IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    GS наистина е евтина. Даже много евтина. Но мисля че ще стане още по евтина.

    Голдмън и Уелс анд фарго са най- добрата инвестиция в банковия сектор. От тези двете Голдмън дори и сега е на много добра цена.
    Голдмън верно малко по евтина изглежда, ма им нямам никакво доверие.
    За WFC и аз се облизвам като лисичка и ми се ще гроздето по сладичко да стане поне с 15% още, да не си остана само с облизването....
    Ако ще вземам 2-ра уса банка бих взел и JPM, ма WFC ми е топ чойса.
    Равния да каже, той си е повелителя на банките....

    А ти бе споменал нещо за МММ.
    Не я познавам добре, струва ми се доста скъпа още....на какви нива би купувал ?

    Коментар


    • Могат

      Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      Това, че има огромно количество къси позиции не означава, че не могат да се появят още три или пет пъти по толкова .
      Могат и дори със сигурност ще се появят - предполгам до ФЕД.

      Коментар


      • GS наистина е евтина

        Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Тази статия за пореден път ме кара да мисля , че ще има брутални "корекции"...
        щом се налага да рекламират GS като еФтина
        http://finance.yahoo.com/news/3-prof...221810754.html
        GS наистина е евтина. Даже много евтина. Но мисля че ще стане още по евтина.

        Голдмън и Уелс анд фарго са най- добрата инвестиция в банковия сектор. От тези двете Голдмън дори и сега е на много добра цена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          КОЙ създаде световната борсова криза?


          ПЛЕТАТ И ТЪРГУВАТ, ТЪРГУВАТ И СИ ПЛЕТАТ... КУПУВАТ БЯСНО, ПОСЛЕ РАЗПРОДАВАТ ПАНИЧЕСКИ, ИДАТ КАТО ОВЦИ, БЕГАТ КАТО ОВЦИ, ЩО Е ТО?

          КИТАЙСКИ ОВЦИ.



          Това се нарича диверсификация , с включен риск мениджмънт (нищо лично към Равния )
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            КОЙ създаде световната борсова криза?
            Грешка, Импето е виновен !

            Коментар


            • КОЙ създаде световната борсова криза?


              ПЛЕТАТ И ТЪРГУВАТ, ТЪРГУВАТ И СИ ПЛЕТАТ... КУПУВАТ БЯСНО, ПОСЛЕ РАЗПРОДАВАТ ПАНИЧЕСКИ, ИДАТ КАТО ОВЦИ, БЕГАТ КАТО ОВЦИ, ЩО Е ТО?

              КИТАЙСКИ ОВЦИ.



              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                А ти нещо умно ще кажеш ли освен да се правиш на интересен
                то ника ми е достатъчен
                Last edited by mibova; 02.09.2015, 12:19. Причина: моля пишете на кирилица

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VDAX Разгледай мнение
                  abe sprete se. mnogo gluposti
                  А ти нещо умно ще кажеш ли освен да се правиш на интересен

                  Коментар


                  • а бе спрете се, много глупости
                    Last edited by mibova; 02.09.2015, 12:20. Причина: моля пишете на кирилица

                    Коментар


                    • Тази статия за пореден път ме кара да мисля , че ще има брутални "корекции"...
                      щом се налага да рекламират GS като еФтина
                      http://finance.yahoo.com/news/3-prof...221810754.html
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Сигурно не знаеш....знаеш ли защо предните три дни познах за петрола че ще се въстанови дори и за кратко.Защото мога да си напиша домашното и да видя количеството на къси позиции които натискаха петрола цял месец надолу без значение търсенето и предлагането и беше повече от ясно зе тези позиции ще бъдат затворени ударно а те са огромни. Кой продава на късо петрола? И те все още не са затворени...но няма да се учудя ако сега падне пак до 38 и после стане 70 след един месец. И в това няма нищо общо с търсенето и предлагането а с правенето на пари.

                        .
                        Това, че има огромно количество къси позиции не означава, че не могат да се появят още три или пет пъти по толкова .
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Зависи от конкретният случай просто - понякога ти си прав, понякога: Равновесиев. Аз вярвам - и не без основание - в могъществото на моята компания - което описах... споменах ли за 1.9 ГБ управлявани активи?
                          Много хора вярваха и в RBS когато бе с над 3 трилиона активи. Цената в момента е 10% от това което бе когато и вярваха а активите и са около трилион само

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Много съм ти задължен за разяснението относно късите и дългите позиции.
                            Аз знам, че ти знаеш, обаче тези неща наистина много хора не ги разбират. Поне 5 човека в този форум са ме обявявали за луд заради това че правя разлика между къса и дълга позиция
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не ти разбрах въпросът.
                              Такива стратегии са за много пари,в най общият случай!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Все едно да не инвестираш в страната в която живееш - ако нещо се скапе ...
                                Или може би и на планетата на която живееш ..
                                Явно пазара те е шамарил здраво и в главата ти е само риск мениджмънт. Както казват специалистите .. имаш травма от детството (инвеститорското)
                                Зависи от конкретният случай просто - понякога ти си прав, понякога: Равновесиев. Аз вярвам - и не без основание - в могъществото на моята компания - което описах... споменах ли за 1.9 ГБ управлявани активи?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X