IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина ли някой ме изтри ? Баси, в този форум се пишат такива тотални простотии, моята далеч не е сред големите!
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      че какво пречи и сега .според мен движението още има.за утре гледам няма новини важни за щатите и като нищо може да отпере още 2% надолу
      На Насдак има 100 пункта до подкрепа. Но реално може да обърне още днес. При сП са 20 пункта. Вчера пазарът им не работеше и днес са малко по-емоционални в началото. При всички положения не ми изглежда като добра идея да се отварят къси. Ако си пробият тренда след това тръгнат нагоре и не направят нов връх преди пак да тръгнат надолу вече ще си става за внимателни къси.

      Коментар


      • Нещата са WIN - WIN

        Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
        има разлика между корекция и мечи тренд.......но че ще пада до 5.06 е ясно и особено след Варуфакис---------ще платиме каквото трябва до 5.06.по сигурен фундамент от това за надолу няма
        Нещата са WIN - WIN за корекция. Ако не е Гърция ще са лихвите...ако не са лихвите ще са големите играчи ....ако не са големите играчи - ще е страха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Тренда нагоре си е в сила, не знам как ги играете тези къси ама никак не ми изглежда като за къси особено ако се отварят сега.
          че какво пречи и сега .според мен движението още има.за утре гледам няма новини важни за щатите и като нищо може да отпере още 2% надолу

          Коментар


          • Няма ниаква причина

            Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
            Само да не се окаже женска мечка
            Няма ниаква причина да е следващата година. Ако сега има корекция сериозна следващата година може да е точно обратното на прогнозата ти.

            Коментар


            • Тренда нагоре си е в сила, не знам как ги играете тези къси ама никак не ми изглежда като за къси особено ако се отварят сега.

              Коментар


              • Аз съм

                Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                абе никой ли не е на къса да се изкефи поне малко.архи брат ми предполагам заложените атомки са в действие------не се обаждаш и ти а това не е добре
                Аз съм на къси

                Коментар


                • абе никой ли не е на къса да се изкефи поне малко.архи брат ми предполагам заложените атомки са в действие------не се обаждаш и ти а това не е добре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
                    Само да не се окаже женска мечка
                    няколко месеца ли 2-3 седмици

                    Коментар


                    • Глупости

                      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
                      Само да не се окаже женска мечка
                      Хайде сега погледни VIX ей сега и пак прочети какво казах вчера.

                      17,48 % нагоре.

                      Коментар


                      • до тукаразцепихме ги

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Щом залагаш толкова на политиката пред очевадни други по важни фактори. Разбира се че ФЕД за зависими само че от кого? От много хора са зависими...включително и от евреите...както знаеш.
                          Който и да вземе властта сигурно най вероятно не иска пазара да умре точно когато е на власт. А още по малко сигурно иска да го обвинят че е допуснал нова криза. което неименуемо ще се случи ако нещата продължават така.

                          Значи залагаш на спокойствие на пазара до изборите за да му се ебе майката на този който спечели ли?
                          Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
                          Само да не се окаже женска мечка
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                            Само да те попитам, имаш ли стоп ........ти си гони иначе целита, ама мен ми се струва, че ще потегли в другата.....
                            аз играя без стопове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              момчета 5 лева ми е пипса.от 18180 съм на късо днес
                              Само да те попитам, имаш ли стоп ........ти си гони иначе целита, ама мен ми се струва, че ще потегли в другата.....

                              Коментар


                              • Варуфакис каза споко плащаме до 5.06 .2015 хайде 16900 първа спирка

                                Коментар

                                Working...
                                X