IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    А неаномалия ли е, че могъщи компании, отчитащи рекордни печалби за 10-годишен период, падат с над 10%, щото пазарът бил падал?
    Импе, не си ли свикнал на подобни аномалии, откакто лятото на 2012 единствата ми американска акция, от която не бях излязал и имах 10 k USD позиция се срина за 1 ден с 50% нищо не може да ме очуди. След това за 2 години направи 500% ръст.
    Погледни графиката на Нетфликс, - От 300 на 50 за 1 година, след което отива на 700. Не мислиш ли че е имало много чудене на тази аномалия?
    Ами вземи погледни например VESTAS, ще се опулиш Аномалиите са накъдето и да погледнеш и можеш да ги намериш при абсолютно различни като тип компании. Всички тези аномалии са възможности за оцелелите
    Last edited by desperado; 21.01.2016, 00:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
      Само така ти се струва добре, че пак подхванах късите почти от върха след като бях затворих 1% над дъното. Много бързо движение, но докато не видим слабост при долара пазара няма да обърне толкова лесно. Голяма аномалия и загадка е как се крепят на такива нива XOM и CVX, които са на много по-високи нива от Август и петрол на тези нива. Още 10 дни ще има яко мачкане
      А неаномалия ли е, че могъщи компании, отчитащи рекордни печалби за 10-годишен период, падат с над 10%, щото пазарът бил падал?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Я гледай ти, озверелият и изпохапан котурак подгони мишкуняците !!!
        Само така ти се струва добре, че пак подхванах късите почти от върха след като бях затворих 1% над дъното. Много бързо движение, но докато не видим слабост при долара пазара няма да обърне толкова лесно. Голяма аномалия и загадка е как се крепят на такива нива XOM и CVX, които са на много по-високи нива от Август и петрол на тези нива. Още 10 дни ще има яко мачкане

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Я гледай ти, озверелият и изпохапан котурак подгони мишкуняците !!!
          е на това му се вика РЪСТ.....кой знае какво са излъгали в Давос....ама да се порадваме-че не се знае в последствие на къде ще го подкара...
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Я гледай ти, озверелият и изпохапан котурак подгони мишкуняците !!!
            Ще му правят миш капан...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              В моментът Насдакът прилича на проскубан и окървавен котурак, който яростно, но отчаяно се бие с цяло пълчище озверели мишкуняци и разгонени плъхкини.

              Що пака дръпна - да не е излязал някой отчет, толкова добър и важен, че мишкуняците да не могат да го игнорират?
              Я гледай ти, озверелият и изпохапан котурак подгони мишкуняците !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Тъкмо и аз исках да питам що става. Явно компаньонките в Давос са свършили работа?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Направих му хороскоп на олиото - днес е било дъното
                  Кой хванал, хванал ...
                  докато не почнат масовите фалити дъно според мен няма да видим....нали това бе в основата на тези ценови войни....както се казва може би това е началото на края на целия спад....но едва началото
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Бездънството е невъзможно при което и да е нещо, което има реална стойност.
                    Направих му хороскоп на олиото - днес е било дъното
                    Кой хванал, хванал ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                      може и да излезеш прав
                      този който успее да хване дъното при петрола ще направи сериозни проценти...само че това дъно май се оказа бездънно
                      Бездънството е невъзможно при което и да е нещо, което има реална стойност.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        все съм виждал спадове ама този днешния направо ми разшири зениците
                        лошото е че ако утре Азия продължи със спадове може да стане много лошо положението....а някакви хубави новини не се чуват отникъде
                        скоро ше има хубави новини...сняг или заблудена ракета ше удари саудитска
                        молим?айде нема нужда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Мисля, че утре ще е зелено навсякъде . Тази вечер като се изпият няколко каси скъпо шампанско с хайвер в Давос и ще кажат някоя блага ...прогноза
                          може и да излезеш прав
                          този който успее да хване дъното при петрола ще направи сериозни проценти...само че това дъно май се оказа бездънно
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            все съм виждал спадове ама този днешния направо ми разшири зениците
                            лошото е че ако утре Азия продължи със спадове може да стане много лошо положението....а някакви хубави новини не се чуват отникъде
                            За разлика от Европа и Америка, Азия (без Япония може би) просто няма накъде да отстъпва.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • В моментът Насдакът прилича на проскубан и окървавен котурак, който яростно, но отчаяно се бие с цяло пълчище озверели мишкуняци и разгонени плъхкини.

                              Що пака дръпна - да не е излязал някой отчет, толкова добър и важен, че мишкуняците да не могат да го игнорират?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                все съм виждал спадове ама този днешния направо ми разшири зениците
                                лошото е че ако утре Азия продължи със спадове може да стане много лошо положението....а някакви хубави новини не се чуват отникъде
                                Мисля, че утре ще е зелено навсякъде . Тази вечер като се изпият няколко каси скъпо шампанско с хайвер в Давос и ще кажат някоя блага ...прогноза
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X