IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    E какво му е пък толкоз специалното на 198 ?
    Аз пък искам да видя 185.
    Кат ше е гарга да е рошава поне..
    Сигурно ще е на твоето!!!Най-малко!!!

    Коментар


    • Няма страх.

      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Това нещо е едно голямо нищо - буквално казано. Ако това ти е бил големия страх то може да го забравиш. По мои сметки СП горе долу си достигна таргета. може да върне още малко но може и да не върне.

      По някое време ще се получи истински мечи пазар в САЩ. Просто не мисля че момента е сега. И може и да не дойде следващите години.
      Няма страх.

      Никога не ме е било страх защото това което се случва го предвидих...сега си имам прогноза за по натам но поради липса на смисъл и отсъствие на разумен диалог не смятам да влизам в какъвто и да е разговор.

      Не бъркай разумността със страха - да продадеш когато трбваше и най вече когато казвах и да почиваш до подобен момент който беше повече от ясно че ще се случи за да купиш отново т.е да излезеш от пазара на нивата които бяха и да изчакаш удобен момент да се върнеш - това не е страх а правене на пари.

      Успех Равен.

      Коментар


      • Чао пичове

        Чао пичове.

        Не смятам да се връщам във форума както преди - поради липса на смисъл.

        Много успех желая на всички.

        Коментар


        • Спомни си

          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          E какво му е пък толкоз специалното на 198 ?
          Аз пък искам да видя 185.
          Кат ше е гарга да е рошава поне..
          Спомни си или прочети какво говорех няколко месеца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Равновесие....за подобно нещо говорех няколко месеца.

            Исках да видя минимум 198 SPY.

            И се оказах прав...за щастие или за съжаление.
            E какво му е пък толкоз специалното на 198 ?
            Аз пък искам да видя 185.
            Кат ше е гарга да е рошава поне..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Равновесие....за подобно нещо говорех няколко месеца.

              Исках да видя минимум 198 SPY.

              И се оказах прав...за щастие или за съжаление.
              Това нещо е едно голямо нищо - буквално казано. Ако това ти е бил големия страх то може да го забравиш. По мои сметки СП горе долу си достигна таргета. може да върне още малко но може и да не върне.

              По някое време ще се получи истински мечи пазар в САЩ. Просто не мисля че момента е сега. И може и да не дойде следващите години.

              Коментар


              • Привет инвеститори

                Равновесие....за подобно нещо говорех няколко месеца.

                Исках да видя минимум 198 SPY.

                И се оказах прав...за щастие или за съжаление.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Такъв спад от 500 пункта за 1 ден при Дау Жона не съм виждал ....... ще отиде и на 16 хиляди - тва как ще се възстановява - ще отидат години
                  2011 покрай глупостите на чаеното парти бе доста по плашещо, флаш краша от 2010 бе направо ужасяващ а 2008 и началото на 2009 бе много по-зле от всичко това.

                  Коментар


                  • Такъв спад от 500 пункта за 1 ден при Дау Жона не съм виждал ....... ще отиде и на 16 хиляди - тва как ще се възстановява - ще отидат години

                    Коментар


                    • Аз за сега ще постоя на страна дългите са ми достатъчни, ако в понеделник няма сили за нагоре може пак да отворя къси. Но и мен ме съмнява че това беше страха. След две три седмици пак. До като не тръгнат нормалните трендове към вдигане на пазарни лихви и поевтиняване на еврото мисля да се въздържам от екстра риск нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Mного си трайкате бе, къде гледате, има ли слюноотделяне...

                        От днес рискът ми е утроен, има и алчност и страх в доволни количества

                        Коментар


                        • Mного си трайкате бе, къде гледате, има ли слюноотделяне...


                          Някой се опитва да ми изкорми 2-те най хубави акции GILD VLO...ще му скъсам топките..

                          Освен на горните съм заложил опции по ниското и на AAPL, TAN, RSX, VALE ...сичкото ян17
                          Гледам да пестя колкото може барута че не се знае доде може стигнем....не че в края на краищата няма да посегна и на бфб ако се наложи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Слушайте ви какво ви говори бай Алън , прав е

                            http://video.foxbusiness.com/v/44300...#sp=show-clips
                            QE 4
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                              18.06
                              Long Euro
                              Не мислиш ли че е време да си прибереш профита ?

                              Аз пък добавих днес още 1/4 към късото.

                              Коментар


                              • Слушайте ви какво ви говори бай Алън , прав е

                                http://video.foxbusiness.com/v/44300...#sp=show-clips

                                Коментар

                                Working...
                                X