IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Аз пък си затворих късите в петрола и си купих точно малко Newmont вчера. Добавих обаче къси СиП 500.
    На мен ми се вижда сгоден Newmont от тези нива и ще си добавям, ако слиза още. Мисля, златцето заформя дънце около 1050. Не съм съгласен с консенсуса, че долара ще поскъпва още. Туй му беше. От КУ изход няма и инфлация не се вижда от никъде. Справка Япония. Както е казал Айнщайн, налудничево е да правиш едно и също и да очакваш различен резултат. А японците са на КУ11, ако не се лъжа.
    Много мрачни прогнози. Според мене е по-вероятно европейската икономика да се японифицира. Американската тярба да избегне японификацията, иначе...

    Между другото, нещо подобно на КУ и огромен баланс на Феда е имало и преди. През Второта световна война. Само че тогава е имало и огромни държавни разходи и дълг. След войната почти всички са предвиждали втора голяма депресия...

    Обама не посмя да послуша Пол Кругман и да развърже кесията. Направиха само КУ. Да видим...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
      Абе Импе тези кечисти много рипат , за една седмица напрвиха 9 %. Да не ги включват в олимийските игри ?
      Aз си ги чекам на ниското 13,33 да направят някое зашеметяващо тръшкане
      Има хляб в тея.
      Благодаря, Котков, че ми показа тази акция: играе между 10 и 20 кинта - и аз ще наблюдавам и ще дебна.

      Тъкмо сега ги гледам как рипат иначе.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        http://finviz.com/quote.ashx?t=BRK-B

        Дедо май сериозно гризка дръвцето тая година....
        Бълха ухапала. Нищо му не е.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • ето тази позиция я следя от доста време...да направи такъв ръст за един месец добре..но само за ден
          http://finviz.com/quote.ashx?t=NADL&ty=c&ta=1&p=d
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • http://finviz.com/quote.ashx?t=BRK-B

            Дедо май сериозно гризка дръвцето тая година....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Благодаря, другарко.
              Абе Импе тези кечисти много рипат , за една седмица напрвиха 9 %. Да не ги включват в олимийските игри ?
              Aз си ги чекам на ниското 13,33 да направят някое зашеметяващо тръшкане
              Има хляб в тея.

              Коментар


              • http://jessefelder.tumblr.com/post/1...junk-bond-rout
                In fact, junk bonds have never performed as poorly as they have in 2015 outside of a recession. To say it means nothing today is to say, “this time is different.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Благодаря, другарко.
                  За нищо! Дразнещо е.
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Щото след 25 000 и нагоре поста, дори маймуна би се научила, че се пише - "порасТвам", но "пораснал". "т"-то изчезва.
                    Благодаря, другарко.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Да, ама тогава защо няма маймуняк, дето да е станал Бъфет?
                      Щото след 25 000 и нагоре поста, дори маймуна би се научила, че се пише - "порасТвам", но "пораснал". "т"-то изчезва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е то редовно правят експерименти с маймуни хвърлящи дартс, които се справят по-добре от скъпи професионалисти
                        Да, ама тогава защо няма маймуняк, дето да е станал Бъфет?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Разбира се, че е така - и тая година го доказва. Но накрая икономическата логика ВИНАГИ побеждава, защото ако не беше така, никой нямаше да прави анализи на отделните компании и отрасли, а щеше да хвърля бобец. А не всички са милиардери, защото не всички имат волята на Чичо Уорън.

                          А някои че са порастнали повече от нужното, това е вярно, но други - не са и даже - подценени - както отделни компании, така и цели пазари.
                          Е то редовно правят експерименти с маймуни хвърлящи дартс, които се справят по-добре от скъпи професионалисти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Че те пазарите растят вече 5 години, може пък да са порастнали повече отколкото се предполага от икономиките то ако бе така лесно като расте икономиката да расте и пазара и като пада икономиката да пада и пазара всички щяха да са милиардери.
                            Разбира се, че е така - и тая година го доказва. Но накрая икономическата логика ВИНАГИ побеждава, защото ако не беше така, никой нямаше да прави анализи на отделните компании и отрасли, а щеше да хвърля бобец. А не всички са милиардери, защото не всички имат волята на Чичо Уорън.

                            А някои че са порастнали повече от нужното, това е вярно, но други - не са и даже - подценени - както отделни компании, така и цели пазари.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Щом икономиките растат, но расте само паричната маса - значи: време е и пазарът да расте.
                              Че те пазарите растят вече 5 години, може пък да са порастнали повече отколкото се предполага от икономиките то ако бе така лесно като расте икономиката да расте и пазара и като пада икономиката да пада и пазара всички щяха да са милиардери.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Кво рали Пазара не расте вече цяла година. Шепа компании крепят индексите на положителна територия и те вече са скъпи. А когато пазара не расте най-нормалното е да пада

                                Тази година изтекоха фючърсите и опциите, прибраха си хеджовете, значи никой няма да загуби много ако от тук нататък се срива

                                Пък де да знам може пък и да тръгне да расте - ама не ми изглежда като да е така.
                                Щом икономиките растат, но расте само паричната маса - значи: време е и пазарът да расте.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X