IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да

    Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
    Или просто му дават аванс за голямо падане
    Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

      Някой нещо знае.
      Или просто му дават аванс за голямо падане

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Равен,дали се печелят пари с елементарна логика,а???
        Ми нали повечето го виждат това!!!Знам ли!!!Не че е елементарно,не ме разбирай погрешно!!!
        И какво като го виждат. Те пазарите са стадо, всеки влиза когато стадото тръгне. Аз рпосто гледам да влеза преди стадото да тръгне. Всеки иска всяка негова сделка да е печеливша от самото начало. Аз съм склонен първата година, че и две да съм на загуба. Ако има растеж и коефициентите са били ниски то те стават все по-ниски - и ако използвам риториката на Батя пружината наистина се натяга. Ако обаче няма растеж никаква пружина не се натяга и може този катализатор дето ще вкара и стадото в моята позиция така и да не се появи и аз да имам чешма за водопой там където не минават говеда Та за това растежа си е клучов.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Е то това е елементарно - ниски коефициенти, ръст на бвп, спад на безработица и липса на дисбаланси. Аз обичам да инвестирам в очевидни неща. Ако нещо не е очевидно ще го почакам да стане очевидно
          Равен,дали се печелят пари с елементарна логика,а???
          Ми нали повечето го виждат това!!!Знам ли!!!Не че е елементарно,не ме разбирай погрешно!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Остава само да разбереш правилно кога е страха и разстежа и всичко е ок.
            Е то това е елементарно - ниски коефициенти, ръст на бвп, спад на безработица и липса на дисбаланси. Аз обичам да инвестирам в очевидни неща. Ако нещо не е очевидно ще го почакам да стане очевидно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

              Някой нещо знае.
              Валутните курсове са непредсказуеми. Аз това го повтарям до втръсване, но това си е истината в 90% от рвемето. А 10% на предсказуемост на евро/долар свършиха.

              Коментар


              • Аз се обзалагам

                Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Докато гречетата политици приключат на солидна печалба форексакаунтите, които разиграват на 1:200 ливеридж

                Баси кефа, тоя пикльо Ципарас ако отиграва всеки път преди да си отвори голямата уста, до сега милиардер да е станал
                Аз мога да се обзаложа отдавна че те точно това правят.

                Сега...не обаче от преди месец до преди една седмица....някой е забогатял много.

                С тези приказки в неделя ще има сделка...после няма да има сделка...и т.н казвма ти Гърците каквито са мошенници абсолютно няма ниакакъв начин да пропуснат такива големи кинти и то не само на форекс....да не говорим за гръцката борса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  До кога?
                  Докато гречетата политици приключат на солидна печалба форексакаунтите, които разиграват на 1:200 ливеридж

                  Баси кефа, тоя пикльо Ципарас ако отиграва всеки път преди да си отвори голямата уста, до сега милиардер да е станал

                  Коментар


                  • До кога

                    Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    то така ще е
                    До кога?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

                      Някой нещо знае.
                      то така ще е

                      Коментар


                      • Не мога да разбера

                        Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

                        Някой нещо знае.

                        Коментар


                        • Там

                          Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          За Бразилия ?
                          Там е мътна работата.

                          Ще добавя...с изглед надолу. Аз няма да съм там в никакъв случай.
                          Last edited by Iv_max; 17.06.2015, 19:20.

                          Коментар


                          • Остава само

                            Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Аз гледам нещата по по-прост начин,

                            ако има страх и има растеж - купувай
                            има страх няма растеж - стой настрани
                            Няма страх има растеж - чакай страх и купувай
                            Няма страх и няма растеж - продавай.
                            Остава само да разбереш правилно кога е страха и разстежа и всичко е ок.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Всичко ще расте. В близките няколко години америка ще пада...за европа нищо още не се знае със сигурност но австралия ще расте...както и япония след известно време. Китай - страшно надолу.

                              Това ще ми е стратегията тази година но все още не съм заел позиции с изключение на къси на щатите.

                              Стратегията ми ще е:

                              Къс на Америка
                              Дълъг на Австралия и Япония
                              Къс на Китай
                              Европа - ще реша след Гърция
                              За Бразилия ?
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Всичко

                                Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Защо Австралия? Те не разчитат ли основно на суровини, а пазара им е доста мечи напоследък. Какво друго имат което да расте сега?
                                Всичко ще расте. В близките няколко години америка ще пада...за европа нищо още не се знае със сигурност но австралия ще расте...както и япония след известно време. Китай - страшно надолу.

                                Това ще ми е стратегията тази година но все още не съм заел позиции с изключение на къси на щатите.

                                Стратегията ми ще е:

                                Къс на Америка
                                Дълъг на Австралия и Япония
                                Къс на Китай
                                Европа - ще реша след Гърция

                                Коментар

                                Working...
                                X