IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Никога няма да си сигурен. Пазарът е постоянно различен. Ако си помислиш че си го разбрал значи пазара ще те прецака. Най-вероятно този тренд, тази игра или пък просто насочването на пари към нещо вече свършва или поне най-сладката част е минала.
    Равен,знам че е така!!!Много време вече се боря!!!Не става въпрос за прецакването!!!От ден на ден човек проумява много неща!!!Естествено,че няма никаква сигурност!!!Говорим да е в рамките на допустимото и да не те занулява!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      При масовата приватизация направих такава грешка!!!Повече нивгаш!!!
      Сигурно си работил на глупаво място. Я питай някой работник от Любовното послание дали е сбръкал.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Личното ми мнение, и не само моето такова, е че е огромна грешка да се инвестира в това от което си вадиш хляба. Ако нещата се скапят ще загубиш и доходи и инвестиции. Аз не си купувам никакви акции на компании от сектора в който работя.
        За компания като Allianz това е трудна работа, макар да разбирам какво имаш предвид А защо да не купуваш акции на компании свързани с твоя бизнес? Нали заради това имаш и разбиране и вътрешен поглед - Чичо Уорън казва да инвестираш в това, от което разбираш.

        А и нали знаеш, че основните ми инвестиции са на БФБ и в секси метали и това надали ще се промени драстически в скоро време.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Личното ми мнение, и не само моето такова, е че е огромна грешка да се инвестира в това от което си вадиш хляба. Ако нещата се скапят ще загубиш и доходи и инвестиции. Аз не си купувам никакви акции на компании от сектора в който работя.
          При масовата приватизация направих такава грешка!!!Повече нивгаш!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            И с пари на масата и без пари, акъл си требе!!!И дупе!!!Но когато си сигурен е по-лесно!!!Нали Импе!!!Ако не познаваш продуктите не можеш спокойно да търгуваш/да продаваш/!!!
            Никога няма да си сигурен. Пазарът е постоянно различен. Ако си помислиш че си го разбрал значи пазара ще те прецака. Най-вероятно този тренд, тази игра или пък просто насочването на пари към нещо вече свършва или поне най-сладката част е минала.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              И с пари на масата и без пари, акъл си требе!!!И дупе!!!Но когато си сигурен е по-лесно!!!Нали Импе!!!Ако не познаваш продуктите не можеш спокойно да търгуваш/да продаваш/!!!
              Че колко акъл - при такъв избор лесно можеш да си нарочиш добри компании. А (както казваше Великият кормчия - Косматият): "Оправданията са като задниците - всеки си има".
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не, не си играй. Избирай стабилни компании, купувай акции и не ги папай, освен ако не научиш нещо отвратително за самата компания. Диверсифицирай умерено според парите, които ще вкараш.
                Аз така ще правя - ще наблегна основно на компанията, в която работя, защото ценя нейното могъщество, харизма, класа, стабилност и визия - и - разбира се - традицията и.
                Личното ми мнение, и не само моето такова, е че е огромна грешка да се инвестира в това от което си вадиш хляба. Ако нещата се скапят ще загубиш и доходи и инвестиции. Аз не си купувам никакви акции на компании от сектора в който работя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Играй с етф до като вземеш да ловиш пазара. като няма пари на масата нещата не са същите.
                  И с пари на масата и без пари, акъл си требе!!!И дупе!!!Но когато си сигурен е по-лесно!!!Нали Импе!!!Ако не познаваш продуктите не можеш спокойно да търгуваш/да продаваш/!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Играй с етф до като вземеш да ловиш пазара. като няма пари на масата нещата не са същите.
                    Не, не си играй. Избирай стабилни компании, купувай акции и не ги пипай, освен ако не научиш нещо отвратително за самата компания. Диверсифицирай умерено според парите, които ще вкараш. На тия цени, още повече ако паднат още малко (заради китайците или ФЕД) дългосрочно ще е много трудно да сбъркаш.
                    Аз така ще правя - ще наблегна основно на компанията, в която работя, защото ценя нейното могъщество, харизма, класа, стабилност и визия - и - разбира се - традицията и.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Фундаменталист си в България щото има няма 10 свестни компании. Ама като имаш избор между хиляди свестни компании ще видим колко време ще ти се задържи фундаментализма
                      Мдам - разбирам тая опасност и ще се старая да я избегна - мисля че ще се справя - помня как ми казваха, че съм бил колекционер на акции.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
                        Може и по-рано!!!
                        Играй с етф до като вземеш да ловиш пазара. като няма пари на масата нещата не са същите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
                          Може и по-рано!!!
                          Скачай с мозъкът напред, бе - след година пазарът няма да ти даде такива промоции. Поизчакай да видиш какво ще стане с ФЕД и действай.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ами да беше на истинското.
                            Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
                            Може и по-рано!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Така е, ами да му мислят спекулантите - аз съм неспекулант, аз съм фундаменталист, както знаеш.
                              Фундаменталист си в България щото има няма 10 свестни компании. Ама като имаш избор между хиляди свестни компании ще видим колко време ще ти се задържи фундаментализма

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                Глуности!!!За два дена съм 3000лв печалба!!!На демото ,деее!!!
                                Ами да беше на истинското.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X