IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма шега

    Няма шега. Нищо не е в състояние да свали еврото явно...При този показател на индекс а на филаделфия би трбвало да падне с 0.5 процента минимум. Това е много странно.
    Ей сега в СНБС прочетох безумното обеснение че ако гърция фалирала това щяло да бъде в подкрепа на еврото щото все едно че си отписваш лоши кредити един вид оздравяваш системата.

    Готвят нещо яко убеден съм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Няма да е днеска.
      То за кратко мина 1,14
      Утре ще е големия цирк.

      Коментар


      • Няма да е днеска.

        Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Айде днес гърците да го духнат и в рамките на следващата седмица едни -10%

        Абе това евро продължава да катери в тази напрегната ситуация. Това не е нормално ... 1,14 ще удари
        Няма да е днеска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Както казва Анди - това не е нормално.

          От няколко дена Еврото съвсем целенасочено се вдига 30 минути след отварянето на Франкфурт и Лондон без никаква сериозна причина. Тази вечер японците казаха че използват тази възможност да си въстановят дългите позиции на долара.

          Продължавам да го повтарям...или някой знае нещо което другите не знаят или играят перфектна игра в комбина банките и целенасочено свалят долара защото очакват голям скок.

          При тези данни от щатите сега които като цяло са повече положителни пазара отказва да го материализира.

          Еххххх....банка да съм...
          QE, weak €= deflation, kak di Long Equity ako si Short €

          Коментар


          • Долара

            Както казва Анди - това не е нормално.

            От няколко дена Еврото съвсем целенасочено се вдига 30 минути след отварянето на Франкфурт и Лондон без никаква сериозна причина. Тази вечер японците казаха че използват тази възможност да си въстановят дългите позиции на долара.

            Продължавам да го повтарям...или някой знае нещо което другите не знаят или играят перфектна игра в комбина банките и целенасочено свалят долара защото очакват голям скок.

            При тези данни от щатите сега които като цяло са повече положителни пазара отказва да го материализира.

            Еххххх....банка да съм...

            Коментар


            • Айде днес гърците да го духнат и в рамките на следващата седмица едни -10%

              Абе това евро продължава да катери в тази напрегната ситуация. Това не е нормално ... 1,14 ще удари
              Last edited by andy2000; 18.06.2015, 13:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                spike ..ready for dump
                Не мисля. Ако не пръцне Гърчо сме нагоре Или поне до пресконференцията

                Коментар


                • spike ..ready for dump
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Газ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      ФОМС кога ще лалат бре!!!
                      След 9мин

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        ФОМС кога ще лалат бре!!!
                        Ще разбереш след 10 минути

                        Лалането след 40

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Докато гречетата политици приключат на солидна печалба форексакаунтите, които разиграват на 1:200 ливеридж

                          Баси кефа, тоя пикльо Ципарас ако отиграва всеки път преди да си отвори голямата уста, до сега милиардер да е станал
                          Явно събира пари да оправи дълговете на страната

                          Коментар


                          • ФОМС кога ще лалат бре!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.
                              Но обърни внимание, че в CHF и GBP еврото потъва лекинко.
                              Бе общо взето положението е като затишие пред буря.
                              Чакаме да видим развръзката. А и хората чакат два важни момента - ФЕД тази вечер и ЕЦБ дали дадоха още пари по ELA на гърците. Това са две много важни новини.
                              Last edited by d333; 17.06.2015, 20:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Това го мисля и аз. Събират къси. Ама много спокойно ми се вижда това събиране. Сякаш всички банки са се разбрали.
                                Е те HSBC от месец повтарят че бичия тренд на долара свърши. UBS даваха някакви таргети от по 1,2 и така нататък.

                                Коментар

                                Working...
                                X