IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Никито, намери ли кирилица, за да ми отговориш, или да се омитам от форума?
    Post trades and we talk. In Brazil at the moment is hard with cyrilic

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Никито, намери ли кирилица, за да ми отговориш, или да се омитам от форума?
      Грозна гледка бате.
      Не съм никой, който може да настоява, но
      по-добре временно излез и утре намини пак.

      Коментар


      • Никито, намери ли кирилица, за да ми отговориш, или да се омитам от форума?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          ПС Много се дърлите туканка бе,
          Волатилен е форумът.

          Коментар


          • VLO - велики.
            И понеже страшно ме кефят - взех че продадох 1/5...

            ПС Много се дърлите туканка бе, споко, баба ви ще пипа с кадифени ръкавички, на годинка по 0.15-0.2, нема страшно...а повечето вече калкулирано....дано де

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Ква неплатежоспособност, они че си печатат
              Не става вече. Тия, дето печатат, са частна институция - ФЕД. Преди 4-5 години надълго и широко писах по тая тема. Става същата история като с Гърция - ФЕД започва да преценява кога публичния дълг на САЩ към тях започва да става неизплатим. Е, това време явно е дошло и повече ФЕД няма да печата долари за администрацията... поне до следващия нов Президент.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Не! Но много нарасна дълга на САЩ и за да не изпаднат в неплатежоспособност, ще приберат активи обратно в САЩ, а идват и избори за Президент... Което също е много интересен момент.
                Ква неплатежоспособност, они че си печатат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  С други думи вярваш, че ФЕД ще тикат САЩ и света към депресия от идеологически мотиви?
                  Не! Но много нарасна дълга на САЩ и за да не изпаднат в неплатежоспособност, ще приберат активи обратно в САЩ, а идват и избори за Президент... Което също е много интересен момент.

                  П.П. А Светът е в депресия от 2008-а, но не се споменава много. На командно дишане е, но винаги трябва да се дръпне щепсела, рано или късно....
                  Last edited by anon6706; 13.08.2015, 18:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Хронос, много се надявам да ми е прочел мнението, преди да го изтриеш.

                    П.П. Ако ли не - може да му пратиш копие на лични.
                    Tell me

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      ФЕД вдигне ли лихвата, макар и символично, свърши се епохата на QE-тата.
                      С риск да прозвуча като един ники5, назидателно и поучително, но всички останали централни банки правят впоследствие това, което е направил ФЕД.
                      ФЕД определя правилата на играта.
                      С други думи вярваш, че ФЕД ще тикат САЩ и света към депресия от идеологически мотиви?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                        Няма драма според мен- вдигането на лихвите в тази среда ще е само символично, а китайската обезценка наи-много да засили КУ в Европа.
                        ФЕД вдигне ли лихвата, макар и символично, свърши се епохата на QE-тата.
                        С риск да прозвуча като един ники5, назидателно и поучително, но всички останали централни банки правят впоследствие това, което е направил ФЕД.
                        ФЕД определя правилата на играта.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Обезценката на юана последните 2-3 дни говори, че PBOC вече на 90% е сигурна, че ФЕД ще вдига лихвите. Или поне ще започне.
                          И какво имаме сега - 3-4 % обезценен юан и вдигане на лихви в САЩ. Убийствена комбинация за акциите в САЩ, а и в Германия. Може да отнеме още няколко дни за асимилиране на това от "анализаторите", докато информират инсайдерите.
                          Няма драма според мен- вдигането на лихвите в тази среда ще е само символично, а китайската обезценка наи-много да засили КУ в Европа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            ммм не знам тая статия кво тряя да значи за мене значи че тея където капиталовложенията им се базират на петродолар (без Сашш защото те са dollar issuer) предимно имат проблем .... САЩа имали най-много капиталовложения в долари ?!?! Е и кво от тва, то па оставаше и България да има най-много капиталовложения в долари .......
                            Това е пропорция. Валутата няма значение. Ако искаш го обърни в тугрици по курса, пак ще е същата картинката...
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                              абе батки според вас възможно ли е да минем без корекция от 20% още 3-4 години
                              Обезценката на юана последните 2-3 дни говори, че PBOC вече на 90% е сигурна, че ФЕД ще вдига лихвите. Или поне ще започне.
                              И какво имаме сега - 3-4 % обезценен юан и вдигане на лихви в САЩ. Убийствена комбинация за акциите в САЩ, а и в Германия. Може да отнеме още няколко дни за асимилиране на това от "анализаторите", докато информират инсайдерите.

                              Коментар


                              • абе батки според вас възможно ли е да минем без корекция от 20% още 3-4 години
                                Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                                Коментар

                                Working...
                                X