после само трябва да се мине с валяка ...

                Коментар


                • дълго дау предпазливо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Чак толкова? ))
                    Абсолютно - на пазарите не се случват резки движения. Или поне никак често не се случват. Колкото и да му се иска на някой нещо след като го е купил то да почне да расте или след като го е продал то да почне да става това в общи линии не се случва бързо. А след като не се случва бързо човек няма нужда да се тревожи за бързи движения. Може просто да си стои и да се вози по тренда.

                    Такъв голям тренд ще се обръща с месеци. Или пък ще се случи съвсем недвусмислено събитие което ще е напълно ясно че го обръща. Тогава човек може да излезе. Едно елементарно поглеждане на графика на насдак или на сп на голяма база - седмична или месечна показва че тренда е още в сила. За какво тогава човек да се притеснява за глупости.

                    Ако играеш на няколко пазара и гониш най-бързия пазар е друга работа. Тогава ако ги нацелваш движенията си заслужава бързо влизане и излизане. Ама ако не го правиш и ако не играеш на маржин какво ти дреме. Само не трябва да вярваш че тренда ще продължи до безкрай, трябва да синаясно че в даден момент ще се обърне. И като почнат да излизат сигнали за това - в тренда - не щото някой някъде си бил казал нещо - да излезеш или да намалиш.

                    Просто и гениално

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                      ммм май ньет глей го тва внимателно на 41.50 - 40$ там са SMA100 и SMA200 Daily и на мене ми се стори яко винаги с такива дупки мноо ме кефят защото Кастро рано или късно биват запълвани .....
                      Тези дупки при ETF с интернационални компании са заради часовата разлика.

                      Коментар


                      • Чак толкова?

                        Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Нали те гениалните неща са прости.
                        Чак толкова? ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                          нямам стопове.аз стопове не използвам.играя със фалит до 400-500 пипа и това е
                          ти и ти си ебаси елемента ми дръж го шорта тогава ..... също кат с дълговете на държавите си ти чат пат фалит и с начала .... Е аз не мое си позволим да фалирам,че ше настъпи криза .... голбална даже в махалата .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                            ако си шорт хубаво,аз мислех, че си дълга то и аз съм шорт ама моя шорт е различен от твоя .... Идеален шорт за тоя Бау е на 18444 се е паднало последния таргет, ама де да го знам. Ако стигне до там като по учебник, къде ти е стопа на шорта ве ??
                            нямам стопове.аз стопове не използвам.играя със фалит до 400-500 пипа и това е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              не мога бе брат краста ми е.там най ми върви да правя акаунта х10.засега съм къса ще видим какво ще става до утре 12.00 часа.а че фалирам от време на време то кой не е
                              ако си шорт хубаво,аз мислех, че си дълга то и аз съм шорт ама моя шорт е различен от твоя .... Идеален шорт за тоя Бау е на 18444 се е паднало последния таргет, ама де да го знам. Ако стигне до там като по учебник, къде ти е стопа на шорта ве ??

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Mишоков, туканка май навреме забелязахме преди месец надгробното кръстче и че надали ще успее да пробие мултигодишния резистънс на 50$
                                Я кажи що ще рече твоя ТА, нъл си по дупките - ще си запълни ли гапа до 32$ ?
                                Както почнаха да гърмят китайските соларбалони.....


                                http://finviz.com/quote.ashx?t=TAN
                                ммм май ньет глей го тва внимателно на 41.50 - 40$ там са SMA100 и SMA200 Daily и на мене ми се стори яко винаги с такива дупки мноо ме кефят защото Кастро рано или късно биват запълвани .....

                                Коментар

                                Working...
                                X