IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
    баче всяка икономика си има цикличност заради това се получават и кризите и сривовете на пазарите. вземи попрочети малко по темата преди да пишеш, че сигурно има хора които ти вярват на съжденията пък то може и това да е целта ти де незнам
    като ти гледам начина на мислене на теб и на ония пич където хвали само фондовете на Алианц имам чувството че търгувате на пазарите от няколко месеца
    не искам да те обидя нито теб, нито който и да е ама приемете и друго мнение, защото нещата не са никак розови за индексите
    Ние знаем, че има цикличност: но ти не бръкаш ли пазари с икономика?

    Защо - ако те еквивалентни - лятото - такъв гнусен спад? Някакви икономически проблеми да е имало? Просто понякога мишкуненето надделява над здравият разум, понякога и еуфорическото геройство надделява над.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
      баче всяка икономика си има цикличност заради това се получават и кризите и сривовете на пазарите. вземи попрочети малко по темата преди да пишеш, че сигурно има хора които ти вярват на съжденията пък то може и това да е целта ти де незнам
      като ти гледам начина на мислене на теб и на ония пич където хвали само фондовете на Алианц имам чувството че търгувате на пазарите от няколко месеца
      не искам да те обидя нито теб, нито който и да е ама приемете и друго мнение, защото нещата не са никак розови за индексите
      Ако си говорим сериозно, аз смятам, че сегашният цикъл е в ранен етап независимо, че е вече на шест години. Това, което може да го дерайлира е най-вече един екзогенен шок. Какъвто всъщност са ниските цени на комодититс - но недостатъчен за тежка рецесия, още по-малко за Армагедон на финансовите пазари. Рецесията на петролния сектор не отразява някаква индогенна слабост на американската икономика.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
        Я ги виж WWE
        Това наш'то борче много им качи акциите .да му се навиди .
        Ама и тия ли се търгуват, бе - аууууу.

        А Мирослав вярно е голяма работа - годишната му заплата е 750 Б - без да броим приходи от рекламни артикули и т.н. Ного ме изкефи като наби Грамадата и Марк О`Хенри и ги накара да хленчат и молят за милост в захватът му за предаване.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Мерси, че ме светна за цикличността на икономиката! Това не го знаех до сега
          виждаш ли научи нещо тази вечер

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
            баче всяка икономика си има цикличност заради това се получават и кризите и сривовете на пазарите. вземи попрочети малко по темата преди да пишеш, че сигурно има хора които ти вярват на съжденията пък то може и това да е целта ти де незнам
            като ти гледам начина на мислене на теб и на ония пич където хвали само фондовете на Алианц имам чувството че търгувате на пазарите от няколко месеца
            не искам да те обидя нито теб, нито който и да е ама приемете и друго мнение, защото нещата не са никак розови за индексите
            Мерси, че ме светна за цикличността на икономиката! Това не го знаех до сега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              99 еврота, бе.

              Ся ще видиш, когато яката джадайска сеч напълни до дупка касичките на - къде ще иде акцията.
              Я ги виж WWE
              Това наш'то борче много им качи акциите .да му се навиди .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Съгласен съм, но през последните години, та и до сега все очакваме срив и той все не идва. Това аз го наричам post-crisis stress disorder
                баче всяка икономика си има цикличност заради това се получават и кризите и сривовете на пазарите. вземи попрочети малко по темата преди да пишеш, че сигурно има хора които ти вярват на съжденията пък то може и това да е целта ти де незнам
                като ти гледам начина на мислене на теб и на ония пич където хвали само фондовете на Алианц имам чувството че търгувате на пазарите от няколко месеца
                не искам да те обидя нито теб, нито който и да е ама приемете и друго мнение, защото нещата не са никак розови за индексите
                Last edited by jorkata_pz; 14.12.2015, 20:55.

                Коментар


                • Как мислите: какво ще сторят утре ония от ФЕД? Ако повишат лихвицата - това няма ли да постави доларът в несгодно положение спрямо юанът и еврото?

