IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    В същото време си закрих късите сфд на плюс.
    Ето това показва графиката, която толкова отричаш - днес имаме закриване на плюс на бичите хеджиращи позиции. Въпросът е какво ще стане по-нататък, а сме само понеделник.... но няма да е лошо още малко нагоре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Щях да ти повярвам ако беше го заявил днес, когато акциите ти бяха на загуба от 15%. А не да изпълзиш от дупката едва когато загубата се възстанови до минус 3% и чак тогава да почнеш да ни занимаваш с това колко велик пазарен психолог си... хаха
      Когато акциите са ми -15% определено нямам време да се занимавам с глупости. Важното е че не продадох - и ето че вече са на + В същото време си закрих късите сфд на плюс. А ако те бе слушал теб човек щеше да е отворил къси в началото на деня - и вече да е 4% минус от тях и в същото време да е продал акциите пак в началото и да е на -15 и от тях.

      Така че айде първо да вземеш правиш кинти от собствените си залози. Истински кинти не в измислени пари и после да даваш акълв който при теб определено е в доста сериозен дефицит

      Коментар


      • Момци/бикове, на лошо отиват нещата..... още на 38.2 Фибо взехте да губите желание.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Гледай сега - моято цел е да си увеличавам парите не да ги губя
          Щях да ти повярвам ако беше го заявил днес, когато акциите ти бяха на загуба от 15%. А не да изпълзиш от дупката едва когато загубата се възстанови до минус 3% и чак тогава да почнеш да ни занимаваш с това колко велик пазарен психолог си... хаха
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Ми нещо много си развълнуван днес. Успокой топката. Така се трупа опит. Иди пий едно за здравето на баба ти Йелън и нейната печатница. И друг път като ти казвам нещо да ме слушаш... хаха
            Гледай сега - моято цел е да си увеличавам парите не да ги губя - ако реша че трябва да губя определено ще те питам как да го направя най-ефективно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ми не се оплаквам
              Ми нещо много си развълнуван днес. Успокой топката. Така се трупа опит. Иди пий едно за здравето на баба ти Йелън и нейната печатница. И друг път като ти казвам нещо да ме слушаш... хаха
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Иииииии, не думай!.... Ма ти си бил голяма работа бе. Ц-ц-ц....
                Мъкааааа.... Мъкаааа.... хаха
                Ми не се оплаквам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Техническия анализ е графична психология. Аз лично се опитвам да хвана психологията на пазара.
                  Иииииии, не думай!.... Ма ти си бил голяма работа бе. Ц-ц-ц....
                  Мъкааааа.... Мъкаааа.... хаха
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Изби ли те студена пот днес?

                    А какво общо има обикновения хамериканец с печатницата на Фед, ако не е тайна де?
                    Не е тайна - пенсионната му сметка, ипотеката, лихвата по авто лизинга, лихвата по кредитната му карта - или с други към към 30 -40 % от разходите му.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Техническия анализ е графична психология. Аз лично се опитвам да хвана психологията на пазара. Техническия анализ помага, поне напълно елементарния, но това с фибоначитата е глупост. Дори само заради това че за да имаш коректни нива трябва да си определил добре което точно предходно движение отиграват. Което разбира се е невъзможно освен постфактум.
                      Необходимо е да си определил Фибоначитата както са ги определили програмистите на Black Boxes. Нищо друго не ти трябва от ТА. Нататък е фундаментът.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Само да не ме чуе/прочете Тандем!

                        И аз допреди години не вярвах на ТА, но тогава нямаше толкова много ботове.
                        Сега не е така и трябва да хвърляме по някой поглед и на тези неща, щото машината не мисли, а изпълнява.
                        Техническия анализ е графична психология. Аз лично се опитвам да хвана психологията на пазара. Техническия анализ помага, поне напълно елементарния, но това с фибоначитата е глупост. Дори само заради това че за да имаш коректни нива трябва да си определил добре което точно предходно движение отиграват. Което разбира се е невъзможно освен постфактум.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
                          Изби ли те студена пот днес?

                          А какво общо има обикновения хамериканец с печатницата на Фед, ако не е тайна де?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
                            Хахахха, то ако ставаше само с нерви. ПАРИ се искат...от ония нищо-не-струващите зелените

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Не търгувам аз така. Аз вярвам че Хаоса управлява света, не вярвам във вселенската хармония и още по малко в някакви средновековни математици
                              Само да не ме чуе/прочете Тандем!

                              И аз допреди години не вярвах на ТА, но тогава нямаше толкова много ботове.
                              Сега не е така и трябва да хвърляме по някой поглед и на тези неща, щото машината не мисли, а изпълнява.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
                                Мдаааам, красота.... Сега ако метнат и петрола, глей кво става

                                Коментар

                                Working...
                                X