IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    TESCO от три години бере душа, а икономиката на Великобритания върви сравнително добре...
    50% финансов сектор-взимаш 1 лира от единя джоб помпаш я със стероиди и слагаш 2 лири в другия джоб.Заради това Запада слиза от сцената
    Last edited by Hermes73; 15.01.2016, 22:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Щом потреблението се е свило с 0.1%, значи или другите им обекти са увеличили оборотът си, или друга верига им е взела пазарът.
      Остави стакмистиката-няма да ни кажат с колко се е свило потреблението

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Wal-Mart са затворили 269 магазина 2015 година как ти се струва дали пазара на дребно се е свил след като затварят 3% от обектите си ?
        TESCO от три години бере душа, а икономиката на Великобритания върви сравнително добре...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Wal-Mart са затворили 269 магазина 2015 година как ти се струва дали пазара на дребно се е свил след като затварят 3% от обектите си ?
          Щом потреблението се е свило с 0.1%, значи или другите им обекти са увеличили оборотът си, или друга верига им е взела пазарът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Според мене пазарната реакция сега е силно преувеличена и рискът от тежка рецесия е много малък.

            Но много хора смятат, че на рецесията й е дошло времето.
            Точно това е опасността.

            "Страхът увеличава опасността хилядократно" - е казал Лао Дзъ.
            "От всичко най-много ме плаши шубето на другите" - е казал Конфуци.
            "Оправданията са като анусът - всички имат" - е казал Косматият.

            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Според мене пазарната реакция сега е силно преувеличена и рискът от тежка рецесия е много малък.

              Но много хора смятат, че на рецесията й е дошло времето.
              Wal-Mart са затворили 269 магазина 2015 година как ти се струва дали пазара на дребно се е свил след като затварят 3% от обектите си ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Интересно четиво-но спада надали ще е само 20%
                Според мене пазарната реакция сега е силно преувеличена и рискът от тежка рецесия е много малък.

                Но много хора смятат, че на рецесията й е дошло времето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Айде тръгна нагоре, освен това по "би ти ви"-ту казаха че борсите много са паднали, положението е много зле. значи трябва да се влиза и да се купува.
                  Бат Бойко дали е получил смс за по сигурно ,да не ни подведат от би ти ви

                  Коментар


                  • Айде тръгна нагоре, освен това по "би ти ви"-ту казаха че борсите много са паднали, положението е много зле. значи трябва да се влиза и да се купува.

                    Коментар


                    • Я, дядката го вдигна над 16000. Дано обърне неговата кожа...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Затова инвестират в Дисни-паркове, купиха Лукасфилм и т.н.
                        Парковете ще вървят и след 50 години, също и студиата. Лукасфилм им е много добра придобивка. Но не може да компенсира страха, че ще продължат да губят пазарен дял от кабела и ТВ рекламите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Проблемът е, че над 40% от продажбите на Дисни идват от бизнеса с кабелна телевизия и ТВ реклами. А там Нетфликс, Амазон и Хулу почват да изместват кабеларките, защото младежта сега предпочита on-demand. Абонатите за кабел и сателит в САЩ започват да намаляват.

                          Иначе с филмовото студио на Дисни няма проблем, но то носи само 15% от продажбите...
                          Затова инвестират в Дисни-паркове, купиха Лукасфилм и т.н.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Пример:

                            Дисни пада с 4.79%, въпреки че Star Wars счупи всички рекорди за приход от филм на света.
                            в същото време Мидичката, дето би трябвало да се срине заради спадът на петролът, пада с 3.72%.

                            Това е от което най-ного ме е било страх и на пазарите и по принцип - от ИДИОТИЯТА. Право казват хората, че глупакът е по-опасен и от злодеят, защото никой не може да му хване спатиите какво ще прави - понеже и той самият не знае.
                            Аз бих купил Дисни, ако направят spin-off на кабела.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Пример:

                              Дисни пада с 4.79%, въпреки че Star Wars счупи всички рекорди за приход от филм на света.
                              в същото време Мидичката, дето би трябвало да се срине заради спадът на петролът, пада с 3.72%.

                              Това е от което най-ного ме е било страх и на пазарите и по принцип - от ИДИОТИЯТА. Право казват хората, че глупакът е по-опасен и от злодеят, защото никой не може да му хване спатиите какво ще прави - понеже и той самият не знае.
                              Проблемът е, че над 40% от продажбите на Дисни идват от бизнеса с кабелна телевизия и ТВ реклами. А там Нетфликс, Амазон и Хулу почват да изместват кабеларките, защото младежта сега предпочита on-demand. Абонатите за кабел и сателит в САЩ започват да намаляват.

                              Иначе с филмовото студио на Дисни няма проблем, но то носи само 15% от продажбите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Дисни го даунгрейдваха. Иначе не съм доволен от звездните войни. Бях на частна прожекция оня ден. Демек в киното бяхме само аз и приятел. Набутахме яко Арена запад. Не ми хареса. Не са се постарали....
                                И мене не ми хареса ного.

                                Иначе току-що най-после прочетох ужасяващата новина, че продажбите на дребно в САЩ са се свили с ужасяващите 0.1%. Ако съдим по спадът на Дау с 2000 пункта от началото на годината, това е световна катастрофа.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X