IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    Абе Импе, ти откакто излезе на глобалната сцена прокле наред всички развити пазари и те съвсем се капичнаха от твоите клетви

    Вземи обърни плочата, че без да се усетиш, до един месец ще ни вкараш в мечи пазар
    Ми тъкмо ще си пазаруваме на ниски нива.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Опасна, опасна колко да е опасна. като сложиш много е опасна, като сложиш малко не чак толкова. Пък аз нямам навика да слагам много на опасни неща
      А и желязцето, за разлика от петролецът - използва се ногократно.

      Направиш го на релси, хъхряците очешат релсите, дават ги за скрап - ако искаш купувай и пак прави релси, та хъхряците пак да ги чешат и така - колкото си искаш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ма то шанхай е затворен би Импе
        Още ли празнуват нещо, което други са направили, проклетидаса?

        И на мен ми се стори, че нивото на индексът и промяната са същите както вчера например, ама още бях сънен и не го осмислих.

        Тогава това е още по-позорно за другите дръпнатоочковци - нали Китай им пречеше и ги плашеше, сега чий ги плаши?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Ма то шанхай е затворен би Импе

          Денят започва добре - със смях
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Опасна е играта с желязото, по опасна и от петрола . Причината за спада е ясна - свръхпредлагане и намалено потребление. Но докога - за разлика от олиото е по-трудно заменимо
            Аз пък от снощи съм леко дълъг - само за проба ...
            Опасна, опасна колко да е опасна. като сложиш много е опасна, като сложиш малко не чак толкова. Пък аз нямам навика да слагам много на опасни неща

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              В момента съм къс - какво очакваш да ти кажа - какво ще правя след един месец ли
              Опасна е играта с желязото, по опасна и от петрола . Причината за спада е ясна - свръхпредлагане и намалено потребление. Но докога - за разлика от олиото е по-трудно заменимо
              Аз пък от снощи съм леко дълъг - само за проба ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Дръпнатооките простаци пак дръпнаха надолу, проклетидаса - пак ли ще се оправдават с Китай, при положение, че шанхаецът пада всъщност най-малко?
                Ма то шанхай е затворен би Импе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Много ясно - нали само пада
                  Говори ми в бъдеще време , please
                  И аз понякога съм майстор на късия разказ, ...но не и когато става въпрос за пари ...
                  В момента съм къс - какво очакваш да ти кажа - какво ще правя след един месец ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Дръпнатооките простаци пак дръпнаха надолу, проклетидаса - пак ли ще се оправдават с Китай, при положение, че шанхаецът пада всъщност най-малко?
                    Абе Импе, ти откакто излезе на глобалната сцена прокле наред всички развити пазари и те съвсем се капичнаха от твоите клетви

                    Вземи обърни плочата, че без да се усетиш, до един месец ще ни вкараш в мечи пазар

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Аз това го шортя ама явно има и хора дето са дълги
                      Много ясно - нали само пада
                      Говори ми в бъдеще време , please
                      И аз понякога съм майстор на късия разказ, ...но не и когато става въпрос за пари ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Само се шегувам. Щото всичко опира до посоката - нагоре или надолу (бинарна му работа ). Но всеки има различни пътища до достигането на верния отговор.
                        Absolutno nepravilno. Options are not binary outcomes

                        Коментар


                        • Дръпнатооките простаци пак дръпнаха надолу, проклетидаса - пак ли ще се оправдават с Китай, при положение, че шанхаецът пада всъщност най-малко?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                            аноне,тва не е нито линейно,нито диференциялно уравнение
                            дистрибуцията се изчислява е бел кърв,тая част от математиката я наричат статистика-нито е аритметика,нито е калкюлъс
                            а тва,че много хора ( и ти) бъркат пробалистична варияция с диференциране ,наистина не мога да ти кажа ,защо.
                            Само се шегувам. Щото всичко опира до посоката - нагоре или надолу (бинарна му работа ). Но всеки има различни пътища до достигането на верния отговор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Здравей, Асене! Винаги съм се възхищавал на умението ти да представиш едно линейно уравнение като диференциално.

                              Поздрави и успехи!
                              аноне,тва не е нито линейно,нито диференциялно уравнение
                              дистрибуцията се изчислява е бел кърв,тая част от математиката я наричат статистика-нито е аритметика,нито е калкюлъс
                              а тва,че много хора ( и ти) бъркат пробалистична варияция с диференциране ,наистина не мога да ти кажа ,защо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                                call overwriting prasi li?

                                az v monentam karam na bull spreads
                                отдавна не.
                                не защото не искам,а защото нямам свободни 130 000 $ ,че да ми разрешат.
                                ако ти имаш достъп до такъв трейд,в момента мисля,че рейшио бекспреад е много добра игра.
                                ако смяташ,че маркета ше катери,купуваш един кол леко ОТМ и срещу него продаваш 2 кола дълбоко ОТМ в същия месец.

                                иначе булспредовете не са лоша идея в момента,ако си ги разположил правилно,спрямо вертикалното скйу,при промяна в ИВ може и скйуто да измени благоприятно и да изтискаш 10% - 20 % повече профит при познаване на движение

                                Коментар

                                Working...
                                X