IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .... нали за тез говориш?

    http://www.boerse-frankfurt.de/en/eq...g+US3755581036

    90 кинта струват... хм. Секторът е добър, но що не снасят дивиденти? Мисля тоже, че имат още възможен мегдан за падане - поне по графиката - не по-малко могъщи и ного по-прочути компании паднаха повече.

    Впрочем по ме кефи туй:

    http://www.boerse-frankfurt.de/en/eq...g+US7427181091

    Нали обичам могъщи работи. Макар че пък не зная - печалбата им е паднала с 4.5 МБ спрямо 6-месечието на предната година.
    Last edited by Императорът; 26.09.2015, 00:17.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Пипов: още 1-2 пъти да паднат - и аз ще почна да ги дебна тия твоите Гилдове.

      Прецаканото - виж годишната графика на коя да е от немските ми компании и пак помисли дали съм ги взел в "горна мрътва точка".
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • И, кво, словестната инжекция на бабата нямаше голям ефект.
        Сега, какво ще измисли до края на октомври ???
        А, ако си спомняте, следващия ден след недигането на лихвите, накара и Булард да каже обратното, нищо, че той няма право на глас и не че това имаше ефект за пазара.
        Фед остана без оръжия.
        И, колко пъти да ги дигне до изборите 2016 ?
        Едва ли повече от два пъти по 0.25%......... от кумова срама.
        Last edited by michaelis21; 25.09.2015, 23:35.
        „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          В момента пазарът няма никаква връзка с главния мозък и не се знае докога ще е така.
          Buy the fear - sell the greed.

          A пазаря си е много готин даже, зависи какво търсиш и имаш ли екшън план...

          Коментар


          • И аз това чета и затова ми е чудно В момента пазарът няма никаква връзка с главния мозък и не се знае докога ще е така.
            Бал съм го, почвам Trading Options For Dummies като ви слушам, че всичките жулите опции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              GILD-a що пак жмуцна надолу, нещо не намирам новина?
              Имам още само 2 долара до цената, на която ги купих. Мисля да мушна и аз още една порцийка.
              Новините им само добри.
              И последните им комбинации дават чудесни тестове за всички генотипове хепатит С ( смятай конкуренцията в канала) и от днес новините че рецептите им растат с 13% на седмична база.
              Изтеглиха и 10Б наскоро, имат 24 Б чист кеш в готовност, замислят нещо...
              Едва ли е само за байбак, не им трябват толкова пари.

              И като капак върви разпродажба в сектора , супер временце да си купува човек опцийки, смятам да направя дабъл от тях до броени седмици/месеци.

              Таман докато пиша гледам че и на 15$ ми се изпълнила заявката, следва 14....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Аз напоследък ставам настроен все по антибабешки. Меркелова - кирайските бабета-инвеститорки, сега и тази бабка - е малко ного му идва на светът вече.... тия жени внуци нямат ли - та да си играят с тях и да им се радват?
                То на крива ракета космоса и крив

                Коментар


                • Същото се случва и със Sune:
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=SUNE&ty=c&ta=1&p=d
                  Там Ейнхорн е на страхотна загуба а преди две седмици се присъедини и Коен на около 10. (Какви прекрасни американски имена)
                  Невероятно забавни акции. Все едно играя покер с няколко тестета карти едновременно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                    Long X, FCX, GILD, C
                    Ники, това FCX беше накупувано от Айкън преди седмица-две на около 10.
                    И са повече колове отколкото акции.
                    Аз си мислех, че е сериозен, но вече не изключвам да е търгувал не толкова качеството на компанията, колкото собствения си 13F.
                    Гледам с интерес и се уча.
                    Най-вероятно ще ни изпили нервите купувайки и продавайки между ...да кажем 8 и 10. Докато си мислим, че под 10 е на загуба и го жалим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Аз напоследък ставам настроен все по антибабешки. Меркелова - кирайските бабета-инвеститорки, сега и тази бабка - е малко ного му идва на светът вече.... тия жени внуци нямат ли - та да си играят с тях и да им се радват?
                      Импе, ти се набучи в чуждите парцаливи папири когато бяха в горна мъртва точка и сега Меркел ти виновна...(!?)
                      Как ще заведеш нушенцето на море така. По-добре махни елмазите, елиминирай и метализацията и т.н. Десет пъти по-добре да си съакционер на чичата отколкото да си нашит в по-рядко срещаните кристални решетки на въглерода...
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        GILD, 20170120, 100, CALL, Option, SMART, USD

                        Ох котарак, едната ми засада на 15.50 щракнала.
                        Още малко сгърч та да излязат и тая на 15 и двете на 14 и ще съм много доволен...

                        Добавка и на THQ на 17, дисконт над 13% - супер
                        GILD-a що пак жмуцна надолу, нещо не намирам новина?
                        Имам още само 2 долара до цената, на която ги купих. Мисля да мушна и аз още една порцийка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Поредния бабишкер сложен там де не и е мястото.
                          Да сложат който и да е друг и това е.
                          Пазарите най много мразят недомлъвките и неизвестността.
                          На всички май им е писнало от тая "тука има тука нема"
                          Аз напоследък ставам настроен все по антибабешки. Меркелова - кирайските бабета-инвеститорки, сега и тази бабка - е малко ного му идва на светът вече.... тия жени внуци нямат ли - та да си играят с тях и да им се радват?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            От КЗД (КЗЦ също става) са изключително агресивни към въпросната думичка. Без майтап - като я чуят забелват поглед.
                            А аз като чуя КЗД - все едно някой ми размахва червен плащ пред рогата.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • GILD, 20170120, 100, CALL, Option, SMART, USD

                              Ох котарак, едната ми засада на 15.50 щракнала.
                              Още малко сгърч та да излязат и тая на 15 и двете на 14 и ще съм много доволен...

                              Добавка и на THQ на 17, дисконт над 13% - супер

                              Коментар


                              • Мислиш ли че има избор

                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Поредния бабишкер сложен там де не и е мястото.
                                Да сложат който и да е друг и това е.
                                Пазарите най много мразят недомлъвките и неизвестността.
                                На всички май им е писнало от тая "тука има тука нема"
                                Мислиш ли че има избор. Марионетка.

                                Коментар

                                Working...
                                X