IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Софка след годинка......

    Коментар


    • Кой туй?

      http://finance.yahoo.com/echarts?s=%...tacking":true}

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Казва ли ти някой, пък смейш ли и да питаш...
        При всички случай почти двойно по евтино от любимата ти "подценена" тимска газ-чица...
        Как по-евтино: около 42 еврокинта е.

        Колебая се за Total и по друга причина - така и така инвестирам в него през Allianz Best Styles Euroland.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Total?
          Казва ли ти някой, пък смейш ли и да питаш...
          При всички случай почти двойно по евтино от любимата ти "подценена" тимска газ-чица...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            Hmmm
            Е какво хммм, кажи си де, нъл си по комодитис...

            Що да не подам едно малко пръстче към газ камата, вероятно зян, ама цели 9 все още ще имам....

            Коментар


            • Total?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Не знам. Много пада пущината. И нефтът проби днес

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Пипбел, преди известно време питаше за Natural gas, според мен в диапазона 1,90-2,00 е разумно да се действа.
                  Hmmm

                  Коментар


                  • Пипбел, преди известно време питаше за Natural gas, според мен в диапазона 1,90-2,00 е разумно да се действа.

                    Коментар


                    • Пък: дивидентченце от Хъ-Съ-Бъ-Цъ.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Ех че ми е гот....

                        http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL
                        какво имаш в предвид?
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                          Продал е преди и сега се облизва да си купи по-евтино. Не го ли научи вече
                          Тц, не и тук, тези с к..те им номера просто си ги мразя...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                            за мен има силни "red flaggs", зa да се позиционорам на негатвината страна в некои акции:

                            1) Имаме "spill over" изван комодитис (High Yield). Последните данни от Мооdy's, S&P, Barclays и други информационне ресурси, които ползвам доказват това. Ниската ликвидност при дилърите сте катализира ефекта.
                            2) имам неколко големи фалита в emerging markets и които ми следи постовте от средата на година, би разбрал откакво е породено това.
                            3) притеснителни тенденции в транспорта (load to truck rations, freight world wide etc.), inventories in manufacturing, както и auto loans in US
                            4) Repo costs vs. LIBOR.


                            всеки които следи тези тенденции може да се замили кои акции сте бадат "наранени".

                            поздрви и тоз език ме изма4и, ама нали сте ми лиго4и.
                            Ники, разбирам какво имаш предвид с тези индикатори, ама не мога да ти разбера мисълта като цяло
                            Имаш предвид, че движението не е свършило ли? Ако е така, ок съгласен съм, ама тогава що не би държал къси позиции?

                            Аз както се вижда избързах малко спрямо спада от петък, ама кво да направим. Не съм врачка, а пък кеша си е кеш. Шортскуиз е още по-гадно. Имам къси и дълги позиции около петрола, но в момента дългите са доста повече. Ако от тук слезе още повече, просто ще закрия последните къси и ще се услушвам. Ако не при последващ отскок пак ще си гледам да си допълня късички. Голям отскок на хоризонта не се вижда от никъде за сега. Ще трябват сигурно няколко години, докато пресушим някои друг кладенец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Защо се радваш?
                              Продал е преди и сега се облизва да си купи по-евтино. Не го ли научи вече

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ех че ми е гот....

                                http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL
                                Защо се радваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X