IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.courierpress.com/business...364561891.html

    Kaто позачестят такива новини - тогава ще обърнат суровините.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Аз винаги имам дълги, а късите ги затворих сутринта.
      Дали не си избързал....почнаха да режат...

      http://finance.yahoo.com/news/goldma...52980.html?l=1

      Тая година ми се струва и индустриалния сектор ще яде мотиката, транспортите и те вече една посока само са хванали стабилно, като се разбере че рейт хайковете ще са доста по малко от предварително декларираното и финансите няма шанс да цъфнат и вържат.
      Пък и е крайно време да почне дефунгициране на разни фангове и сие....наистина манджа с грозде ми се чини че може да стане по някое време...

      Годината май май се очетава сел дъ рали, бай дъ шортс...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        иии от кога ги имаш тея дълги, че си ги и увеличил ?!? И от кога затвори късите ?!?
        Аз винаги имам дълги, а късите ги затворих сутринта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Статията на челно място в Инвесторът доказва думите ми - само като видях сабаале графиката: и ми стана ясно.
          Импе не е толко просто майка му мечка, вчера гледам жълтия индекс има още за една пръчка надоле на седмична ... ако я изпълнят ше ме занитат направо ... така лесно няма да го направят тея изведнъж юруш нагоре има нещо все някъде където ше има клатене, а тея таласъми са пълни с идеи ..... но едно бързо рали до 2090 да изпотрепе късите много бих искал да се случи и си го пожелавам ама незнам ....
          на американеца иначе индикаторите на малките графики сочат дивергенции и малко претоварване на каруцата както и "инедкса на страха" VIX се опна над 26 ... еба ли го да видиме дали ще е нагоре веднага
          Last edited by michaelis12; 08.01.2016, 13:10.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Е аз съм си затворил късите и съм си увеличил дългите.
            иии от кога ги имаш тея дълги, че си ги и увеличил ?!? И от кога затвори късите ?!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              еми купи си тогава ве щом е "свършила" ... те индикаторите още сочат надолу ... PE/ME незнам си кво нема влияние тука в тъмницата .... прасни един ETF x 3 Bullish и айде ти си да изкараш в бързината едни 20% ....
              Е аз съм си затворил късите и съм си увеличил дългите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Апропо: на вниманието на екипът: ЗАЩО ВПРЕДСТАВЯНЕТО НА ОСНОВНИТЕ ПАЗАРИ - С ГРАФИКИ И Т.Н. НА ИНДЕКСИТЕ, ЛИПСВА СУПЕРВАЖНИЯТ КИТАЙ ???

                Хора, направете нещо - китайският пазар влияе на целият свят, но за вас явно той: неважен.
                http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                Коментар


                • Апропо: на вниманието на екипът: ЗАЩО ВПРЕДСТАВЯНЕТО НА ОСНОВНИТЕ ПАЗАРИ - С ГРАФИКИ И Т.Н. НА ИНДЕКСИТЕ, ЛИПСВА СУПЕРВАЖНИЯТ КИТАЙ ???

                  Хора, направете нещо - китайският пазар влияе на целият свят, но за вас явно той: неважен.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    пшшшт тихо сега не предизвиквай съдбата ... че съм си кръстосал и пръстите на краката даже за кадем ..... мани ги остай ги тука да си шортят още -50% да им избушат кочините ей са в бързината и ше мирясат всички .....
                    Статията на челно място в Инвесторът доказва думите ми - само като видях сабаале графиката: и ми стана ясно.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Buy TIM Participacoes SA.
                      Би ли споделил защо точно TSU от сектора ? GS са му свалили оценката съвсем скоро а напоследък всичкото спекулант тях слуша....
                      На мен повече ми харесва VIV .
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Жълтурите гадни са подпрели сто на сто. Сега ако има шанс да се хванем за САЩ малко нагоре, и после пак старата песен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          то играта на късо мисля че свърши - за сега
                          еми купи си тогава ве щом е "свършила" ... те индикаторите още сочат надолу ... PE/ME незнам си кво нема влияние тука в тъмницата .... прасни един ETF x 3 Bullish и айде ти си да изкараш в бързината едни 20% ....

                          Коментар


                          • то играта на късо мисля че свърши - за сега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Май "черният петък" в Шанхай се отлага засега.... Комарджийската борса е на плюс, свързаните с нея - Тайван, Хонконг: тоже.

                              Да не би баш комарджията - държавата - пак да е наляла едни 58 МБ например?
                              пшшшт тихо сега не предизвиквай съдбата ... че съм си кръстосал и пръстите на краката даже за кадем ..... мани ги остай ги тука да си шортят още -50% да им избушат кочините ей са в бързината и ше мирясат всички .....

                              Коментар


                              • Май "черният петък" в Шанхай се отлага засега.... Комарджийската борса е на плюс, свързаните с нея - Тайван, Хонконг: тоже.

                                Да не би баш комарджията - държавата - пак да е наляла едни 58 МБ например?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X