IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    верно верно те се хванаха явно за гушите, та в Тянджин после в Тексас, след това в другия Китайски град после американската военната база и сега до летището в Токио ... ше става тя какват ше става
    Не само това. Южна Корея и САЩ правят военни учения уж заради Северна Корея. Но в същото време близо до тоя район започнаха съвместни китайско-руски военноморски учения!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Ти си отново с къси на дългите. Демек извън пазара... хаха
      Форка, скъса се да тролкаш днеска.
      Не е добре това, не е, надявах се аз и 1600-50 да видя чи още кеш има, ма кат знам какъв безотказен дънен индикатор си - май няма шанс...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Кат гледам и до 1.2 ще парира, бах ги у абсурдните валути
        Грешка,акциите са абсурдни,при валутите всичко е ок.
        Поне има логика при тях.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Ами да го направят ама може да гръмне още някое друго пристанище!
          верно верно те се хванаха явно за гушите, та в Тянджин после в Тексас, след това в другия Китайски град после американската военната база и сега до летището в Токио ... ше става тя какват ше става

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Ко стана с паритета на евро/долар?
            Ти май ме обърка с някой друг, а?!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              ми ей го не го ли виде на 1.17 е парирал
              Кат гледам и до 1.2 ще парира, бах ги у абсурдните валути

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                ми да го напраат ве кво толкова
                Ами да го направят ама може да гръмне още някое друго пристанище!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Ще вземат от Русия бе, от руските долари

                  Ко стана с паритета на евро/долар?
                  ми ей го не го ли виде на 1.17 е парирал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Китай е първа икономика в света изчислено по ППП. Единственият начин да се стабилизират те самите е като изтеглят някой друг трилион долара от резервите си в САЩ. Но това пък ще потопи САЩ!... И света!
                    Ще вземат от Русия бе, от руските долари

                    Ко стана с паритета на евро/долар?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Китай е първа икономика в света изчислено по ППП. Единственият начин да се стабилизират те самите е като изтеглят някой друг трилион долара от резервите си в САЩ. Но това пък ще потопи САЩ!... И света!
                      ми да го напраат ве кво толкова, ше потъне тука запада и черта няма само с нас да се занимават я

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        И аз съм отново с къси
                        Ти си отново с къси на дългите. Демек извън пазара... хаха
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Има нещо гнило в Китай. Макар и с огромни резерви по абсолютна стойност, те няма да бъдат достатъчни да стабилизират един срив на плановата икономика там. (Засега втората в Света)
                          Китай е първа икономика в света изчислено по ППП. Единственият начин да се стабилизират те самите е като изтеглят някой друг трилион долара от резервите си в САЩ. Но това пък ще потопи САЩ!... И света!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Стига си им пречил да купуват, че чакам вход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Пак ли бълбукнаха позициите?
                              Стига си им пречил да купуват, че чакам вход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Пак ли бълбукнаха позициите?
                                И аз съм отново с къси

                                Коментар

                                Working...
                                X