IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Така е, това решение дефакто нямаше как да има нито бичи, нито мечи сценарий,а просто укротяване на волатилността при сегашното решение и повишаването и при вдигане на лихвите. Политиката на ФЕД е що-годе предвидим занапред, така че движението на цените ще зависи от фундаментите в реалната икономика.
    Напротив. Те казват, че по-дългото отлагане на вдигането ще "запази повишена волатилността" - while a longer delay could keep volatility elevated. Което просто казано означава, че пазарите ще паднат.

    Поне досега са прави. Но нищо не се знае занапред, защото от ФЕД сега ще наизлязат и ще започнат да говорят успокояващо. Ще видим.
    Вчера беше балгодатен ден.

    Коментар


    • Така е, това решение дефакто нямаше как да има нито бичи, нито мечи сценарий,а просто укротяване на волатилността при сегашното решение и повишаването и при вдигане на лихвите. Политиката на ФЕД е що-годе предвидим занапред, така че движението на цените ще зависи от фундаментите в реалната икономика.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
        Долното го постнах онзи ден. Не съм го измислил аз, но го подкрепям напълно. До голяма степен в него е истината.
        -----------------------------------
        BAML says "Our base case is a September liftoff, which would be a hawkish move for markets even if the Fed emphasizes a gradual pace. This would likely be a shock to front-end rates with a sell off in 1-3y yields. The US dollar also would appreciate further. A tactical delay means a greater chance for October than market pricing, while a longer delay could keep volatility elevated." Тия като ги чета, май за четвъртък не виждат бичи сценарий....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
          С елементарни познания относно фундаменталният анализ и човешката психология.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес
            Не трябва да се обеснява,а да се отиграва
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Колеги, как трябва да си обясним спадането на пазарите - започнало 1 час след обявяване на решението на фед за непромяна на лихвите ? И продължаващо и днес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от panayotb Разгледай мнение
                Ми кажи какво е трябвало да се направи щом си с повече опит. Аз от 3 месеца се занимавам и не съм толкова наясно. Но мисля да не продавам тъй като не виждам причина да пада пазара. От това което съм научил досега, тъкмо като продам и ще тръгне обратно нагоре
                Чети и гледай!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Млади сте още,неопитни!!!Ще поизгубите парички,ще се научите!!!А може и да не се научите!!!Само давайте кротко!!!
                  Ми кажи какво е трябвало да се направи щом си с повече опит. Аз от 3 месеца се занимавам и не съм толкова наясно. Но мисля да не продавам тъй като не виждам причина да пада пазара. От това което съм научил досега, тъкмо като продам и ще тръгне обратно нагоре

                  Коментар


                  • Според мен ФЕД постигнаха краткосрочно целта си - не вдигнаха лихвите (само те си знаят защо нямат причина), но и не дадоха предпоставка да се набалончи пазара....
                    Който е очаквал друга комбинация не печели и може да пуска другия фиш ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panayotb Разгледай мнение
                      И аз това направих и сега се чудя ако днес пак е надолу да затварям ли дългите на загуба или да чакам. Толкова е нелогично всичко че и аз смятам че се въртят някви манипулации да се оберат парите на такива като нас.

                      3 поредни дни е стабилно нагоре, и в момена в който обявяват положителна новина, без друго да се е променило, тръгва надолу

                      Тия 3 дни явно купуваха тези с вътрешна информация дето знаеха какво ще е решението. Но няма логика кой продаде сега и защо.
                      Млади сте още,неопитни!!!Ще поизгубите парички,ще се научите!!!А може и да не се научите!!!Само давайте кротко!!!

                      Ако знаете колко елементарна логика има в тая игра,няма да повярвате!!!Всичко велико е елементарно!!!Мисля,че Нютон го беше казал!!!
                      Last edited by kefala; 18.09.2015, 09:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Затворих си късите позиции, излязах на бичи за 5 минути и пазара си еба майката.

                        Ако този пазар не е ясна далавера за големите играчи ела ми се обади.

                        Ебават се със всички..
                        И аз това направих и сега се чудя ако днес пак е надолу да затварям ли дългите на загуба или да чакам. Толкова е нелогично всичко че и аз смятам че се въртят някви манипулации да се оберат парите на такива като нас.

                        3 поредни дни е стабилно нагоре, и в момена в който обявяват положителна новина, без друго да се е променило, тръгва надолу

                        Тия 3 дни явно купуваха тези с вътрешна информация дето знаеха какво ще е решението. Но няма логика кой продаде сега и защо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Затворих си късите позиции, излязах на бичи за 5 минути и пазара си еба майката.

                          Ако този пазар не е ясна далавера за големите играчи ела ми се обади.

                          Ебават се със всички..
                          И аз така си мислех,докато губех последните 5-6 години!!!А номерът е бил в това,да знаеш"Синята трефа"!!!

                          Коментар


                          • За момента почти всички азиатски хора са ентусиазирани - само Япония е на червено, ама те са такива - все наопъки.
                            Или по-скоро те са все още с добър ръст на годишна база и има накъде да отстъпват.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Затворих си късите позиции, излязах на бичи за 5 минути и пазара си еба майката.

                              Ако този пазар не е ясна далавера за големите играчи ела ми се обади.

                              Ебават се със всички..
                              продай пак
                              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                                то инфлацията движи акциите , нали затова влизаш в акции , за да си запазиш парите.
                                по добре ли е сега да си извън пазара и пак да стане същото. имайте в предвид че брутния вътрешен продукт расте десетилетия наред и идва от печалбата на фирмите.
                                не ви знам кфо ми се присмивахте на поста.. ама най простите неща действат , 95% (по спомен в блумбърг и други водещи медии го писаха скоро) от фонд мениджърите не могат да бият доходноста на сп500 . това по статистика от 40 години насам. даже в книгата "интелигентния инвеститор" пише безмозъчната система , че ако всеки месец купуваш спада на "голямата депресия" в един момент няма как да не излезеш поне на нулата.
                                Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                                Коментар

                                Working...
                                X