IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лошо ни биха днес накрая - отвикнал бях Вермахтът да яде бой.

    Ама ако някой мисли, че надолу ще продължи - според мен заблуждава се. Утре може да падне още малко и после - пак нагоре, разбира се - не толкова стръмно. Ето - засега щатските пазари падат, но незначително.

    Разбира се - известен спад - нелошо - да допълваме - а и иде краят на годината - значи доста мои клиенти парички ще си вкарат - та да накарат г-н горанов да страда - нека сторят това на по-нисички нива.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Браво на Драгито! Изтрепа ги всичките, много маумуняк се беше накачил на клона. Сега и като стане ясно, че и баба няма да направи почти нищо, смеха ще е пълен.
      Mдаа, добре стана...ако бях ги държал щях да съм на над - 5% от вчера.
      Айде сега марш отново на 1.15 да напълним пак...

      Коментар


      • as expected long NEM and ABX

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          Браво на Драгито! Изтрепа ги всичките, много маумуняк се беше накачил на клона. Сега и като стане ясно, че и баба няма да направи почти нищо, смеха ще е пълен.
          Да-м...

          Ама бабата трябва да вдига. Последните новини от САЩ не са много розови, но не са и достатъчно лоши. Но така или иначе вдигането, ще е много, много плавно.

          Коментар


          • Браво на Драгито! Изтрепа ги всичките, много маумуняк се беше накачил на клона. Сега и като стане ясно, че и баба няма да направи почти нищо, смеха ще е пълен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
              "екордни къси позиции на златото" това беше най-очакваното нещо през последните 2 години. Беше си ясно, че парите, които се обърнаха в злато сега ще бъдат изкарани от там и вложени в други по-доходоносни инвестиции.
              И казваш щото повечето са заложили на тая карта (уточнявам в тоя момент) ...всички ще спечелят... Тези които са залагали някога на футболни мачове знаят, че най-големите изненади стават при мачовете с коефицент 1.1-1.2
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Времето дойде
                -ISM index USA - под 50
                - рекордни къси позиции на златото
                - нови рекорди , пресни , пресни
                Само се чудя каква пързалка са измайсторили - дълга и бавна или нещо по-така

                И още едно - присъни ми се, че вдигането на лихвите се отлага ...щели да чакат новите номинациите за президент - за бялата къща и за ФЕД ...
                "екордни къси позиции на златото" това беше най-очакваното нещо през последните 2 години. Беше си ясно, че парите, които се обърнаха в злато сега ще бъдат изкарани от там и вложени в други по-доходоносни инвестиции.

                Коментар


                • Хора, защо вече не виждам Ябълчичката в Дау и в Насдак? Извадили от индексите ли, що ли?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Времето дойде
                    -ISM index USA - под 50
                    - рекордни къси позиции на златото
                    - нови рекорди , пресни , пресни
                    Само се чудя каква пързалка са измайсторили - дълга и бавна или нещо по-така

                    И още едно - присъни ми се, че вдигането на лихвите се отлага ...щели да чакат новите номинациите за президент - за бялата къща и за ФЕД ...
                    Навярно това съм сънувал
                    Yellen says 'looking forward' to day of rate hike
                    Кратко и ясно ....и ми напомня какво казваше един испанец кога използват Mañana ... можело да значи утре, както и да означава "някога"
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Доста. Пазарните очаквания изглеждат прекалено големи за да се изпълнят на 100%. Все пак и в момента се печата здраво. Доста късаци на еврото и бичаци на акциите ще изядат дървото когато му дойде времето. Едва ли движението ще почне утре, ама като им влезе в главите на всички, че бабата ще вдигне най-вероятно само веднъж с 0,25, ще стане голям смях.
                      Времето дойде
                      -ISM index USA - под 50
                      - рекордни къси позиции на златото
                      - нови рекорди , пресни , пресни
                      Само се чудя каква пързалка са измайсторили - дълга и бавна или нещо по-така

                      И още едно - присъни ми се, че вдигането на лихвите се отлага ...щели да чакат новите номинациите за президент - за бялата къща и за ФЕД ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        доста overcrowded speculative trade.
                        Доста. Пазарните очаквания изглеждат прекалено големи за да се изпълнят на 100%. Все пак и в момента се печата здраво. Доста късаци на еврото и бичаци на акциите ще изядат дървото когато му дойде времето. Едва ли движението ще почне утре, ама като им влезе в главите на всички, че бабата ще вдигне най-вероятно само веднъж с 0,25, ще стане голям смях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Mисля че е време да затворя поне 2/3 от късото EUO евро днес, нелош профит досега.
                          Не ми се рискува баш преди митинга на ЕЦБ.
                          Драгойчо може и да направи повече отколкото маркета очаква ( а той немалко очаквания вече вкара), ама може и да е по малко....
                          Освен това шортването на еврото (както впрочем и лонгването на европейските акции) е доста overcrowded speculative trade. Ако нещо се изкофти с тези очаквания нещата могат много рязко да сменят посоката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Mисля че е време да затворя поне 2/3 от късото EUO евро днес, нелош профит досега.
                            Не ми се рискува баш преди митинга на ЕЦБ.
                            Драгойчо може и да направи повече отколкото маркета очаква ( а той немалко очаквания вече вкара), ама може и да е по малко....
                            Според мене правилно мислиш. При това дори и Драги да отпусне още КУ пак може да не се стигне до паритет, а може и еврото да тръгне нагоре в недалечно бъдеще ако Евро икономиката продължава да се "възстановява".

                            (Въстановяването е плахо и неубедително, но какво значение има това щом инвеститорите вярват в него.)

                            Коментар


                            • Mисля че е време да затворя поне 2/3 от късото EUO евро днес, нелош профит досега.
                              Не ми се рискува баш преди митинга на ЕЦБ.
                              Драгойчо може и да направи повече отколкото маркета очаква ( а той немалко очаквания вече вкара), ама може и да е по малко....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                затворих vw със сосна печалба-24 пункта на акция

                                Къде е Импето дето толкоз ги мразеше?

                                чакам спад и пак зареждаме
                                Аз направих близо до тази печалба купувайки си с ного по-нисък риск ного по-секси компаниите Daimler и BMW.



                                А тоя, дето е префасионирал сайтът на Франкфуртската, така че човекът вече НИКАКВА информация да не може да намери за компаниите - ПРОКЛЕТДАЕ и да се разболее от нещо отвратително дано, а после да умре в чутовни мъки !!!!
                                Last edited by Императорът; 02.12.2015, 12:01.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X