IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.
    Но обърни внимание, че в CHF и GBP еврото потъва лекинко.
    Бе общо взето положението е като затишие пред буря.
    Чакаме да видим развръзката. А и хората чакат два важни момента - ФЕД тази вечер и ЕЦБ дали дадоха още пари по ELA на гърците. Това са две много важни новини.
    Last edited by d333; 17.06.2015, 20:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.
      Е те HSBC от месец повтарят че бичия тренд на долара свърши. UBS даваха някакви таргети от по 1,2 и така нататък.

      Коментар


      • Да

        Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Или просто му дават аванс за голямо падане
        Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

          Някой нещо знае.
          Или просто му дават аванс за голямо падане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Равен,дали се печелят пари с елементарна логика,а???
            Ми нали повечето го виждат това!!!Знам ли!!!Не че е елементарно,не ме разбирай погрешно!!!
            И какво като го виждат. Те пазарите са стадо, всеки влиза когато стадото тръгне. Аз рпосто гледам да влеза преди стадото да тръгне. Всеки иска всяка негова сделка да е печеливша от самото начало. Аз съм склонен първата година, че и две да съм на загуба. Ако има растеж и коефициентите са били ниски то те стават все по-ниски - и ако използвам риториката на Батя пружината наистина се натяга. Ако обаче няма растеж никаква пружина не се натяга и може този катализатор дето ще вкара и стадото в моята позиция така и да не се появи и аз да имам чешма за водопой там където не минават говеда Та за това растежа си е клучов.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Е то това е елементарно - ниски коефициенти, ръст на бвп, спад на безработица и липса на дисбаланси. Аз обичам да инвестирам в очевидни неща. Ако нещо не е очевидно ще го почакам да стане очевидно
              Равен,дали се печелят пари с елементарна логика,а???
              Ми нали повечето го виждат това!!!Знам ли!!!Не че е елементарно,не ме разбирай погрешно!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Остава само да разбереш правилно кога е страха и разстежа и всичко е ок.
                Е то това е елементарно - ниски коефициенти, ръст на бвп, спад на безработица и липса на дисбаланси. Аз обичам да инвестирам в очевидни неща. Ако нещо не е очевидно ще го почакам да стане очевидно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

                  Някой нещо знае.
                  Валутните курсове са непредсказуеми. Аз това го повтарям до втръсване, но това си е истината в 90% от рвемето. А 10% на предсказуемост на евро/долар свършиха.

                  Коментар


                  • Аз се обзалагам

                    Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Докато гречетата политици приключат на солидна печалба форексакаунтите, които разиграват на 1:200 ливеридж

                    Баси кефа, тоя пикльо Ципарас ако отиграва всеки път преди да си отвори голямата уста, до сега милиардер да е станал
                    Аз мога да се обзаложа отдавна че те точно това правят.

                    Сега...не обаче от преди месец до преди една седмица....някой е забогатял много.

                    С тези приказки в неделя ще има сделка...после няма да има сделка...и т.н казвма ти Гърците каквито са мошенници абсолютно няма ниакакъв начин да пропуснат такива големи кинти и то не само на форекс....да не говорим за гръцката борса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      До кога?
                      Докато гречетата политици приключат на солидна печалба форексакаунтите, които разиграват на 1:200 ливеридж

                      Баси кефа, тоя пикльо Ципарас ако отиграва всеки път преди да си отвори голямата уста, до сега милиардер да е станал

                      Коментар


                      • До кога

                        Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        то така ще е
                        До кога?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

                          Някой нещо знае.
                          то така ще е

                          Коментар


                          • Не мога да разбера

                            Не мога да разбера движенията на еврото. В нормална ситуация би трябвало да е паднало много. Но някой го вдига постоянно. Хич не ми харесва тази работа.

                            Някой нещо знае.

                            Коментар


                            • Там

                              Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              За Бразилия ?
                              Там е мътна работата.

                              Ще добавя...с изглед надолу. Аз няма да съм там в никакъв случай.
                              Last edited by Iv_max; 17.06.2015, 19:20.

                              Коментар


                              • Остава само

                                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аз гледам нещата по по-прост начин,

                                ако има страх и има растеж - купувай
                                има страх няма растеж - стой настрани
                                Няма страх има растеж - чакай страх и купувай
                                Няма страх и няма растеж - продавай.
                                Остава само да разбереш правилно кога е страха и разстежа и всичко е ок.

                                Коментар

                                Working...
                                X