IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз мисля да пусна къси, но все пак искам да чуя защо според някой цената ще продължи да се качва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Скоро ще я подпукат видеотеката. От 300 бързо я свалиха до 55, От тук, сигурно до 100. Аз обаче не бих посмял. Ама едни путове....
      Има путове ама не са еФтини ,... дай малко инфо (линк) , моля
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Скоро ще я подпукат видеотеката. От 300 бързо я свалиха до 55, От тук, сигурно до 100. Аз обаче не бих посмял. Ама едни путове....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Мислиш ли, че Нетфликс ще продължи още нагоре?
          Да бе , ще си удвоява цената всеки 6 месеца, дори и дивидент ще започне да дава
          Извинявай за непоисканото ми мнение, но нали е форум ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            Long Norilsk Nickel again- who cares about Brazil
            Мислиш ли, че Нетфликс ще продължи още нагоре?

            Коментар


            • от тук съм на дълги дано да не изгоря.къса от вчера 30 пипа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Купуваш ли авиокомпании ?
                Би трябвало ако мислиш че олиото ще се задържи в границите 40-80$ повечко години...
                Хубава корекция правят напоследък, малко попресилена според мен.
                А най добрия им сезон иде...

                http://finviz.com/quote.ashx?t=JETS&ty=c&ta=1&p=d
                Започвам ги от днес, за мен до края на годината сектора ще е с обратна корелация със СП, така че ги пускам вместо къси, а от тези очаквам и някаква алфа.

                Коментар


                • какво правим с индексите

                  Коментар


                  • Long Norilsk Nickel again- who cares about Brazil

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Аз изграждам в момента позиция Валета, но май твоето желязо е друго.
                      Основният ми аргумент в момента е, че Китайците играят сечено на другите двама минъори от БиЕйчПи и Рио Тинто.
                      -като кредитират развойната дейност на Вале;
                      -като и платиха за 4 мини;
                      -като и предложиха евтин транспорт за рудите и до Китай;

                      Твоите май използват суровината и й добавят стойност, нещо, което китайците предпочитат да правят сами. Намери си свои аргументи.
                      Били по нови от пещите на Митал, ама не съм ги виждал
                      Тия китайските леяри ги очаква голямо дърво щото работят на загуба ...ама и до там не съм ходил ...
                      Валето, много си го харесвам - ама аз упражнявам предимно дънен риболов. Така, че като (ако) наближи 5.6-5.7 и ще го зареждам ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Така е, много е рисково в Бразилия.
                        Всеки да си решава сам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Според мен след завръщането на цар долар, шортът за бразилските избушеняци се възражда.
                          Нямам препоръка
                          И там съм с евтини пут опции

                          Коментар


                          • Според мен след завръщането на цар долар, шортът за бразилските избушеняци се възражда.
                            Нямам препоръка
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Някой гледа ли го това желязо GGB ? Имате ли идея дали ще изплава тази ютия
                              Аз изграждам в момента позиция Валета, но май твоето желязо е друго.
                              Основният ми аргумент в момента е, че Китайците играят сечено на другите двама минъори от БиЕйчПи и Рио Тинто.
                              -като кредитират развойната дейност на Вале;
                              -като и платиха за 4 мини;
                              -като и предложиха евтин транспорт за рудите и до Китай;

                              Твоите май използват суровината и й добавят стойност, нещо, което китайците предпочитат да правят сами. Намери си свои аргументи.

                              Коментар


                              • Някой гледа ли го това желязо GGB ? Имате ли идея дали ще изплава тази ютия
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X