                  Впрочем мен ме опасяват не толкова действията на оная глупава баба - колкото приказките и.

                  Впрочем засега дядо Дау се бие смело срещу сривлювците.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Да бе: по 10% всеки ден... това го видяхме само веднъж - хем за минути - на Дау - ама при нищожни обороти, щото дори от паникьорите 95% се държаха за тимбериците с две ръце и поради това не можеха да търгуват. Хем и тогава - падна с 15%, но възстанови още същия ден над половината от. Ти такова нещо виждал ли си друг път, дори и на кино?
                    Сп500 29,09,2008 пада от 1210 на 1109, 6 октомври от 1100 на 1005, 7 октомври от 1046 на 995, 9 октомври от 973 на 900. Само за 10 работни дена се срина от 1222 на 835

                    И това е най-широкия индекс - и нямаше флаш краш - просто срив от 30%. за седмица и половина Отделни позици в него се сринаха много, много повече. Като и да си купил на 835 мъките ти нямаше да са спрели. Следващите 5 месеца падна до 680 още 20% надолу.

                    Всеки по-рисков портфейл - което е горе долу всеки портфейл се сриваше с много повече.

                    Та можете да си ги запазите тези работи че нямало как да пада
                    Last edited by ravnovesie; 14.12.2015, 20:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Бе за непораснали тинита - става.
                      Ама Балоняк !
                      И то със смехотворен дивидент.
                      Не е за непорастнали тинита.


                      Зная - нищожен дивидент - но купих спекулативната - на 118 еврота - ще продам и ще си купя нещо по-секси.

                      Колебаех се дали да си - ама на - дойде ми такава една фантазия - както веднъж каза Чичиков на полк. Собакевич.
                      Last edited by Императорът; 14.12.2015, 20:09.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        99 еврота, бе.

                        Ся ще видиш, когато яката джадайска сеч напълни до дупка касичките на - къде ще иде акцията.

                        Бе за непораснали тинита - става.
                        Ама Балоняк !
                        И то със смехотворен дивидент.

                        DIS' s 10-Year P/S Range
                        Min: 0.83 Med: 1.92 Max: 4.02
                        Current: 3.54
                        DIS' s 10-Year EV-to-EBIT Range
                        Min: 6.2 Med: 11.70 Max: 16.9
                        Current: 13.82
                        DIS' s 10-Year Shiller P/E Range
                        Min: 12.27 Med: 26.52 Max: 41.38
                        Current: 36.41

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          И даде цели 109$......много ларж си станал...
                          99 еврота, бе.

                          Ся ще видиш, когато яката джадайска сеч напълни до дупка касичките на - къде ще иде акцията.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                            BlackRock has significant HY position
                            Но аз нямам, а те копират от мене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              Why junk bonds won't spark new crisis: BlackRock
                              http://www.cnbc.com/2015/12/14/why-j...blackrock.html


                              Ето, и БлакРок казват същото като мене за трилионите излишни резерви в банките:

                              One of the positives from years of easy money by the Fed is "trillions of dollars of excess reserves sloshing around the banking system looking for something to do," Fisher said. "So the race for the exits now isn't going to be the same as was in 2007 and 2008."
                              BlackRock has significant HY position

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Общо нещо на пазарите преди всеки срив е че всъщност никой не го е очаквал То за това и се получава срив, а не плавен спад.
                                Why junk bonds won't spark new crisis: BlackRock
                                http://www.cnbc.com/2015/12/14/why-j...blackrock.html


                                Ето, и БлакРок казват същото като мене за трилионите излишни резерви в банките:

                                One of the positives from years of easy money by the Fed is "trillions of dollars of excess reserves sloshing around the banking system looking for something to do," Fisher said. "So the race for the exits now isn't going to be the same as was in 2007 and 2008."

                                Коментар

                                Working...
                                X