IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
    аз съм на кеш....ама утре ще акцентирам върху пазаруване на БФБ.....да видим къде каква промоция ще има...иначе си мисля че ДАКС-и ще се сурне по нанадолнището и ще се отворят и добри цени за вход и там
    Даксът (а и другите европейци) днес показаха страшен кураж - Желязната бригада един вид - черното слуз направо се продъни, дръпнатооките и те се продъниха - Вермахтът умира, но не се предава.

    Няма да сурне според мене - дори и да падне още, ще е незначително.

    А и другите работи - Китай лятото спря на 3000 (е за мънинко слезе мънинко под), надали ще продължи ного надолу, другите азиатски също не паднаха ного днес и утре може да им омръзне да следват Шанхаецът, дори да продължи надолу той, петролецът - падна достатъчно, не може да пада вечно - а и да пада - очевидно пазарите не щат да го следват повече с неговото темпо--- Европа и щатите се държат.

    По-скоро време за обрат е.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      тея единичните акции не пипам да не вземе да го попуша кат миналия път или сбирщина от нещо или опция да нема олеле .... то не че пак нема олеле ама тогава кръвното ми е на 160 не е на 220 ....
      +1
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Аре да видим кой пръв ще умре - камиларите - дето без петрол вода за пиене не могат да си купят, или руснаците - дето си произвеждат или могат да си произвеждат абсолютно всичко.
        незнам ше видим кой ше гръмне пръв ..... ако е Камилария ше се пукна от смях ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          аз затова и не шортя(не ходя без шорти)да не останем по нищо накрая
          това не е ли като да речем за купуване 52 седмично дънце...май двойно
          http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr
          тея единичните акции не пипам да не вземе да го попуша кат миналия път или сбирщина от нещо или опция да нема олеле .... то не че пак нема олеле ама тогава кръвното ми е на 160 не е на 220 ....

          Коментар


          • Седя си и си мисля.... Вчера щатски самолет летя до Северна Корея. Как ли ще се отрази един руски бомбарабач близо до Саудитска Арабия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              тоя петрол още малко и ше го раздават с червения кръст тея с чергите на тиквите като милостиня обаче руснаците не мрат и рачат да мрат .... ебаси железното племе
              Аре да видим кой пръв ще умре - камиларите - дето без петрол вода за пиене не могат да си купят, или руснаците - дето си произвеждат или могат да си произвеждат абсолютно всичко.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                От няколко дена си мисля че зад ставащото с петрола седят руснаците ,колкото и нелогично да звучи това,при петрол 100$ годишно са необходими 2.5 трилиона долара а при 30 по-малко от 800 милиарда ,вярно че и те страдат но те са свикнали,цялата исторя им е такава,слабото място на краварите е петродолара и ниските цени намаляват търсенето му трикратно..
                абе то добре ама борсата с фючърсите е при Краварите не е при ордите от Масква или ?!? Има няква бесна далавера политически някой го бъзика, но кой точно чрез Wallstreeta незнаем глей го кво пада като камик това не е нормално .......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  то да хванеш върха е да си майстор дъното е на 0 по-надолу няма да падне ..... лонга не е страшен шорта е по-страшен ......
                  аз затова и не шортя(не ходя без шорти)да не останем по нищо накрая
                  това не е ли като да речем за купуване 52 седмично дънце...май двойно
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=pbr
                  Last edited by absd; 11.01.2016, 22:18.
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                    От няколко дена си мисля че зад ставащото с петрола седят руснаците ,колкото и нелогично да звучи това,при петрол 100$ годишно са необходими 2.5 трилиона долара а при 30 по-малко от 800 милиарда ,вярно че и те страдат но те са свикнали,цялата исторя им е такава,слабото място на краварите е петродолара и ниските цени намаляват търсенето му трикратно..
                    да ти кажа може би имаш право....но явно кашата е пълна и трудно може да се разбере кой печели и кой губи...сигурно е само че ние се чудим
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Ко стана с тоз петрол бе - 5-6%, въййй
                      Рашъ и саудитците заминаха. Днес четох, че май ще си имаме компания над трилион маркет кап, ама ще видим какво ще решат...
                      И силния долар помага на петрола, кат нищо ще чукнем едни 20 гущера и тогава ... война. Или за да се отърват от силния петродолар ще го дропнат и пак ... война.

                      Коментар


                      • От няколко дена си мисля че зад ставащото с петрола седят руснаците ,колкото и нелогично да звучи това,при петрол 100$ годишно са необходими 2.5 трилиона долара а при 30 по-малко от 800 милиарда ,вярно че и те страдат но те са свикнали,цялата исторя им е такава,слабото място на краварите е петродолара и ниските цени намаляват търсенето му трикратно..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                          който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
                          Не може да е по ниско от 0 ,за разлика от лихвите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
                            Ми на БФБ всички са хванали дъното дет се вика лесна работа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                              който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
                              то да хванеш върха е да си майстор дъното е на 0 по-надолу няма да падне ..... лонга не е страшен шорта е по-страшен ......

                              Коментар


                              • аз съм на кеш....ама утре ще акцентирам върху пазаруване на БФБ.....да видим къде каква промоция ще има...иначе си мисля че ДАКС-и ще се сурне по нанадолнището и ще се отворят и добри цени за вход и там
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X