IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Иначе, не съм много сигурен, ама Индекса им май включваше всички шитове листнати на борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


      То туй най лесното бе мамунчо....ма по скоро ми трябва хубав линк към състава на локалния им индекс.

      ПС Апропо, това май - нелоша новина.

      http://www.forbes.com/sites/kenrapoz...rtner=yahootix
      Че то на борсата трудно нема. Купуваш евтино, продаваш скъпо. Ей на... Ти си продаде гъза вчера, аз стискам, щот съм лаком

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение


        То туй най лесното бе мамунчо....ма по скоро ми трябва хубав линк към състава на локалния им индекс.

        ПС Апропо, това май - нелоша новина.

        http://www.forbes.com/sites/kenrapoz...rtner=yahootix

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          И аз туй си мисля....ще се поразровя по подробно когато имам време.
          https://finance.yahoo.com/q/hl?s=VNM+Holdings

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Не е ли скрито кучето в портфейла на ЕТФ-а?
            И аз туй си мисля....ще се поразровя по подробно когато имам време.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              http://the-japan-news.com/news/article/0002649367

              Koга ще ги стигнем бившите кучо/коткоядци....never...

              Кефят ме, търгуват се на 12ре и около 8 ебитда при почти 16 ROE.
              Бих натоварил доста повече отколкото имам, ама има 1 (немалък) проблем - голямо разминаване между етф-а VNM и техния сток маркет.
              Което не е така при останалите етф-и.
              Трябва да си изясня защо....някой да има обяснение
              Не е ли скрито кучето в портфейла на ЕТФ-а?

              Коментар


              • http://the-japan-news.com/news/article/0002649367

                Koга ще ги стигнем бившите кучо/коткоядци....never...

                Кефят ме, търгуват се на 12ре и около 8 ебитда при почти 16 ROE.
                Бих натоварил доста повече отколкото имам, ама има 1 (немалък) проблем - голямо разминаване между етф-а VNM и техния сток маркет.
                Което не е така при останалите етф-и.
                Трябва да си изясня защо....някой да има обяснение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Някой търгувал ли е ХМЕ ... или има нещо по-подходящо за сектора ?
                  https://finance.yahoo.com/q?s=pick&ql=1

                  Иначе XME съм го търгувал - с къси но вече не смея

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    http://etfdb.com/currency-hedged-etf...kets-bull-run/

                    Dividend Yield
                    : Higher yield has corresponded with stronger future returns.
                    Currency Returns: Weaker local currency has corresponded with stronger future returns.
                    Past GDP Growth: Dismal economic growth in the past has corresponded to stronger future returns
                    Future GDP Growth

                    Попаднах днеска на това, виж ти бат Стоенчо и кредит суис какви ги хортуват...а и се засича с това което съм чел и преди.
                    Значи общо взето 4 критерия за избор на ЕМ за да ни даде най добра доходност във времето.
                    За мен по т1 - съответстват Русия, Бразилия , Виетнам и Китай.
                    т2 - Несъмнен лидер Бразилия, но също и Русия и Малайзия.
                    т.3 - Бразилия и Русия без съмнение.
                    т.4 - Виетнам и Индия, от изт Европа - Полша.

                    Поправете ме някъде ако греша...

                    Та - мисълта ми е - дали комбинацията от тези 7 ЕМ ( равно тегло) няма да се представи доста по добре от VWO занапред....
                    Идеята че се играе за обръщане на ситуацията, и ако човек уцели момента на обръщане може да спечели много, наистина много. Но с развиващите се пазари обръщането на ситуацията не е сигурно, че ще се случи. Или поне че ще се случи преди много фалити да се случат. Това всъщност натиска сериозно оценките и всеки чака инфлексната точка.

                    Аз лично съм оптимист за Бразилия, но не и за Русия. Източна европа е ок, но никъде в източна европа не е толкова евтино като в Русия, Бразилия или Китай. Китай може и да обърне бързо, но може и да им фалират половината от компаниите на борсата преди това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Уффф, пак е трито. Валутна търговия от 200-300 поста на ден е отишло на 2-3 поста месечно, но продължава да се трие, независимо колко е ценно написаното.
                      Интересно ми е защо се трие? Никой не използва нецензурни изрази, а и едва ли се засягат нечии интереси пряко. Може Обама да се обажда на Инвестор и да ги заплашва със съд ако не изтрият нещо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Абе я да си прибера аз профита от цистерната, чи тоя шорт кавъринг може се изтощи скоро. 23% за 10 дена кой ти дава.
                        Стига за тая година, другата пак...
                        Ключът ще е доклада за запасите на 31.12....при понижаващите се температурите едва ли са увеличили добива , ама знае ли се... Потреблението е ясно- твърдо нагоре...
                        Last edited by Protokol; 29.12.2015, 21:08.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • http://etfdb.com/currency-hedged-etf...kets-bull-run/

                          Dividend Yield
                          : Higher yield has corresponded with stronger future returns.
                          Currency Returns: Weaker local currency has corresponded with stronger future returns.
                          Past GDP Growth: Dismal economic growth in the past has corresponded to stronger future returns
                          Future GDP Growth

                          Попаднах днеска на това, виж ти бат Стоенчо и кредит суис какви ги хортуват...а и се засича с това което съм чел и преди.
                          Значи общо взето 4 критерия за избор на ЕМ за да ни даде най добра доходност във времето.
                          За мен по т1 - съответстват Русия, Бразилия , Виетнам и Китай.
                          т2 - Несъмнен лидер Бразилия, но също и Русия и Малайзия.
                          т.3 - Бразилия и Русия без съмнение.
                          т.4 - Виетнам и Индия, от изт Европа - Полша.

                          Поправете ме някъде ако греша...

                          Та - мисълта ми е - дали комбинацията от тези 7 ЕМ ( равно тегло) няма да се представи доста по добре от VWO занапред....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Абе я да си прибера аз профита от цистерната, чи тоя шорт кавъринг може се изтощи скоро. 23% за 10 дена кой ти дава.
                            Стига за тая година, другата пак...
                            Мдаммм, профитът е профит само в джоба. Аз ще затворя 2/3 утре. Останалото - догодина

                            Коментар


                            • Абе я да си прибера аз профита от цистерната, чи тоя шорт кавъринг може се изтощи скоро. 23% за 10 дена кой ти дава.
                              Стига за тая година, другата пак...

                              Коментар


                              • Уффф, пак е трито. Валутна търговия от 200-300 поста на ден е отишло на 2-3 поста месечно, но продължава да се трие, независимо колко е ценно написаното.

                                Коментар

                                Working...
                                X