IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Точно на 100 съм ги взел и си чакам нивата от 160 ерията,която е първия таргет.
    И аз ги оглеждам, но съм по-предпазлив ... в случая спазвам правилото - лошите новини са като хлебарките, там където видиш една очаквай и други ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      По принцип ако си купил под 100 евро може още днес да продадеш с над 20% печалба. Според мене кризата във VW ще има положителен ефект също и в малко по-дългосрочен план.

      Но автомобилният бизнес е доста цикличен и не е за дългосрочно държане. Аз съм готов да държа 2-3 години, но ако скочат на 200 в следващите 12-18 месеца сигурно ще продам.
      Точно на 100 съм ги взел и си чакам нивата от 160 ерията,която е първия таргет.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Това което сега казваш,го казах преди седмица същото
        И аз съм влязал дълъг там.
        А Импе,има още много на къде да растат теслите,особено като набузят и цената на петрола след известно време.
        И аз мисля така - теслите: перспективни.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          О,не мисля да чакам толкова много,пазарите са по динамични от колкото си мислиш,казаха,че до края на 16-та ще оправят белята.
          По принцип ако си купил под 100 евро може още днес да продадеш с над 20% печалба. Според мене кризата във VW ще има положителен ефект също и в малко по-дългосрочен план.

          Но автомобилният бизнес е доста цикличен и не е за дългосрочно държане. Аз съм готов да държа 2-3 години, но ако скочат на 200 в следващите 12-18 месеца сигурно ще продам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Да,слядя ги Дойчовците,ще видим какво ще направят.
            zа мен новините са поzитвни, негативно би било ако увели4ат капитала

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
              Lond Deutsche Bank in premarket at 23.50

              Goal: 25
              Да,слядя ги Дойчовците,ще видим какво ще направят.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                Lond Deutsche Bank in premarket at 23.50

                Goal: 25
                Out at 25

                парите от пе4албата отиват zа SOS Kinderdorf.

                Коментар


                • Lond Deutsche Bank in premarket at 23.50

                  Goal: 25

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Костенурките са добър bet, но човек трябва да се запаси с малко търпение. Според мене тези, които са готови да чакат 2-3 години ще бъдат много щедро възнаградени.
                    О,не мисля да чакам толкова много,пазарите са по динамични от колкото си мислиш,казаха,че до края на 16-та ще оправят белята.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Това което сега казваш,го казах преди седмица същото
                      И аз съм влязал дълъг там.
                      А Импе,има още много на къде да растат теслите,особено като набузят и цената на петрола след известно време.
                      Костенурките са добър bet, но човек трябва да се запаси с малко търпение. Според мене тези, които са готови да чакат 2-3 години ще бъдат много щедро възнаградени.
                      Last edited by Misho ILIEV; 08.10.2015, 01:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                        Не са паднали достатъчно за да са атрактвни дългосрочно.Аз се набухах в костенурките,вижда ми се по перспективно на тези нива.Германците няма да си оставят магарето(голфа) в калта
                        Това което сега казваш,го казах преди седмица същото
                        И аз съм влязал дълъг там.
                        А Импе,има още много на къде да растат теслите,особено като набузят и цената на петрола след известно време.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • И аз позаглеждам теслата, макар да е ясно, че никой Българин няма да си купи кола, която се казва така.

                          Наско - ако очакваш да падне до 178 евро (примерно) - няма да стане. Изтърван могъщият ръст туканка е - ъх, който си е купил 12-а година, просто е намазал сосно с тия тесли. Но дългосрочно още ще расте - само дето са простаци и не снасят дивиденти. Засега.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            TSLA, започват да стават симпатични от тези нива,напук на новия X, падат.
                            За бай са дългосрочно-пада им чистата печалба,но реинвестират,и пазарната капитализация се умножава,има хляб,че и салам в тоя бранш.
                            Не са паднали достатъчно за да са атрактвни дългосрочно.Аз се набухах в костенурките,вижда ми се по перспективно на тези нива.Германците няма да си оставят магарето(голфа) в калта

                            Коментар


                            • TSLA, започват да стават симпатични от тези нива,напук на новия X, падат.
                              За бай са дългосрочно-пада им чистата печалба,но реинвестират,и пазарната капитализация се умножава,има хляб,че и салам в тоя бранш.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                                Vivus Inc? Ichan- mnenia

                                Коментар

                                Working...
                                X